***

Zlimline infrapunamatt – kas tõesti toimib?*

Eelkõige ma soovitan mõelda sellele, millisele murele te lahendust otsite. Ma arvan, et enne, kui ma Zlimline infrapunamatist midagi veel kuulnud ei olnud, mul ei olnudki seda vaja. Mul otseselt muresid ei ole, mis elu häiriks, aga kui mulle seda matti tutvustati ja räägiti, mida kõike head ta sinu tervisega teha võib, olin äärmiselt skeptiline muidugi.

Ma olen enamus asjade suhtes siin elus skeptiline, tuleb tõdeda ja väga kergesti teiste kogemuste põhjal ostma ei torma asju. Ikka pean ise ära katsetama ja siis saan oma arvamuse kujundada.

Oma esmastest kogemustest Zlimline inframatiga kirjutasin juba mõnda aega tagasi SIIN.

Miks ma otsustasin Zlimline infrapunamatti katsetada?

Zlimlina infrapunamatt lubab olla tervist parandav toode, mis väljutab su kehast toksiine, vähendab märgatavalt tselluliiti, on ülimalt tõhus kaalulangetuseks, kaotab paistetuse kehalt ja näolt, muudab su naha siledaks ja elastseks, parandab sinu enesetunnet, parandab unekvaliteeti ja vähendab liigese- ning lihasevalu.

Kui palju häid omadusi saab ühel asjal olla? Tuleb välja, et ikka väga palju.

Mina otsustasingi inframatti proovida, et näha, kas ja millised muutused minu kehaga toimuvad seda protseduuri tehes.

Nagu ma eelmises samateemalises postituses kirjutasin, nägin esimesi muutusi üsna kiiresti – juba peale esimest korda oli nahk hästi pehme ja siidine ning minu niigi väga kuiv nahk ei vajanud lisa niisutust nagu tavaliselt.

Tänaseks on isegi minu näonahk nii klaar ja ilus püsinud, et ma ei ole pidanud kasutama alates matitama hakkamisest ühtegi näohooldustoodet, mida varem kasutasin igapäevaselt.

Unekvaliteet on tunduvalt paranenud. Kui ma juba alguses märkasin, et ma magan sügavamalt ja hommikul tõustes ei ole väsimust, st ei ole raske üles tõusta, kui miskipärast ärkan tavapärasest varem. See on endiselt nii ehk siis ma magan palju paremini.

Lisaks, ma olen õhtuti reaalselt väsinud ja kui voodi lähen, jään peaaegu kohe magama. Varem istusin üleval, vahtisin lakke ja ootasin und. See on minu jaoks hästi oluline muutus, sest väsimus ei ole enam minu elu osa (ja ps. Ma ei võta rauda enam tükk aega juba).

Tselluliiti on minu kehal üsna okeis koguses ehk selliselt, et see mind oluliselt ei häiri, aga olen märganud, et seda on vähem. Mitte palju, aga täpselt sellises koguses, et ise märkan seda.

Mida ma veel olen märganud – mul ei ole kehas seda punnis tunnet enam peaaegu üldse. Varem oli see peaaegu igapäevane nähtus, kuid nüüd esineb seda tunnet pigem harva.

Olen märganud, et ka ärevust on palju vähemaks jäänud. Kes on mind aastaid jälginud, teavad, et mul diagnoositi umbes 9 aastat tagasi paanika- ja ärevushäired. Ma küll olen õppinud nendega elama ja nende üle kontrolli omama, aga ma olen ka inimene ja mõnikord läheb lappama. Nüüd aga ei olegi sellist käte värisemist, hingeldamist ja peopesade higistamist mõnes olukorras, kus varem oleks need garanteeritud, olnud.

Söögiisu ei ole nii ohjeldamatu enam. Mul mingi aeg tekkis ohjeldamatu söögiisu ja koguaeg sõin midagi. Nüüd pigem söön isegi vähem. Kõht saab ruttu täis.

Joogijanu on pidevalt. Mul on vee joomisega nirud lood ja ikka juhtub, et läheb meelest vett juua. Nüüd organism ise januleb vee järgi. 😅 Mis on ka loogiline, kui nii palju vedelikku kaotada matitamise ajal.

Kaal ja mõõdud

Ma jätsin meelega selle teema viimaseks, sest hästi paljud küsivad pidevalt, kui palju olen ma alla võtnud ja kui palju cm kaotanud. Ma ütlen ausalt, muidugi ma tahtsin näha, kas see matt tõesti aitab nn salenemisele kaasa, AGA kaalulangetus omaette ei ole minu eesmärgiks. Kui kaal läheb alla, super, see on ju ainult positiivne.

Kuna aga ma tean, et üsna mitmed teist on hetkel kaalulangetusteekonnal, siis ma ikkagi räägin ka sellest siin.

Muidugi ma kaalusin ja mõõtsin enne matitamist end ära. Eelkõige endale, et näha, kas midagi muutub matitades.

Hästi oluline on teha kuur lõpuni ja proovida alkoholi mitte tarbida. Minu kaalunumber läks esimese kolme korraga alla -500g ja siis jäi seisma, sest tarbisin üks õhtu alkoholi – see hoiabki su kaalu kinni. Kaal seisis mõned päevad ja tegin kaks korda ära, langes jälle 500g. Ja siis tarbisin sutsuke alkoholi ja jäi jälle seisma. Ja siis läksime puhkama ja ei matitanud ligi 4 päeva.

Max vahe, mis võiks hoida on 2 päeva ilma matita, kuid tegelt oleks väga hea, kui saad kogu kuuri jutti läbi teha.

Nii ma lõpuks siis matitasin ja tuli vahe ja jälle matitasin ja siis jälle vahe. Enam ma ennast ei kaalunud, sest ei näinud sellel pointi.

Lõpuks aga tegin ära kuuri enamus osast ja saan jagada nüüd ka tulemusi. Ma vanu mõõte üldse siia ei pane. Mõõtsin end enne seda korraliku kuuri nüüd uuesti üle ja panin need hoopis kirja ning pärast mõõdud kohe pärast kuuri.

Ma huvi pärast tegin oma kõhust pildid ka. 😀 Nagu miskit oleks vähemaks läinud.

Mõõdud 11.07/28.07/06.08:

Kõht 115cm/108cm/104cm

Puus 112cm/109cm/106cm

Keskkoht 92cm/86cm/84cm

Rind 104cm/ 101cm/99cm

Reis 63cm/62cm/59cm

Käsi 33cm/32cm/30cm

Tagumik 113cm/ 110cm/107cm

Kaalunumber 11.07/28.07/06.08:

85,6kg/84kg/82,4kg

Aga pange tähele, et 11.07 ja 28.07 vahel matitasin ma max 11 korda ja mitte järjest, nagu peaks tegelikult ja alkoholi tarbimine väga sagedaseks (alkohol hoiab kaalu kinni). Ma miskipärast arvan, et kui ma oleks teinud järjest kõik päevad, oleks tulemused olnud palju paremad.

Mida ma tahan ka kindlasti välja tuua on see, et Zlimline inframatt ei ole imevahend, st et pikutad tunnike päevas ja kaal langeb ludinal, samal ajal, kui aktiivsus on null ja toitumine ebatervislik. Mina soovitan ikkagi oma harjumusi muuta – liikuda, süüa mitmekesiselt ja võtta matt ka igaks päevaks ligi ning olen enam kui kindel, et selline kombo annab sulle soovitud tulemuse.

Teiste kogemus

Üsna paljud on minu koodiga Zlimline inframati juba tellinud ja minuga ka oma kasutajakogemust jaganud. Mul on super hea meel, et nad kõik on jäänud inframatiga väga rahule.

Elu kaksikutega blogipidaja postitusest saad lugeda, kuidas ta kõigest 7 päevaga kaotas oma kehalt 8kg ja 21,5cm. Mis tulemus!

Panen siia ka teksti, mis ta mulle kirjutas:

Hästi palju on saadetud tekstilist tagasisidet, mida võin ka siin jagada:

Tema jalad enne
Tema jalad nüüd

Zlimline inframatti saab soetada ka järelmaksu peale – üks variant on tasuda kolmes osas ja 0 intressiga. Muidugi enne läbi kaaluda korralikult, kas sul on seda vaja. 🙂

Mina oma mati ostsin välja – esialgu sain testimiseks, aga ma olen väga rahul nende tulemustega, mis tänu matile sain ja Geit kiheleb ka juba matitama. Jah, ma sain väga soodsa hinnaga mati, sest me teeme koostööd, aga ma siiski otsustasin, eg mul on seda vaja. Pärast hea kellelegi laenata, kui ise nii tihti enam ei kasuta. 🙂

Kuni selle nädala lõpuni kehtib ka erikampaania: kui ostad Zlimline inframati, saad koodiga Janeblogi 49€ ostult alla + kingituseks sisukiled, millega on ülimugav matitada, st pärast ei pea matti hullult puhastama.

Rohkem infot ja osta saad siit: https://www.zlimline.com/inframatt

Ps! Imetamise ajal on lubatud matitada. 🙂

Vastunäidustused:

*postitus on valminud koostöös Zlimline.com epoega

4 thoughts on “Zlimline infrapunamatt – kas tõesti toimib?*”

  1. Lahe asjake, kahjuks olen liiga vaene 😀 aga tahtsin siia hoopis vahemärkuseks panna, et kui ma nt õhtuti joon alkoholi, väga ei söö, siis mul on küll kõht siledam 😀 . Eks kehad onho erinevad, aga mul kahjuks/õnneks alkoholijoomine pigem tõmbab kaalu alla.

    1. Hei! Soovitan tellida kaasa sisukiled, siia puhastamine oluliselt lihtsam – ma tõmban niiske lapiga üle ainult. Sisukiled neil kodulehel olemas. Hetkel annab kood Janesuper 90€ hinnas alla 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.