Pizza Grande

Üks aeg käisime Rannarootsi Pizza Grandes söömas. Kõhud olid nii tühjad ja minul mõtted kahetised, sest ma väga ei viitsi kahe energilise poisiga kuskil väljas söömas käia, sest nende prioriteedid on hoopis muu, kui söömine ja ühe koha peal istumine. 
Igal korral ma mõtlen, et okei, läheme koos lastega sööma ja hiljem kahetsen oma otsust. Sellel korral läks kõik teisiti. Aitäh, Pizza Grande! Ma sain elus esimest korda süüa väljas nii, et mu toit ei läinud külmaks või kuivanud ära, sest rohkem on vaja lapsi kantseldada. Seal oli nii äge mänguala lastele. Jah, ala.. mitte mingi hädine nurgake, mis ikka väga paljudes söögikohtades on. Ok, tuleb isegi selle nii öelda hädise nurga eest taevaiša tänada, sest mõnes kohas pole sedagi.
Rannarootsis on mõeldud lastega inimestele. Aitäh! Kui tuua välja üks miinus, siis see, et mängukoha ava on halvas kohas. Vahepeal pidin ikka oma kaela pikaks ajama ja kõvemat häält tegema, sest lapsed sõitsid autodega mängutoakesest välja ja teiste poodide poole. 
 
Ja noh, teenindus oli supper ja toit ka väga hea. Päris väikese hinna eest said lapsed endale nii suured pudrukausid, et ma pidin ise kaasa aitama. Kuigi endal oli kõht pilgeni täis. 😀

9 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga