Karvaste sõprade sõltuvuses + loos!

Meie pere lastel on tekkinud uued väikesed sõbrad. Tegelikult tutvusid nad juba suvel, aga tänaseks on nende sõprussuhe kestnud juba peaaegu pool aastat ning Hendrik ja Raimond pole pidanud kordagi nendes pettuma.

Mis te arvate, kes need sõbrad sellised on? Muidugi trööstiplaastrid!

Tegemist on armsate, karvaste ja pisikeste plaastritega, mida eelkõige kasutatakse lapse lohutamiseks. Otse haavale neid panna ei tohi, küll aga näiteks haavaplaastri peale, mis aitaks lapsel valu ja pisarad eemale peletada. 😊

Katkiste põlvede hooaeg on küll läbi, aga sellegipoolest kasutavad lapsed neid üsna tihti. Kleebivad mõne mänguasja peale või meeldib neile neid käe peale kleepida ja uhkeldada, missugune “tätoveering” neil on ning siinkohal mainiks ära, et plaastritel pole üldse nii tugevat liimi taga, et neid naha pealt raske või valulik oleks kätte saada. Kui oleks, uskuge mind, nad ei kasutaks neid (neil on kogemus nende hirmsate plaastritega, mis peale veenivere võtmist nahale pannakse).

Ühel hommikul aitasid need plaastrid mind hädast välja, kui Hendrik oli natuke nukker ja ei tahtnud lasteaeda minna. Tahtis plaastrid kaasa võtta ja siis oli nõus minema – muidugi ma lubasin, mis mul selle vastu olla saab.

Päkapikusussi sisse poetan ka neid kindlasti, sest mulle tundub, et kui juurde neid soetada, siis iial ei saa neid olema küllalt. Kulub ju palju.

Ju siis nendes plaastrites on see miski, mis lastele hinge läheb, neid mõjutab ja nende üle võimu suudab omada, sest minu lapsed on küll kõrvuni kiindunud nendesse. 😊

Detsembris saab neid plaastreid soetada veel soodushinnaga 2,16€ (tavahind 3,95€) kõikidest Apotheka apteekidest 😊

Jäta siia alla endast märk ja juba nädala pärast, (11.12) loosin kaks võitjat, kes saavad kumbki endale kolm pakki Trööstiplaastreid! 

35 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga