On aeg end riide panna*

Ma ärkasin täna tundega, nagu mind oleks läbi pekstud. Alguses ma süüdistasin selles diivanit – Adeele nimelt kurtis eile kõrvavalu ja hambavalu (tal tuleb alla kõige taha hammas just) ja koos sellega tekkis tal ka palavik, mille tõttu ta rahus sai magada ainult diivanil, seega ma teadsin, et pean ise ka öö seal veetma.

Meie magamistoas olev diivan aga ei ole just kõige mugavam, kui ta just lahti tehtud pole. Seda ma aga ei viitsinud. Nii ma seal siis öö veetsin. Koos Adeelega. Kes mind öösel mitu x üles ajas, sest tahtis vetsu minna.

Sellele peksasaanud tundele lisandus mõni hetk hiljem ka 37,9 palavik, seega teadsin ma kohe, et asi on kas sellles, et a) eile tegime sauna ja ma poolalasti õues ringi kalpsasin või b) minu riietevalikus, mis omadega ikka veel suves elavad. 😀 Ma tean, et paljudele tuleb üllatusena, et endiselt on võimalik veel külmetushaigustesse jääda, sest nii kui tuli koroona, kadusid kõik muud (viirus)haigused.

Lastel on mugav – mütsid, sallid, kindad ja softshell kombed selga. Ise aga käid nagu Pariisi suvitaja ringi nende kubujusside kõrval. 😀

Nüüd siin voodis suredes olekski ju hea mõte oma garderoob kriitilise pilguga üle vaadata.

Ja kust veel praegu šopata, kui mitte e-poodisest, eks. Näiteks üheks suurepäraseks e-poeks on jällegi Kaup24, kus on valik ka tegelikult päris palju laienenud.

Mulle meeldib sügisel väga kanda mantleid. See muidugi ei ole koguaeg nii olnud, aga just tänavu sügis on mind kuidagi lummanud need rohkem kui tavalised sügisjoped. Mantlite valik on Kaup24 lehel päris lai – mina aga jään sellise nn klassika juurde – beežikas ja pikem. Sobib ka kokku vist absoluutselt kõigega.

Sellise mantliga aga on üsna vajalik kanda salli ja mina ostsin sellel sügisel endale sellise pastelse lilla pikema salli – ei tule vist paljudele üllatusena see värvivalik, heheee. Mütsi ma ei armasta kanda, kuigi ega ma haige ka ei armasta olla. Peab aga tõdema, et ma ei ole talviti väga haige ka. Ma ostsin nüüd endale salliga samas toonis peapaela hoopis.

Ma nüüd vaatan, et keegi on mu peapaela juba retsinud veits. 😀

Kuigi ma lippan suvele vastavalt ringi, siis saapaid olen juba täitsa agaralt kandma hakanud. Ma tean, et see ei kõla üldse loogiliselt, aga mul jumala lampi tekkis hull armastus nn tanksaabaste vastu. Midagi, mida ma veel aasta aega tagasi jälestasin ja mõtlesin, et never ei pane ma selliseid asju jalga. Ja siin ma olen…

Saabaste valik Kaup24 e-poes ka üsna lai ja isegi neidsamu tanksaapaid on seal päris palju. Kui mul juba kaks paari on, siis ega kaks ilma kolmandata ei jääks ju?

Kuidas see ütlus oligi, et tanksaapaid pole ühel naisel kunagi liiga palju??? Või midagi taolist, ma täpselt ei mäleta kah.

Aga noh, seal e-poes võibki jääda ringi tuhlama, sest kui ma mingi paar aastat tagasi seal riideid käisin vaatamas, oli see valik üsna niru, aga nüüd on kategooriaid palju ja erinevaid, ka pluss-suurustele ja riideid nendes kategooriates veel rohkem ja erinevaid.

Mina olen küll suur e-poodises ostleja, v.a viimasel ajal. Pensirahadest on saadud küll päris poodides ka käia, aga mugavam ja mõnusam on küll netis ostelda. 😀

*Postitus valmis koostööa Kaup24 e-poega

Kommentaarid

  1. Merrr says:

    Ma ei salli ka väga mütse peab ka peapaela peale vist mõtlema sest kui mütsi mitte kandmisest pidevalt peavalud jahedal ajal on siis tuleb alternatiive ikka leida .

  2. Merrr says:

    Peaks ka selle ära mainima,et olen ka eostlemise usku . Isegi toidu toob meile mugavalt Selver koju . Eriti viimased nädalaega kuna oleme ka siin kõik haiged siis parem mitte poodi ronida ja noo Eselverist saab kõik mis vaja siis miks ronida sinna rahvamassi hulka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]