Taaskasutus

Kui asi puudutab korteri renoveerimist, siis olen ma leidnud siin paar lahedat asja, mida uuel ringil kasutada.

Näiteks need kaks lahedat uksenuppu. Härra arvas esiti, et neid me never siin renoveeritud korteris ei kasuta, sest on teised kuidagi vanamoodsad, aga miks peab olema kõik kaasaegne?

Lõpuks jäi minu sõna ikkagi peale.. Loodetavasti ta aitab mul need uste külge saada, sest mul pole õrna aimugi, kas neid üldse annab kasutada ja kuidas nad töötama hakkavad. 😀Veel avastasin ma kodust kapi otsast sellised lahedad linnumajakesed, mis härra eelmisest töökohast sai. Esialgu olid need jõulukommipakid lastele, aga kui nad olid kommidest tühjaks söödud, pidid minema linnumajadeks. Mina, va isekas, mõtlesin aga, et teeks nendest lastetuppa lauavalgustid. Mingid valguskerad või väikesed tuled sisse ja valmis nad ongi. Miks mitte?Kuna ma tahan meie magamistuppa teha ise peeglilaua, mõtlesin pikalt, kust ma saaks sinakat meigipintslitehoidjat. Siis aga meenus, et eelmisesse korterisse sai ilus sinine ja ümar lambikuppel ostetud ning see sobiks topsiks ju valatult.

Siin meil seda kuskil laes vaja ei lähe ja seisaks teine täitsa niisama.Vanadel wc ja vannitoa ustel olid sellised tuusad pildid peal ning ma otsustasin, et kasutan neid ka edaspidi. Uksed vahetame küll ära, aga pildikesed lähevad ikka peale. Küll tahan ma neile mingid ilusad puidust raamid ümber osta. Ja selle lambiga ma veel ei tea, mis ette võtta. Kuna üks sein elutoas tuleb ilmselt halli värvi, mõtlesin alguses, et puiduosa võõpaks valgeks, kuplid miski halliga üle ja heegeldaks roosat värvi pitsimustriga riba neile ümber (kuplite alumistele servadele).

Kui te olete oma kodu renoveerinud, kas olete ka midagi taaskasutanud? (v.a mööbel ja kodumasinad :D)

6 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga