***

Mul on sulle oluline jutt…

Blogiauhindade hääletus toimub veel kaks viimast päeva. Ühest küljest olen ma õhinas, teisest juba oma võitmislootused maha matnud, sest kui ma näen, kuidas mõni enda nahast välja poeb, et hääli endale paluda, süttib minus kerge allaandmistunne.

Aga oma blogi eest tulebki vahel nahast välja pugeda, et kuhugi jõuda. Tublid olete!

Sellel aastal ma ei tahtnud seda asja väga suureks puhuda, sest mulle endale on juba vastumeelne hääli “kerjata”, samas ei usu ma väga, et keegi vägisi oma häält kellelegi annab või sellel “ah annan oma hääle talle, äkki ei reklaami enam” eesmärgil. Kui inimene tahab anda, siis seda ta ka teeb ja kui mitte, siis ei, nii lihtne see asi ongi.

Samas olen ma sedameelt, et inimesi tuleb rohkem tagant utsitada, sest ega keegi väga ei kipu hääletama nii agaralt, kui samal ajal, meile blogijatele on iga hääl väga tähtis.

Ma ei viitsi väga kuskil gruppides reklaamida, sest ma tean, kui vastumeelseid tundeid see inimestes tekitab. Been there, done that! 

Samuti ei viitsi ma postkasti kõigile eraldi mingit palvet saata, kuigi mees ütles, et see ei ole üldse halb idee ju. Mulle piisab sellest, kui postitan üleskutse blogi Facebooki lehele ja enda isiklikule ajajoonele. Kes märkab ja soovib hääletada, on väga hea. Kes märkab ja ei soovi, on samuti okei. Kelleni see postitus ei jõua, kahju, ju siis nii pidigi minema. 🙂

Ja kohe kindlasti ei hakka ma ostma kellegi hääli auhinnamänguga. Minu jaoks ei ole lihtsalt see õige. Ma tahan, et inimesed hääletaksid minu blogi poolt päriselt, sest see koht siin meeldib neile. Mitte sellepärast, et ühel hääletajal on võimalik midagi võita. Ma ei taha võita võitmise mõttes vaid ma tahan, et blogi sisul oleks mingi väärtus.

Jah, ma tean, et minu blogi ei ole veel kõige kvaliteetsema sisuga, aga ma kasvan ja püüdlen selle poole. Teie kasvatate, juhendate ja õpetate mind seda tegema.

Vaatasin eelmise aasta Blogiauhindade tulemusi ning ainus asi, mida ma tahan teile südamele panna, on see, et te kindlasti hääletaksite. Vahet pole, kelle poolt, kes iganes on teie loetumad blogid. Eelmise aasta tulemusi vaadates, jäi silma, et mõne koha vahe oli vaid 2-3-4 häält. Mõelge vaid, üks blogija oleks saanud oma kategoorias kolmanda koha asemel teise, kui tema poolt oleks veel 3 inimest hääletanud.

Seega tõesti… iga hääl loeb ja on olulise tähtsusega. Ära mõtle, et sinu hääl ei muuda mitte midagi. See võib kogu seisu muuta.

Mina elan kaasa kõigile, kes seal osalevad. Ma loodan, et tuleb äge üritus ning sellel aastal on mul julgust rohkem, et ka teiste blogijatega tutvuda. 🙂

Nüüd on sul võimalus tunnustada oma lemmikblogi(sid).

Hääletada saad siin: https://goo.gl/GR63VH

Igas kategoorias saad valida 3 lemmikut, kuid ei pea ilmtingimata. Ühe e-mailiga saab hääletada ühe korra, hääletajad jäävad anonüümseks.

Enda poolt hääletada ei käsi, aga kui sa peaksid tahtma seda teha, asun eluliste blogide kategoorias ja link endiselt sama janeblogi.ee

4 thoughts on “Mul on sulle oluline jutt…”

  1. Jane, ära ehmata Nii moodi. Kui lugesin pealkirja, siis arvasin, et ütled et oled rase. 😂😂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga