***

maailma mugavaim asi

Ma näen viimastel päevadel välja nagu elav laip. Koguaeg on selline väsimus peal. Öösiti korralikult magada üldse ei saa. Selg valutab, puusad annavad tunda, rinnad valutavad, kõhus on vahepeal ebamugav tunne. Käed valutavad ja surevad ära… No ütleme nii, et sada häda.

Kui ma viimases postituses hõiskasin, et kõik need hädad hakkavad justkui kaduma, siis tuhkagi! #sõnusinära

Üks asjaolu on kindlasti see, et härra hirmsasti laiutab. Teine see, et Raimond on viimastel öödel meie kõrvale end salaja sättinud ja siis on ju veel kitsam. Kolmas asjaolu on see, et ma olen rase ehk kõhuli ja selili on kole ebamugav magada. Esimene on lausa võimatu! Aga ma nii igatsen seda.

Alles hiljaaegu hakkasin ma koostööd tegema Anni pesaga (link!). Tegemist on väga laheda inimesega, kes müüb käsitööna valminud lastesõbralikust materjalist.. erinevaid asju, mis muudavad raseda või lihtsalt ema olemise võimalikult mugavaks ning lapse magamisaseme lapselikuks ja talle parimaks kohaks puhkamisel.

Ta saatis mulle küll terve posu asju, aga hetkel kavatsen ma kirjutada ühest maailma mugavaimast asjandusest ehk nuudelpadjast. Päris tõsiselt!

Mees naeris mu välja, kui seda pikka nuudelpatja nägi ja esiti kahtles, kas see muudab tõesti magamist mugavamaks. Aga paar ööd hiljem… #padjavarasMina tahan endale pidevalt öösel midagi jalgevahele toppida. Kas patja või hunnik tekki. Aga ei saa ju.. sest mees tahab ka patja ja tekki ning temalt päris ära tirida neid oleks vist tsipake kohatu. 😀 Kuigi meie suhte jooksul oleme ikka korralikult teki ja patjade pärast kakelnud.

Seda patja on nii hea väänata igatpidi, oma käe ja mugavuse järgi. Magamisel on hea, kui üks ots on pea all ja teine jalgevahel. Blogimisel istuvas asendis kasutan teda lisa alaseljatoena, sest tavalisest diivanipadjast ei piisa.

Tundub, et meil on uus asi majapidamises, mille üle saab veel pikalt kakelda, sest isegi koerale meeldib. Ja lapsed üritasid seda täna oma tuppa lohistada. 😀 Igatahes väärt asi ja must have magamiseks. Oled rase või mitte, ilgelt mugav on see!Kas sul on kodus juba nuudelpadi olemas? Kui ei, siis mine soeta Anni pesast, sest kuni mu väikese prääniku sünnini saad koodiga: janeblogi, tellimuselt -15% maha! 

 

6 thoughts on “maailma mugavaim asi”

 1. Väga raske uskuda, et tooted tehtud käsitööna, kui samu asju müüakse facebooki gruppides kõvasti soodsamalt. Isegi toodete pildid on samad. Suure tõenäosusega hiinast või kuskilt tellitud kaup, mis ei ole kindlasti käsitöö ja lastesõbralike materjalide kohapealt kahtlen ka. Soovitan vaadata kasvõi sellist gruppi facebookis nagu Soodne Lastekaup. Seal kõik samad asjad olemas. Lihtsalt kurb kui selliseid asju promotakse, mis tegelikult valel ja omakasul põhinevad.

  1. Kuskilt tellitud? Kammoon, isegi ma oskaks sellise kokku õmmelda, mis seal rasket on 😀

  2. Ja antud hetkel promod enda sõnutsi samasuguste toodetega gruppi. Mis see parem siis on? 😀

   1. Ei olegi parem ja minu eesmärk polnud promoda midagi vaid tähelepanu juhtida sellele, et antud ettevõte ei müü käsitööna valmistatud asju.

