Kes me oleme?

Hei-hei!

Nagu te blogi nimest võite eeldada, kirjutab siin oma elust üks Jane nimeline naine (24a), kellel on kolm poega, kaks kassi ja koer. Ahjaa, mees on ka ikka. Nimeks Geit ja peaaegu sama vana kui mina. Siin kirevas ja energilises perekonnas kipub keegi ikka vahel ununema. Mul on au olla meie peres ainus naispool, kui meie siiamikiisu välja arvata. Poegi on meil kolm, Hendrik (6a), Raimond (4a) ja meie pere värskeim liige Kristofer (8kuune). Mina kasvatan neid, nemad kasvatavad mind ja nii me elame siin Eesti südames, pisikeses, rahulikus ja imelises Roosna-Alliku alevikus.

Millest saad siit blogist lugeda? Kõigest! Minu blogil ei ole kindlat kategooriat või kui oleks, siis nimetaksin seda elublogiks, sest just ühe tavalise Eesti naise elust võid sa siin osa saada. Olgu selleks iluteemad, üritused, lapsed, suhted, niisama mõtete mõlgutamised, rasedus, aktuaalsed teemad… kõik-kõik läheb loosirattasse, sest kirjutada mulle meeldib. Arvamust meeldib ka avaldada!

Siin saad kanda minu prille ja näha maailma läbi nende. Minu ja sinu arvamused ei pruugi alati ühtida ning mul on heameel igasuguste arutelude, arvamuste ja nõuannete üle. 🙂

Foto: Katrin Merisalu