***

3 nädalat ♡

Raseduse aeg oli täpselt nagu mingi eraldi ajaarvamine ning sünnitusega algas uus, nüüd loeme nädalaid ja varsti kuid, mil Kristofer on meid oma kohalolekuga õnnistanud.

Ma tunnen end väga hästi. Olen tänaseks kõhukinnisusest lahti saanud, veritsust ei ole enam ning kõht on ka päris palju tagasi tõmmanud. Peegelpilt hakkab tasapisi aina rohkem meeldima.

Tegelikult on ikka väga hästi aru saada, et ma olen palju targem ja kogenum, mis puudutab beebiiga. Ma küll tsipa kartsin seda, mis mind ees ootab, kuna beebit ei ole mul ju ammu olnud. Enamus asju oli ununenud.

Nabapuhastus oli minu jaoks keerulisem, kui ma seda mäletasin. Kui nädal hiljem nabakönt ära kukkus, läksin kergelt paanikasse ja mõtlesin, kas see on nüüd halb või hea. Õnneks oli järgmisel päeval arstiaeg ja seal kinnitati mulle, et see ongi täitsa ok, kui juba nädalaga see ära kukub naba küljest. Naba aga punetas normaalsest rohkem ja nii ma ostsin seda vana head briljantrohelist ning sellega puhastasin naba.

Tänaseks on naba väga ilus.

Järgmine probleem oli soor. Tegelikult oli ikka jube vaadata, et lapsel suu üleni valge ning sellepärast oli ka neid nutuseid õhtuid palju. Tal oli sellega ääretult ebamugav olla. Puhastasime mineraalveega ning tulemusi oli juba näha, aga arst kirjutas ka geeli ja sellega saime päris ruttu pahast tegelasest lahti.

Praegu oleme kõik ära harjunud, et meil kodus väike beebike kasvab. Väike marakratt on – kui ma magada tahaksin, on temal silmad pärani nagu öökullil ja kui ta on suutnud mu täielikult üles äratada, siis jääb tema õndsat und magama.

Üldiselt on väga rahulik laps. Süüa häälekalt ei nõua vaid teeb sellist armsat vaikset lamba häält. Meenutab seda tallekest Lambi reklaamist. 😀

Kaalumas oleme käinud iga nädal arsti juures, mis on minu jaoks jälle uus, sest Raimondi ja Hendrikuga seda ei olnud. Esimesele visiidile läksingi 1. kuu täitumisel ja nii iga kuu tagant. Kasvab hästi, täna kaalus 4,630kg. Pikkust hakatakse ühe kuuselt mõõtma.

Ma olen õnnelik, ei ole väsinud, puhkan siis, kui beebi puhkab. Lapsed käivad lasteaias, mis teeb kõik veelgi lihtsamaks. Kõik on hästi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga