***

Kuidas ma iga päev Zlimline infrapunamatis külitan ja aina salenen*

No nii, tere sõbrad!

Ma tahtsin tulla teile pikemalt rääkima, millega ma viimasel ajal tegelema olen hakanud. Põgusalt olen instagramis (janeblogi) jaganud ja huvilisi selle teema vastu on päris palju tekkinud.

Tegin instagrami storys ka küsitluse, kui paljud oleksid huvitatud lugema minu kasutajakogemusest ja üldse sellest, mis see Zlimline infrapunamatt on ja mida ta teeb. Huvilisi oli väääga palju. Ikka väga.

Ütleme nii, et 815 on sellinerahvahulk, et võiks juba praegu mingi informeeriva postituse sellel teemal kirjutada ja natuke rohkem rääkida, eks.

Kehastuudio saatis mulle testimiseks Zlimline inframati. Tegelikult esialgu sellel põhjusel kuna mul on kilpnäärmega jamasid ja seda soovitati selle puhul kasutada – pidi kilpnäärme haiguse puhul väga hea asi olema.

Muide see sama Zlimline inframatt pärjati Buduaari Ilulemmik 2021 tiitliga!

Mis asi on infrapunamatt ja mida ta teeb?

Inframatt on hästi tõhus toksiinide väljutaja ja tervise parandaja.

See aitab:

  • tõhusalt kaalu langetada
  • vähendada märgatavalt tselluliiti
  • kaotada paistetuse kehalt ja näolt
  • muuta naha siledaks ja elastseks
  • parandada tervist ja enesetunnet
  • väljutada toksiine kehast
  • parandada unekvaliteeti
  • vähendada liigese ja lihase valu

Ma rohkem ei hakka seda ametliku infot selle mati kohta siia nn kopeerima, saate ise lugeda, kuidas ta täpsemalt toimib, kuidas kasutada, kuidas erineb ta infrapunasaunast ja kes tohivad seda matti üldse kasutada SIIT!

Ma matitan ikka toas – tahtsin lihtsalt mõnusaid tootefotosid 😊

Minu kogemus siiani inframatiga

Ma ütlen kohe esimese asjana ära, et ma vihkan saunas käimist. Mitte nüüd, pärast selle mati mõningast kasutamist vaid üleüldse. Ma ei kannata seda kuumust ja mu meelest on need inimesed peast puhta soojad, kes seal suudavad nii istuda ja veel leili visata. Nali. Muidugi ei ole. Ma tean, et saun on väga kasulik asi, aga mina ei suuda seal olla.

Seega tundus natuke hirmutav minu jaoks küll lebada kuskil matis kurguauguni kinni, kuuma sees ja tund aega jutti. St alguses tundus kökimöki muidugi, sest mõeldes on paljud asjad lihtsamad.

Ma teen läbi 14 päevast kuuri. Iga päev tund aega ja alustasin 68 kraadiga.

Esimesel päeval muidugi ma konkreetselt surin seal sees. Mõtlesin, et miks ma küll selle lollusega nõus olin. Iga kahe minuti tagant küsisin, kui palju veel jäänud on.

Mida ma kohe peale esimest korda märkasin, oli see, et mu nahk oli siidine ja pehme. Kui tavaliselt on mul väga kuiv nahk ja ma põhimõtteliselt iga päev kreemitan end, siia nüüd ma ei ole seda peale esimest matitamist teinud. Nahk on konkreetselt nii siidine, pehme ja tundub nii puhas. Nagu oleks äsja kooritud.

Esimesel päeval hoidsin käsi sees tunnist ajast 20 minutit ja rohkem ei suutnud. Võtsin välja.

Teisel päeval suutsin juba 30 minutit käsi sees hoida ja kolmandal 40 minutit.

Täna oli neljas päev ja tõstsin kraade 70 peale. Natuke raskem oli ja higistasin ka megalt palju, rohkem kui eelnevad päevad. Sain täna ka teise ja uuema mati, millel on ka käeavad ja pult, mille kaudu on ülimugav matti reguleerida.

Mida ma soovitan hästi tõsiselt võtta – mati sisse kindlasti minna nii, et sa oled enne söönud ja korralikult joonud. Ka matis lebades tuleb juua vett. Mina esimesel korral mõtlesin, et ah, mis see tund aega ikka on ilma veeta seal lebada – pärast käis pea natuke ringi.

Milliseid tulemusi olen siiani saanud?

Ma tegin enne esimest päeva pildid oma kehast. Mõõtsin ja kaalusin ning panin kõik kirja. Ma vahepeal ennast mõõta ei viitsi, teen seda kuuri lõpus, aga kaalunud olen küll. Kolme korraga võtsin alla pool kilo.

Ja nagu ma ka üleval mainisin, on mu nahk absoluutselt igalt poolt mõnus ja pehme ja puhas. Lisaks tunnen ma ennast palju värskemana kuidagi ja magan öösiti paremini.

Kindlasti teen põhjalikuma postituse koos enne-pärast piltide, mõõtude ja kaaluga kuuri lõpus ehk umbes 10 päeva pärast.

Seni aga elage mulle kaasa ja võite oma küsimused mulle saata, kui teil peaks neid tekkima.

Järgmine nädal saabub uus kogus neid matte ja kiiremad saavad koodiga Jane soetada mati 35€ soodsamalt! www.zlimline.com/inframatt ps! Matti saab soetada ka järelmaksuga!

Ja ma soovitan kiirustada, sest nii palju, kui ma ise olen tagasisidet saanud, on tegemist tõesti hitt tootega, mis läheb nagu soe sai. 🙂

7 päeva matitamist
Sama inimese tagasiside tekstina

Ma tean, et päris mitmel mu jälgijal on juba see matt ka kodus olemas – jagage muljeid!

Ps! Mina sain algusea Zlimline inframati ainult kasutamiseks, aga otsustasin ta siiski välja osta. Sain küll hea soodukaga jah, aga mulle see matt meeldib!

*postitus on valminud koostöös kehastuudio.ee-ga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga