Suure tähe väiksed tähed: küsige lastelt!

Ma siin mõtlesin, et kuigi eelmise videoga feilisin täiega, sest küsimused tulid sekundi pealt ja lapsed ka väga vaimustuses ei olnud, meeldis see lühike video väga paljudele ja kuna kõik inimesed ei ole nii julged, et Facebooki postituse alla oma küsimusi jätta (kuigi ma ei tea, mis võiks häbi tekitada, sest lastelt ei küsi ju igasuguseid küsimusi), mõtlesin eraldi postituse siia teha ning esialgu tutvustada teile seda ideed.

Hendrikul ja Raimondil on tihtipeale hästi humoorikas maailmavaade. Olgu see siis nende lapselikkus või teadmatus mõndade asjade osas. Neile mõlemale meeldib ka videopildis olla. Ok, Hendrikule vähem kui Raimondile, aga siiski, vastu tahtmist nad minuga koostööd ei tee. 😀

Seega mul tekkiski mõte teha üks videopostitus nendega, kus nad vastavad teie esitatud küsimustele. Eeldan, et küsimused peaksid olema võimalikult lihtsasti mõistetavad ja et neil ei tekiks raskusi ka vastata. Vastavad nad siis õigesti või nii, kuidas ise õigeks peavad.

Mis te arvate? Kas te tahaksite kuulda nende arvamusi erinevatest asjadest? Kui jah, jätke siia alla oma küsimus ja uuel nädalal paneme video kokku. Ilmselt nädala lõpu poole.

Aga ma kordan, et küsimused võiksid olla kergesti mõistetavad, millele on lihtne vastata ja muidugi, mis sobivad ka lastelt küsimiseks. 🙂 Vaatame, mis välja tuleb. 🙂

5 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga