***

9+2 ultraheli

Mu ülemisel korrusel on täielik sasipundar. Või noh, tänaseni oli. Teate, miks? Ma ei uskunud tänaseni, et ma lapseootel olen. Peale esimest visiiti valdas mind kummaline tunne. Nagu “mis see nüüd siis oli?”. Arst ütles, et noh, emakasse on istutanud end üks muna, südamelööke ei ole, paneme uue ultraheliaja. 
Ma veel küsisin arstilt, et kas ma siis ikkagi olen rase. Olin seal nagu puuga löödud. Tänu mu ebaregulaarsetele punastele semudele oli rasedus arvatavast väiksem ja sellepärast ei saanud ka seda mõõta. 
 
Täna oli uus ultraheliaeg. Mina jälle täiega närvis ja pablasin. Võtsin härra ja Raimondi kaasa. Kodust linna istusin ühistranspordis nagu ma oleks mingi vahakuju. Kabineti taga oleks peaaegu sussid püsti visanud, sest süda oli paha ja pea käis ringi. Tüüpilised ärevushäire sümptomid. Viimased löövad ikka vahel välja. 
 
Nii naljaviluks mainisin veel härrale, et nüüd saame teada, kas olen ikka sedapsi või mitte. Mina ja minu huumorisoon. 
Istusin siis sinna kurikuulsasse tooli, ajasin jalad laiali ja järgmisel hetkel arst kinnitas, et olen ikka täitsa rase küll. Alguses ma ei näinud südamelööke ja hakkasin jälle pablama. Küsisin, kas süda ikka lööb korralikult ja siis ta suurendas seda pilti ning nägin seda tillukest tuksuvat.. täpikest. 
 
Rasedust on tänase seisuga 9 nädalat ja 2 päeva. Süda lööb ilusti. Arengu poolest on kõik hästi. Arvatav tähtaeg on 19. september. 
Astusin Tõnismäe polikliinikust jumala õnnelikuna välja. Teatasin härrale, et nüüd olen ma kindlasti rase. Pole kahtlustki! Täitsa päris beebi on minu sees kasvamas. Ja ma olen nii õnnelik!

15 thoughts on “9+2 ultraheli”

  1. Meil samuti tulemas septembribeebi ja kindlasti oled oodatud ka selle nimelisse fb gruppi 🙂 palju-palju õnne teie perele!

  2. Palju õnne, kui ma oma teist last ootama jäin ei suutnud ka algul uskuda, alles arstil sai kindlaks. nüüd ootan juba põnevusega millal märtsi algus kätte jõuab, siis saab sugu ka juba kindlaks määrata, kui pisike otsustab ikka näidata 🙂

  3. Loll küsimus, aga milline näeb välja mitte raseda emakas günekoloogilises ultrahelis. On ka näha see nn must laik, mille sees sul beebi?

  4. Palju Palju Õnne 😊! Meie beebide vahe on siis üks päev kuna minu beebi tähtaeg on 20.sept! 😉😊 Veel kord hästi palju õnne teile 😊😉!

  5. Küsisin sellepärast, et planeerime mehega last ja käisin arstil ning tehti vaginaalne uh kontrolliks. Ja selline nn must laik oli olemas. Arst võttis mõõdud ja printis välja pildi. Kuid ei ütlend küll midagi selle kohta… ei oskand ise uurida kah. Sinu pilti nähes lihtsalt turgatas 😁 samas arstil käies oli ovst möödas alles 4 päeva.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga