Kuidas ma nüüd vaba olen

Sponsoreeritud

Uus nädal. Sama jama ilm. Mul aga täitsa mõnus olla. Üle pika aja selline periood, kus ei pea kuhugi kella peale jooksma.

Joosepi füsioteraapia periood sai reedese päevaga läbi – 10x käisime seal ja ega… ta midagi selle peale nüüd tegema ei hakanud küll, aga füsioterapeut temaga eriti võimelda ei saanud ka. Joosepil on kasvanud korralik iseloom juba ja ta oli nõus laskma ennast põhimõtteliselt ainult masseerida, aga, kui läks harjutuste tegemiseks, siis pani niimoodi kisama.

Seega, mis see füsioteraapia siis meile andis? Joosep muutus julgemaks. Kui esimestel kordadel oli ainult süles põhimõtteliselt, siis lõpuks juba pikutas laual ja naeratas ka tädile. Ära minnes lehvitas väga rõõmsalt jne. Nüüd me muidugi teame ka, et Joosepil lihased ja kõik täiesti heas seisus, tasakaal on väga hea, jõudu on, lihtsalt… naudib seda puhkerežiimi veel ja saime kinnitust, et tal lihtsalt tulevadki need asjad ilmselt hiljem.

Nüüd ongi üle pika aja selline nädal, et keegi kuskil mind/meid ei oota. Saab rahus olla ega pea mõtlema, et pean sinna ja sinna minema. Mulle selline rahulik eluviis, inimestest eemal ja minimaalse suhtlemisega täitsa meeldib. No, interneedumis võin ma suhelda vabalt, aga et kuhugi minna ja midagi teha… ei tea, ei viitsi väga.

Viisin täna Krissu ja Adeele lasteaeda. Mul on suviti kõik lapsed kodus – ise kodus, las olla nemad ka siis. Plaanisin nad küll alles järgmine esmaspäev viia, aga…. ütlen ausalt, mu süütenöör on kole lühikeseks siin selle suvega jäänud.

Nad ise ootasid ka väga. Kui hommikul neid äratasin ja ütlesin, et lasteaeda, siis Krissu küll ajas plaksti silmad lahti ja hõiskas jeeeee.

Nad veel otsisid omale riided, mis selga panna ja vahetusriided ja Krissu on juba vahepeal nii suureks kasvanud, et sai oma titeteki perioodist ka üle siin suvega (kandis enne ühte tekikest igalpool kaasas, ilma selleta oli suht põrgu lahti ??) ja täna võtsid kaasa lasteaeda oma uued loomad, mis nad siin oma taskuraha eest üks päev ostsid.

Ma istusin öösel üleval. Joosep nii kohutavalt röökis. Tal tulevad alla kaks hammast, ikka koos palaviku ja jubeda valuga ja hommikul oli vähe raske ärgata. Korraks isegi mõtlesin, et las need pisemad olla täna kodus, aga siis meenus see mõnus rahu ja vaikus, mis hommikuti kodu üle laiutas, kui lapsed lasteaias/koolis olid ja ajasin ikka end üles.

Reedest algab muidugi kool ka. Jõle kähku ikka on läinud see suvi.

Harjumatu on jälle vara ärgata, aga selles suhtes on ser lebo, et pärast tulen koju ja magan edasi. V.a täna. Täna ma hakkan siin toimetama ja juukseid värvima. Pean veel Kristoferile minema otsima sisejalatseid.

Käisingi nv neile kummikuid, õhukesi mütse ja õhukesi sõrmikuid otsimas – õnneks sain ka, Rimis -40% kampaania hetkel.

Kooliasju lähen nädalavahetusel vaatama. Ei viitsi oma pead hetkel küll nende üle vaevata.

Minul on ju ka viimane vaba nädal. Mul algab õppetöö uue nädala esmaspäeval. No ikka täiega ootan! ?

Kommentaarid

  1. Merrr says:

    Naudin ka täna seda sombust ilma ,peale poodides käiku saab toas mõnusalt olla.Meil Pisil tuleb kolmas hammas siis ei ole ka need uned just kõige paremad ja üsna emmekas ta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Kas ühel lapsel on seda üldse vaja?

No hei! Olen ühe postituse teile võlgu. Või mis ühe, ma olen ikka kirju saanud, [...]

Nendest suhetest

Ma tegelikult mõtlesin esialgu instagrami nunnu pildikese panna ja seal all arutleda sel teemal, aga [...]

Jep, ma olen….

Lapsed voodis. Pesumasin peseb. Nõud ka on masinas pesus. Pakime nüüd selle nädala kokku. Päris [...]

2 kommentaari

Kas on ikka pointi uuesti abielluda?

Uhh! Siin üks päev… või, mis üks päev, see oli ikka enne Oliveri sündi, kui [...]

10 kommentaari

Kuidas ma siin nutta lahistan

Mul oli väga tore nädalavahetus ja loodan, et teil samuti. Oliveril ja mul käis mitmeid [...]

3 kommentaari

Kuidas lapsed küünlaid armastavad süüa

Tere! Ma olen mega suur küünlafänn (kogun lausa!) ja ühtlasi 6 lapse ema. Päris raske [...]

12 kommentaari

Sellest imelisest talvest

Istun elutoas diivanil, sõrmede vahel kuum latte, pilk suunatud aknast välja. Vastu vaatab sealt pesuehtne [...]

Liiga positiivne postitus, et lugeda

Uhh! Uus nädal on alanud! Loodan, et teil algas see hästi ja sujuvalt ning tuleb [...]

10 kommentaari

Keha pärast keisrit

Paljud on siin viimastel päevadel uurinud, kuidas ma keisrist taastunud olen ja kuna pea nädal [...]

13 kommentaari