Määratlemata

ah niisama

Naljakas on vaadata, kuidas mõni inimene tuleb siia blogisse kommenteerima, et siit ei leia peale reklaami mitte kui midagi. Mõnes mõttes tekitab kurbust kui inimese silmanägemine kehvake on, teisest küljest voolab minusse jälle see kurikuulus pohhuism. No, mis sa teed, kui inimene näebki ainult reklaame ja muud asjad jäävad märkamatuks. Pole midagi teha. 

Tänane päev on üsna.. mmm tegus olnud. Käisime arsti juures ja saatsin õe ära ning.. pidin video ka tegema, aga polnud lihtsalt aega. Just sellepärast mulle ei meeldigi mingeid lubadusi anda. Ma kipun neid alatihti unustama. 
Tegelikult ma tahtsin tulla kirjutama eilsest postitusest, kus ma kribasin koostööst ühe teatud välismaa firmaga. Ja samuti ühest teisest postitusest, mis oli abielu teemal ja oligi kirjutatud koostöö eesmärgil. Nii.. tuleb välja, et need kaks lehte (jesusmingiasi ja a- tähega mingi leht, teate, ma ei viitsi isegi vaadata :D) on ühe ja sama firma omad, aga saatsid mulle erinevate meilide alt kirjad, et ala teeme koostööd, saad täiega doltse, kirjuta artikkel ja lisa korralikult linke ka juurde ning kanname raha sulle paypali. Nojah. Ühest koostööst ma polnud huvitatud, sest ma ei näe pointi oma blogis reklaamida tüdrukute ballikleite, kui mu blogil ja sellel lehel pole mingit seost. Teine leht keskendus pulmakleitidele, ballikleitidele ja igasugustele muudele pidulikele kleitidele. Selle koostöö ma võtsin vastu, sest mulle meeldivad ilusad kleidid. No kurat, seda sõna on juba liiga palju :D. Igatahes, kui ma tegin kaks postitust- üks koostöö eesmärgil ja teise näitamaks teile, kui mõttetuid ja sisutuid pakkumisi võib tulla. 
Kuna need kaks lehte on ühe firma omad (mina seda sel hetkel ei teanud), siis nad olid mu blogi tšekanud ja teatasid, et “oi, me ikka ei maksa sulle kahe postituse eest, sest tegelt need kaks lehte on meie omad ja põhimõtteliselt võtame need kaks postitust kokku üheks ja maksame sulle ühe eest).. Mul oli nagu, ee.. mis mõttes, ma tegingi ainult ühe postituse koostöö eesmärgil, mitte kaks. Nemad võtsid aga seda teist ka koostööna. Nojah, vahet pole. Ja siis ma mõtlesin, et what, saadavad erinevatelt meilidelt koostöökirjad ja kui ma olekski risustanud oma blogi nendele mõeldud postitusega, siis ma pm poleks selle eest midagi saanud, sest neile tuli meelde, et mõlemad lehed on nende omad ja nii palju reklaami nad ka ei vaja. 😀 Tuleb välja, et otsivad odavat reklaamikohta, kuigi ma ei kujuta ette, mis reklaam see neile on- nad isegi ei saa aru, mida ma siin kirjutan. 😀 

Oh jah. Igatahes, ma nüüd vaatan siin Videviku saagat. Jõin tassi kohvi ja magasin vahepeal, et seda filmi näha. 😀 Silma nurgast vaatan (silm terve, jehhuu!), kuid siiski vaatan. Ma käkerdasin mingi enam vähem normaalse päise ka blogile, sest see eelmine oli.. no tõesti hüppa kaljult alla.. koos veiniklaasiga. Ei taha kommenteeridagi. 
Homme tõotab tulle lahe päev (ptüi-ptüi-ptüi üle vasaku õla). Võin etteruttavalt öelda, et läheme koosviibimisele Viru hotelli ja niisama linna peale chillama. Eks sellest kirjutan ma pikemalt.. ma ei teagi, ei oska midagi kindlat lubada, sest järgmine nädal pm kõik päevad tööl. 
Aga olge chillid ja lõbusat nädalavahetust kõigile 🙂

2 thoughts on “ah niisama”

  1. Issand,mis käitumine selle kleidi-firma pool!! Nagu kuskil oleks alguses lugenud,et saad raha ainult siis kui teed mõlemast postituse 😮

  2. Olen kunagi veel öelnud ja ütlen uuesti-sa ikka nii selle vampiiri filmi bella moodi.mingid näojooned vms midagi no on.a ja sa võiks mõne postituse tehaka oma tööst ja nt kollektiivist,aga no kuna neid ärplejaid nii paljuon, siis saan aru kui ei taha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga