Elu uhiuue beebiga

Sponsoreeritud

On juba palju küsitud, kuidas meil uhiuue beebiga siin kodus läheb ja kuidas teised lapsed Joosepi vastu võtsid – isegi videot on küsitud nende esmakohtumisest, a ma olen väga halb videodokumenteerija, st ma dokumenteerin alati sellised hetked pigem enda pähe. Telefoni haarata ei tule mõttessegi kuigi tore mälestus see ju oleks ikka. 🙂

Aga ma võin kirjeldada teile nende esmakohtumist – Raimond sööstis kohe diivani poole ja tahtis Joosepi laiaks hüpata, aga õnneks nii ei läinud, ma jõudsin enne talle märku anda, et meil on tutikas beebi diivanil oma pesas ja et ärgu sinna küll maandugu. Ta kohe tõdes, et ta ei märganudki seda väikest pambukest seal.

Adeele ja Krissu võtsid Joosepi täie nunnutamise saatel vastu ja esimesel päeval ainult istusidki tema kõrval, paitasid, pakkusid lutti, pühkisid piima suunurgast ära ja uurisid, kuidas ta ikka sealt kõhust välja sai ja miks ta koguaeg kakab ja miks ta koguarg magab ja kas ta tahab äkki seda või toda.

Enne haiglasse minekut oli Adeele nii pisike ja pärast kolme päeva, kui ma teda uuesti nägin, tundus ta ühtäkki niiiii suur tüdruk. Polnud enam üldse see pisike printsess, kes minust koju jäi. Nagu ma oleks hoopis mitu aastat ära olnud. ? Kuidagi nii suur laps oli ühtäkki ja asjalik… st asjalikum.

Hendrik oli ka väga rõõmus, aga pigem kartlikum – et ikka nii tilluke ja habras beebi ja pigem hoiaks eemale, nii igaksjuhuks.

Nad väga ootasid Joosepit juba ja lõpupoole läks küsimus “millal Joosep juba tuleb?” ikka aina tihedamaks. 🙂

Mis puutub minusse, siis mul oli viimati selline väike beebi ligi 3 aastat tagasi ja paljud asjad on selle ajaga ikka võõraks jäänud. Ma kindlasti naudin seda beebiaega, täpsemalt vastsündinu aega palju rohkem, sest ma ju olen 4x näinud, kui ruttu see möödub.

Kõik need pärast tudu ringutamised, käekeste kontrollimatu liikumine, konnapoja asendis emme rinnal tudumine, näo krimpsutamine, luti lutsutamine…. oeh, Joosep on nii nunnu ikka!

Esimese visiidi tegi pereõde meile koju ja Joosep kosub täitsa hästi – kaal tõuseb ilusti, see väike kollakus, mis haiglas oli, on kadunud ja kõik kulgeb hästi.

Mina tunnen ka end hästi. Haav annab hääästi natuke tunda, aga muidu polekski nagu mind kaks nädalat tagasi lahti lõigatud. ? Isegi jalutamas oleme juba Joosepiga käinud.

Ma nii tahaks aja seisma panna. Palun! Joosep on kaks nädalat uus, aga mulle tundub, et ta on juba suur beebi… see vastsündinu periood on mu meelest kõige armsam periood. Kus beebi lihtsalt nohiseb sul kaisus ja ärkab ainult söömiseks.

Kommentaarid

  1. Merrr says:

    Nii tublid suured lapsed ja just mõnusat beebi nautimist teile ?. Ootame ka juba seda aega väga ,kolm kuud veel ootamist ? Just eile mehe raas ütles,et kuna oleme ikka väga kauua aastaid oodanud oma beebsukest siis ta raudselt esimese öö aind nutab õnnest. Seda oli nii äge kuulda,et ka mehe raas ootab selliste tunnetega meie väikest imekest ?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Aga kes lapsi märkab??

Siin viimastel päevadel on palju kõmu ja isegi draamat keritud üles teemal, kas lapsed peaksid [...]

4 kommentaari

Kas ma olen siis rase???

Ma üks päev kogemata panin rasedustestidest pildi insta storysse. Mul oli see sinna plaanis panna [...]

5 kommentaari

Ja ongi läbi… 💔

Läbi. Kõik. Hüvasti. Uskumatu. Kas me nämmutame siin veel üks kord, kuidas aeg ikka lendab? [...]

2 kommentaari

Miks ma olen vastane…

Eilse blogipostituse tagasiside on jälle MEGA! Aga see on alati nii, kui ma tulen mingil [...]

4 kommentaari

Mida suurem, seda koledam? 🥹

Aaahhhhhhhhhhh! 🤨🫨😪🤧😵🤯🤬 Mu sees keeb praegu niiii palju tundeid ja need kõik on enamasti si*ad. [...]

8 kommentaari

KUSKOHAS me just käisime?

No hei! Kuidas teil läinud on? Kõigepealt tahaks ära mainida, et ma ei saa oma [...]

1 kommentaar

Kui lapsed ajavad nutma

Aga etteruttavalt võin öelda, et lapsed pole mind vist kunagi nutma ajanud. Võibolla väga harva, [...]

Viimati 5 aastat tagasi?????

No hei! Meil on seljataga super nädalavahetus ja ma mõtlesin, et tulen panen selle siia [...]

5 kommentaari

Kui sõbranna mees petab

Ma tean, et ma siin suure suuga lubasin, et hakkan uuesti blogima ja enda arust [...]

7 kommentaari