***

Piimavannis Adeele modellitööd tegemas

Kui Jana mulle kirjutas, et tahaks mind ja Adeelet pildistada, oli mul nagu, et oh jee, muidugi me tuleme pildistama. Ja siis hetk hiljem na taipasin, et Adeele ja pildistamine = katastroof.

Ta on just sellises vanuses, et ühtegi aksessuaari ei luba külge panna või kui lubab, siis lendab see suure kaarega kohe minema, paigal ta ei püsi. Okei, püsib. Kui ma ütlen talle, et palun seisa, ma teen sinust pilti, siis ta läheb ja seisab täiesti ilusti, aga kui kaamera välja võtan, tõmbab ta irvitades jeed. Nii palju siis sellest püsivusest.

Vaatasin Jana tehtud pilte ja nii nunud beebid vaatasid igaltpoolt vastu ning kujutasin oma vaimusilmas ette, kuidas äkki Adeele ka erandi teeb ja kukununnut mängib. Mängiski mõnes mõttes.

Emmme, pliiiis osta mulle see mänguasi!!!!
Aga selle mänguasja!!!!????

Alguses lasi kenasti Janal endale pähe panna lillepärja. Ma ei olnudki näinud enne, et ta nii paigal suudab püsida. See on see võõraste inimeste värk – kui võõrad ligidal, siis peab kenasti käituma.

Siin ta veel leppis peapaelaga 😅
Ja siin ta juba hakkas välja näitama, et ega tegelt talle see värk kohe üldse ei meeldi…
Ja läinud ta oligi!

Kuni selle ajani, mil ta ennast koduselt tundma hakkas. Jooksis pildi pealt minema. Jooksis eest ära, kui oli vaja teised riided panna. Itsitas. Noh, nagu need väiksed nunnukad ikka teevad. Ja see kogu kompott oli nii armas.

Eks see modellielu ole raske ka ju – piimavannid, erinevaf outfitid, poseerimine. Kohutav.

Aga Jana ise oli väga kannatlik (ma oleks ammu alla andnud 😅) ja Adeelega väga osav. Nii et, kes Tallinnas elab, soovitan tema juurde pildistama minna. Tal õnneks pisike stuudio, et palju ei pea jooksma lapse/laste järgi. Vähemalt saab sammud täis. 😅

Ja no, neile soovitan ka, kes Tallinnas ei ela. 😊

Vaadake vaid neid pilte! Adeele on nii tubli modell. Täiuslik! ❤️

Sooduskoodi sebisin ka välja – ADEELE10 ja kehtib kuni 30.09 👉 janapopova.ee (kodukal saad kenasti aja broneerida)

Seega, kui mõni kookose- või piimafirma modelli otsib, siis…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.