  3. Tere Andra!

   Oleme väga meelitatud, et oleme Sulle silma jäänud ja samas ka kurvad, et oled nii negatiivne meie ettevõtmise suhtes.
   Anni Pesa ei ole kunagi reklaaminud, et valmistab tooteid ise vaid huvilistele alati selgitanud, et teeme koostööd ühe õmblejaga (ehk teisisõnu ka firma/ettevõttega, et oleks kõik täpne ja arusaadav – edaspidi kirjutan õmbleja) kellel on olemas KÕIK vajalik selliste toodete valmistamiseks.
   Seletan siis lahti. Õmblejal on olemas masinad, kangad, lõiked, abilised. Et ise palgata õmbleja(d), sisse osta kangaid, osta vajalikud masinad, suured lõikuslauad, hoida üleval laoruume kus oleks 30+ erinevat kangast (loe: suured kangarullid, ei piisa igast mustrist ühte rulli sees hoida) jne. oleks VÄGA, VÄGA kallis ning me ei saaks pakkuda klientidele soodsaid hindasid.
   Anni Pesa põhimõte 2a. tagasi oli pakkuda inimestele teistsuguseid (just mustrite poolest) tooteid mida a) polnud Eestist saada või b) oli Eestis kallis. See, et tänaseks on kujunenud pilt selliseks, et paljud vahendavad neid tooteid… on kahjuks elu.
   Nagu võisid juba aru saada siis Anni Pesa ostab sisse teenust (esitan soovi ja see valmistatakse) mitte ei valmista ise, ehk siis tõesti “kuskilt tellitud kaup”. Ning sellest olenevalt ei saa Anni Pesa keelata õmblejal pakkuda teenust/tooteid ka teistele. Kuid kindlasti ei ole tegu Hiinaga, sest seda kaupa jääkski ootama ja inimesed ei saaks nt. 4-5p. asju kätte (see jällegi oleneb mis hetkel tellimus on tehtud, ei hakka pikalt seletama – kellel huvi kirjutab meile otse)
   Tegu on täiesti EU riigiga. Palun ära kahtle ega levita enda kahtlusi lastesõbralike materjalide kohta, kui sa ei ole asjadega kursis – see on inetu, tegu on laimuga.
   Kangastel on olemas ÖKO-TEX® STANDARD 100 sertifikaat – garanteerib, et toodete valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kasutatavad materjalid on testitud, nahasõbralikud ja ei sisalda ohtlikke kemikaale.
   Käsitöö. Tõsi, kui hakata näpuga järge ajama siis tegu pole tõesti “käsitööga” selles kõige otsesemas tähenduses. Kuid meie mõte oli selles, kui klient tellib erisooviga mõne toote siis see valmistatakse spetsiaalselt tema soove arvestades (mida näiteks lihtsalt vahendaja ei paku, selles suhtes ongi meil õmblejaga KOOSTÖÖ).
   Kui nt. õmbleja pakub/müüb enda toodet (voodipesu) mõõduga 120cm x 90cm, kuid klient soovib mõõtu 111cm x 97cm siis valmistatakse see spetsiaalselt talle, mitte ei võeta riiulist valmis toodet. Tunnistan, et meie viga on kasutada sõna käsitöö vaid peaks kasutama sõna “eritöö”, “eritellimus” vms.
   Müüakse “palju soodsamalt”. Facebook vs e-pood, reklaamid, koostööd. See peaks kõik kokku võtma?
   On VÄGA, VÄGA suur vahe kas vahendada FB teel ja kogu päevatöö on mõned korrad päevas jagada enda lehel stamp postitusi või pidada üleval e-poodi (domeeni maks, hostingu maks, SSL sertifikaat, Maksekeskus – turvaline makse, aja- ja rahakulu veebilehe ülalpidamiseks), teha sotsiaalmeedia postitusi + koostööd erinevate blogijate ja firmadega. Ma leian, et rohkem ei tohiks küsimusi olla? Kui on siis jällegi, võtke julgelt ühendust! 🙂
   Kui vahendaja tellib sulle nt. nuudelpadja Itella pakiautomaati, võtab ta M kapi summa. Anni Pesa küsib S kapi summa kliendilt ning tasub jäägi ise. Rääkimata sellest, kui klient tellib lisaks veel imetamispadja, beebipesa, voodipesud jne. Klient tasub S kapi summa meie postitame XL kapiga ning tasume vahe.
   “…omakasul põhinevad.” Aga me ei olegi ju MTÜ vaid OÜ mille eesmärgiks ongi kasu teenimine…

   Lugupidamisega
   Anni Pesa
   info@annipesa.eu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga