valmistudes kooliajaks

Mäletate seda tunnet, kuidas nii väga tahtsite, et kooliaeg juba läbi oleks ja saaks suve nautida? Ja seda tunnet, kui suvi möödus sekundikiirusega ning juba olid vaid loetud päevad uue kooliaasta alguseni? Ning seda, kui paar nädalat enne uut kooliaega läksid suure tuhinaga kooliasju ostma ja juba siis ootasid kooli minekut, et neid uusi asju kasutada? 

Minul on hetkel see suur tuhin sees. Ma ostsin endale ports vihikuid, pinali ning päeviku ja ma tegelikult ei ole kindelgi, kas neid kõiki asju mul vaja on. Eelmisel septembril, kui ma e-õppega alustasin gümnaasiumi 11. klassi, ei ostnud ma endale mittemidagi, kuid peagi sain aru, et mul oleks midagi vaja, kuhu asju sisse kirjutda. Sellel korral muretsesin need asjad juba varakult. 

Hetkel on igalpool megasoodukad kooliasjadele. Näiteks mu kodu ligidal Maximas on vihikud ja kontoritarbed -30%. Mina muidugi ostsin endale need tarbed siis, kui mingeid soodukaid ei olnud, kuid ega need hinnad väga suured tänapäeval enam ei ole. Samas, mõeldes, mis olid hinnad kroonide ajal, olid need kooliasjad tunduvalt odavamad. 

Kuna ma kirjutan üldiselt käsitsi väga vähe (tervitused arvutiajastule!), on mu käsi täiesti roostes. Üks päev kirjutasin autokooli asju üles ning käsi väsis peale paari lauset juba ära. Juba mõtlen, mis hakkab saama kooliajal.. mu vaene parem käsi. 😀

Lisaks oma kooliaastale, ootan ma tegelikult juba seda aega, kui minu pojad kooli lähevad. Nii tahaks neile juba kooliasju osta.. poes on neid igasuguseid vahvaid. Vanem poeg juba räägib, et tema läheb sellel aastal kooli.. Või täpsemalt, tema tahab juba kooli minna. Saate aru jah, 3 aastane poiss räägib, et tema tahab kooli minna. 😀 Seda on vahest naljakas kuulata. 

Autokoolis on mul teooriaosa peaaegu, et läbitud juba ning loodan, et selle võrra algab minu gümnaasiumitee natuke kergemalt. Õppides paralleelselt päris koolis ja autokooli teooriat kõlab natuke keeruliselt… 

Kui ma nüüd neid pilte siia lisan, siis vaatan küll, et tegelikult on kooliasju vähe ja kindlasti tuleb midagi juurde osta. Veel enam, et õppetöö toimub kõik põhimõtteliselt iseiseisvalt. 

10 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga