Määratlemata

a mis te arvate?

Ma siin üks päev hakkasin mõtlema, kuidas oma blogi laiendada. Kuigi vahel ma mõtlen, et blogimine pole siiski minu jaoks ja ehk ongi aeg sealmaal, kus mind köidavad muud asjad ja blogimine on.. nagu tahaplaanile jäänud, siis miski toob mind siia ikka ja jälle tagasi. 

Ma olen tänaseks aga selgusele jõudnud, et blogi ja blogimine on kaks asja ilma milleta minu elu oleks üsna igav ning mida ma kindlasti jätta ei suuda. Jah, viimasel ajal on mul tunne nagu ma jookseks vastu seina. Peaga. Aga ma siiski armastan blogimist ja seda kohta siin ülekõige. Neid inimesi ehk teid, kes on absoluutselt iga pisiasjaga aidanud kaasa sellele, millistes kõrgustes täna minu blogi on. No Everesti tipus ta veel ei ole, aga on küllaltki palju arenenud edasi sellest ajast, kui ma siin veel ainult pubekate järjejutte kirjutasin. 

Kuna suvi on tulemas ja aina rohkem viivad minu mõtted mööda Eestimaad rändama, siis tekkis idee avada siin grupis eraldi rubriik “Kus puhata?”. Sinna alla koguksin kokku kõik oma arvustused erinevatest puhkekohtadest, mida kavatsen suvel ja ka muul ajal külastada. Kindlasti on mul huvi kirjutada erinevatesse kohtadesse ise, kas mõnele puhkekohale meeldiks olla siin rubriigis üleval ning kuna mul endal on plaanis paari kohta suvel külastada (esimest juba järgmine kuu, sest siis saab meil härraga 6 aastat), siis ootaksin teie ideid, kas teid huvitaks sellide rubriik ning kuidas seda veel huvitavamaks muuta.

Nüüd ootan teid siia soovitama erinevaid kohti, kus puhata. Kas lastega või ilma, erilist vahet ei ole. Alustada sooviksin enamasti pealinna kohtadega ja selle lähiümbrusega, sest kuna minul on töö juures puhkus tulemas alles septembris, siis ajanappuse tõttu ei oleks mul võimalik kaugemale rännata. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga