kõrgustes

Eelmisel laupäeval käisime väikesel koosviibimisel. Virut Hotellis! Oumaigaad, ma pole kunagi seal ööbimas käinud ja veel 9-ndal korrusel. Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis ma polegi elus vist isegi nii kõrgel olnud.. Jep, nii see on. 

Kõige pealt läksime hotelli ja tšekkasime korteri üle- 2 toaline, mõnus suur veranda ja puha. Oeh, päris mõnus oli, tuleb tunnistada. 

Alguses tegime soojenduseks natuke jooki ja nautisime seltskonda. Kui aeg oli juba paras, siis mõtlesime, et läheme ja teeme tiiru linna peal. Ma käisin Vanalinnas baarides viimati märtsis 2015 ja ega me sinna poppidesse baaridesse ei kippunudki vaid käisime karaokebaaris ja.. hah, siinkohal tuleb meelde turvamees, kes laseb inimesi baari nägude järgi. Kole ma ju pole, aga sisse ei saanud. 😀 

See käis umbes nii:

Mina: “Miks baari ei saa?”
Turvamees: “Kohad täis.”
Mina: “Isegi seista ei saa?”
Turvamees: “Ei.”

Siis vaatasin baari sisse ja voilaa- vaba maa 😀 

Aga see meid ei heidutanud ja tšillasime linna peal edasi. Viimase kohana käisimegi läbi Route 13. Istusime ja rääkisime juttu, jõime ja.. olime. Mule jäi sellest kohast meelde, kuidas mingid neiud istusid laua taga ja karjusid täiest kõrist, et nad on litsid. Siis mõtlesin, et ju see on seal tavaline, sest keegi ei teinud teist nägugi. Peale minu. 😀 Hiljem läksime veel mäkki ja ma õgisin seal nagu.. ma ei tea mis või kes. Kõht läks jube tühjaks, sest ma polnud terve päev midagi söönud. Vaid pudeli veini ära joonud. 
Peale suurt õgimist rändasime tagasi korterisse ja jällegi, drinkisime, tegime pulli, kuulasime muusikat, selfietasime.
Õhtu ei möödunud siiski draamata. Nagu ikka, kui mehed on seltskonnas. Nimelt arvas üks mees, et kõik inimesed kes Lasnamäel elavad on parajad kõntsad ja mõttetud olevused. Kui ta oli seda juttu oma kümme korda korranud, tuli talle meelde, et ta rääkis hoopis oma tuttavatest ja mitte kõigist neist vaid ainult 90%-st. Ja siis ta tahtis lüüa ühele pastlaga näkku, sest ta julges midagi muud öelda- öelda seda, et üsna nõme on inimesi maha teha nende elukoha või palga järgi, sest veel raudkindlalt ta väitis, et mehed, kes teenivad 500€ või 600€ pole mingid mehed. 😀 

Koju läksime hommikul esimese bussiga ja jõudsime oma mõnusasse voodisse natuke enne kella kaheksat. Juhhuu! Saime paar tundi magada ja siis ilmustasid lapsed ennast ning oli aeg ärgata. 

39 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga