Määratlemata

5 asja suurepäraseks eluks

Millegipärast keerleb see challenge ainult ümber asjade. Hakkab juba kohati igavaks muutuma. Näiteks avastasin ma, et 18. jaanuaril pean ma kirja panema 10 viimase aja lemmiklaulu, kuigi 6. päeval oli ülesandeks kirjutada 10-st laulust, mida ma jumaldan. Umbes sama tuleb ju välja. See selleks, ehk järgmisel kuul leidub google avarustes mingi huvitavam väljakutse. 
Täna on minu ülesandeks mõelda ja kirja panna 5 asja, mis muudavad minu elu suurepäraseks. Kuna nimelt tahetakse teada ASJU, siis nende alla ma ei liigitaks lapsi-härrat-kasse-koera vaid ikka reaalseid asju. Elutuid. 

Kõige tähtsam asi, mis muudab elu suurepäraseks on raha. No olgem ausad, kelle elu ei muudaks see paremaks. Ma ei mäleta, kas Reporteris või mõnes teises uudistesaates korraldati tänavaküsitlus teada saamaks, kui tähtis on inimestele raha. Enamus ütlesid seal, et raha pole oluline, tähtis on oma kodu ja lähedased inimesed. Noh, kuidas sa saad selle oma kodu, kui sul sentigi raha pole? Ma võin tunduda isekas, aga jah, raha on esmatähtis. Selle eest saab katuse pea kohale, söögi lauale, riided selga ja elada normaalse inimese elu. (Muidugi kui mul oleks valida, et ala mõni tähtis inimene või raha, siis loogiline, et ma valin esimese.)
Teine asi, mis minu elu paremaks muudab on telefon. Peamine suhtlusvahend inimestega. Telefoniga saan ma jäädvustada suurepäraseid hetki piltide ja videote näol ning helistada kallitele inimestele ja nende häält kuulata. 
Kolmas asi, ilma milleta ma ei saaks ja teeb minu elu palju kergemaks, on läppar. No ühest küljest võiks selle telefoniga ühte patta panna, aga neil siiski on minu jaoks erinevus. Läpakaga saan ma blogida ja õppida. Kool käib läbi e-õppe ja ilma arvutita ma ei kujutaks ette, et selle kunagi üldse lõpetan. 

Eelviimasena muudab minu elu suurepärasemaks.. kurat! Ma mõtlen ja mõtlen, aga välja ei mõtle midagi. Nüüd vaatan tagasi eelmistele punktidele ja tundun iseendale sellise mölakana- minu elu on lill ainult siis, kui on raha, telefon ja läpakas? 😀 
Väänan natuke teemat ja neljandana lisan, et minu elu muudab imeliseks teadmine (kuigi see väga ei praktiseeru asjade alla, aga ajab asja ära 😀 :D), et mul on kaks imelist poega ja mees, kes seisab kindla kaljuna minu kõrval. 
Ahhaaa ja viimasena pean ma ära mainima, et minu elu muudab palju paremaks hea närvikava. Tõsi ta ju on- kui suudad kõike rahulikult võtta, ilma kisa ja närvitsemiseta, on elu palju ilusam!

12 thoughts on “5 asja suurepäraseks eluks”

 1. “Selle eest saab katuse koha peale, söögi lauale, riided selga ja elada normaalse inimese elu.”
  Leia sellest lausest viga 😀

 2. “Muidugi kui mul oleks valida, et ala mõni tähtis inimene või raha, siis loogiline, et ma valin viimase.”
  Et kui valida on tähtsa inimese tervis/heaolu/elu või raha, siis loogiline, et valid raha? 😀 Vau, sa ikka üllatad..

 3. Ma arvan/loodan, et raha teema lõpus sulgudes olev lause on ka väikse veaga ;D.

 4. Sul ju esiteks raha pole, saad lasteraha, a see ju laste oma.
  Teiseks ma arvan, et sa kaine kül seda kirj plnd, need vead..
  Ja kolmandaks kunagi mainisid, et ei taha abielluda, jne.. nüüd järsku tahad? No muidugi ju, kes mudu raha annab ja m6tle saad veel abikaasana haigekassa ka endale

 5. Muidugi kui mul oleks valida, et ala mõni tähtis inimene või raha, siis loogiline, et ma valin viimase. 😀 See ka huvitav lause, kas tõesti valid raha enne inimest? 😀

 6. (Muidugi kui mul oleks valida, et ala mõni tähtis inimene või raha, siis loogiline, et ma valin viimase.) Mulle tundub,et ka siin on tekkinud väikene viga..

 7. Et kui ühe korra ütled, et ei taha abielluda, siis ei tohi seda kunagi teha? Oo, ma ei teadnudki kusjuures, et mees annab ainult siis raha, kui abielus ollakse ja haigekassat ka saab.. Muide viimane on mul hetkel täiesti olemas. 😀 Aga vähemalt on see ikka mega hea põhjus, miks abielluda.. eksole.. sest noh, haigekassa saab. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga