maailma mugavaim asi

Ma näen viimastel päevadel välja nagu elav laip. Koguaeg on selline väsimus peal. Öösiti korralikult magada üldse ei saa. Selg valutab, puusad annavad tunda, rinnad valutavad, kõhus on vahepeal ebamugav tunne. Käed valutavad ja surevad ära… No ütleme nii, et sada häda.

Kui ma viimases postituses hõiskasin, et kõik need hädad hakkavad justkui kaduma, siis tuhkagi! #sõnusinära

Üks asjaolu on kindlasti see, et härra hirmsasti laiutab. Teine see, et Raimond on viimastel öödel meie kõrvale end salaja sättinud ja siis on ju veel kitsam. Kolmas asjaolu on see, et ma olen rase ehk kõhuli ja selili on kole ebamugav magada. Esimene on lausa võimatu! Aga ma nii igatsen seda.

Alles hiljaaegu hakkasin ma koostööd tegema Anni pesaga (link!). Tegemist on väga laheda inimesega, kes müüb käsitööna valminud lastesõbralikust materjalist.. erinevaid asju, mis muudavad raseda või lihtsalt ema olemise võimalikult mugavaks ning lapse magamisaseme lapselikuks ja talle parimaks kohaks puhkamisel.

Ta saatis mulle küll terve posu asju, aga hetkel kavatsen ma kirjutada ühest maailma mugavaimast asjandusest ehk nuudelpadjast. Päris tõsiselt!

Mees naeris mu välja, kui seda pikka nuudelpatja nägi ja esiti kahtles, kas see muudab tõesti magamist mugavamaks. Aga paar ööd hiljem… #padjavarasMina tahan endale pidevalt öösel midagi jalgevahele toppida. Kas patja või hunnik tekki. Aga ei saa ju.. sest mees tahab ka patja ja tekki ning temalt päris ära tirida neid oleks vist tsipake kohatu. 😀 Kuigi meie suhte jooksul oleme ikka korralikult teki ja patjade pärast kakelnud.

Seda patja on nii hea väänata igatpidi, oma käe ja mugavuse järgi. Magamisel on hea, kui üks ots on pea all ja teine jalgevahel. Blogimisel istuvas asendis kasutan teda lisa alaseljatoena, sest tavalisest diivanipadjast ei piisa.

Tundub, et meil on uus asi majapidamises, mille üle saab veel pikalt kakelda, sest isegi koerale meeldib. Ja lapsed üritasid seda täna oma tuppa lohistada. 😀 Igatahes väärt asi ja must have magamiseks. Oled rase või mitte, ilgelt mugav on see!Kas sul on kodus juba nuudelpadi olemas? Kui ei, siis mine soeta Anni pesast, sest kuni mu väikese prääniku sünnini saad koodiga: janeblogi, tellimuselt -15% maha! 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga