juba parem

Viimased päevad on sellised hallid olnud. Pole tahtmist midagi teha ega kellegagi rääkida. Ilmselt selle puhkuse teema pärast. 

Eks nendel päevadel oli hädaldamist rohkem ja tegutsemist vähem. Üsna kurb olin ma ka sellepärast, et polnud kuhugi tööle saanud. Kandideerinud olen metsikult, aga ei ühtegi pakkumist või siis olid pakkumised, mis mulle ei sobinud- ala töö detsembri või jaanuarini. Käsundusleping vms. 

Üks töö oli ideaalne- kontoritöö, sisestad andmeid. Aga.. jah, selle hea ja täiusliku töö juures oli aga- käsundusleping. Ei puhkust, ei ravikindlustust, ei kindlat palka, ei kindlat graafikut. Mulle see ilmselgelt ei sobinud. 

Mees puhtjuhuslikult leidis netist töökuulutuse, kus otsitakse blogijat. Nii ma sinna kandideerisingi kohe, aga ma teadsin, et sellest saab justkui lisatöö. Saatsin proovitöö, kus pidin kirjutama artikli ja jehuu, töö on minu! Ma olin väga väga väga rõõmus, sest ma armastan kirjutamist. Küll ei saa ma seal kirjutada nii vabas vormis, kui blogis, aga see ongi võimalus end arendada ja paremaks muuta. 

Kui ma eile armastasin oma facebooki lehel halada ja oma hala kustutada ning uuesti halada ja jälle kustutada, siis sellest oli isegi kasu. Tegelikult minu eesmärk ei olnud halamine, kuidas ma tööd ei suuda leida ja keegi mind palgata ei taha. See oli lihtsalt üks hetk, üks emotsioon, mis vajas välja ütlemist. Aga tänu sellele “halale” sain ma endale töövestluse abikasvataja kohale lasteaias. Üks tuttav kribas mulle ja aitas mind välja. Ma pole end varem ette kujutanud sellist tööd tehes, aga mul ju endal on kaks last ning ma armastan lapsi. Mis siis saaks veel takistuseks olla? Ma olen megasupperhüpper õnnelik, ausalt. 

Täna ma käisingi töövestlusel ära. Ekslesin natuke Mustamäel ringi, enne kui õige koha leidsin, sest ausalt öeldes olen ma Mustamäel käinud ainult haiglas ja seda ka autoga. Bussiga liiklemine seal kandis on minu jaoks täiesti võõras. Lõpuks leidsin aga õige koha üles ning sain vestelda ja ringi vaadata. Tööle ma asun novembri algusest ja ma olen endiselt nii happy

17 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga