Määratlemata

riidepostitus | Shein.com

Paar päeva tagasi postitati mulle hiinast pakk ja täna jõudis see kohale. Tegelt juba eile, aga polnud mahti selle koleda ilmaga postkontorisse ronida. 

Sellel korral tahtsin ma võtta midagi teistsugust kui lihtsalt pluusid-püksid. Pluusi ja püksid võtsin küll, aga lisaks veel kaks paari pesu. Ma polnud varem hiinast pesu tellinud, seega ootusärevus oli suur. 

Esimeseks võtsin sellise punase pesu (link!). Ma tegelikult arvasin, et korv ei ole selline litalöta, sest mulle teps üldse ei istu need nii öelda”vanamuti rinnakad” 😀 Et mitte keegi end solvatuna ei tunneks, siis mulle on selline nimetus just selliste rinnakate kohta meelde jäätnud. Seljas on muidu ilus ja kuidagi teistsugune, sest ma siiski olen harjunud kandma pehmendustega rinnahoidjaid. Värv on see, mis on ilgelt ilus! But still, ma ei mõista kuidas selline rinnahoidja saab push-up olla, nagu kirjelduses märgitud on. Aluspüksid on nagu nad on.. nagu Härra ütles, siis tagantvaates oleks nagu persel sääsevõrk. 😀
Roosa pesu (link!). Vauvauvivaa! See pesu on nii armsalt roosa. Tõeline beebiroosa. Kahjuks kaameraga ei õnnestunud seda õiget värvi pildile saada, kuid midagi ürpis sarnast tootefotol oleva värviga. Korvi osa oli tugevdatud, aluspüksid nagu ikka.. sääsevõrk taga, eest väga ilus. 
Lühikesed püksid (link!). Mõnusalt ümber ja pole ühtegi halba sõna. Mugavad, natuke tugevamast materjalist, et ei istu lõdvalt.
T-särk (link!). Kui muidu ma valgeid asju ei taha eriti osta/tellida/võtta, siis sellel korral tegin ma erandi. Ma arvan, et ei pea pikemalt seletama, miks üks kahe pisikese lapse ema eriti valgeid riideid ei armasta kanda. Öökulli temaatilised riided on viimasel ajal mulle väga meeldima hakanud. 

5 kommentaari

 1. Anonüümne

  17. juuni 2016 at 06:35

  Väga meeldib,et pildid on tehtud korralikuma kaameraga,mitte telefoniga 🙂

 2. Jane Almers

  17. juuni 2016 at 06:39

  Mulle endale meeldib ka palju rohkem 🙂

 3. Anonüümne

  17. juuni 2016 at 06:40

  Miks siis kaamera müüki panid?

 4. Jane Almers

  17. juuni 2016 at 06:41

  Ma ei leia, et hiina riiete pildistamine oleks mingi suur eesmärk sellel kaameral. Ja kes teab kauaks selliseid koostöid jätkub…

 5. Anonüümne

  17. juuni 2016 at 11:19

  Osale loosimises ning võida TASUTA OnePlus 3 telefon @ https://gleam.io/dPFQ2-Vqfi1h

Leave a Reply