Romwe.com

Ma kiidaks hiina tarnet, sest viimasel ajal on pakid väga kiirelt kohale jõudnud. Eelmine romwe või shein pakk tuli 3 päevaga, nüüd tulid nii shein kui ka romwe pakk 3 päevaga, dresslinki pakk tuli 8 päevaga. Praegu aga ma näitan teile ainult ühe paki sisu, sest sellel käisin ma eile juba järgi ja täna võtsin endale selle aja neid pildistada. Homme juba dresslink ja shein.

Paki sisuga jäin ma üsna rahule. Võib öelda. Esimeseks näitan teile jumpsuiti (LINK). Muidu on väga mugav ja ilus, aga ma ei mõista, miks nad peavad alt nii laiad olema? 😀 Aga ma ei virise selle üle- õmblen kitsamaks. Nats kukekad on, aga mulle mõndade riiete puhul meeldib, kui nad pisut kukekad on. Püksid siis ikka ja selline jumpsuit. Materjal on selline hingav ja pehme. Hoiab kenasti ümber keha ja kindel tunne on.
Õhuline pluus (LINK). Omg, mulle ühest küljest nii meeldivad sellised õhulised ja lohvakad pluusid, teisest küljest on lemmikuteks kujunenud pikemad ja ümber pluusid. Aga ma jäin sellega väga rahule. Mulle hakkab tunduma, et selline roosa toon sobib mulle hästi.

4 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga