***

Aita meil auto osta!

Ohjah, eile tuli kuidagi eriti kass selle auto teema pärast – nutsin lausa ja kurtsin Geidule, miks meil kunagi ei võiks midagi kiiresti ja lihtsalt kätte tulla. Ma arvan, et mul rasedaemotsioonid hetkel käevad üle pea, sest varem ma poleks elus niimoodi töinanud. 😅

Aga, ei, vahel on küll pask mõelda, et krt, miks ma pean kõige nimel hullult vaeva nägema, et midagi saada. Okei, ma saan aru, et peabki jah elus vaeva nägema, kui midagi soovid, aga paar asja ju võiks niisama ka sülle kukkuda.

Ma pole ka seda sorti inimene, kes viskaks oma kontonumbri üles ja loodaks heade inimeste rahakotile, kuigi seda tänapäeval ju tehakse ja saadakse oma unistuste jaoks üsna easy money nii. Ma ei tea, mul ei ole aga südant nii teha. Pigem tahaks oma aju ragistada ja mõelda, kuidas ma saaksin selle, mida ma tahan.

Ja eile ma nuputasingi… Kuidas ma saan endale auto? Esialgu panin postitused igalepoole, et ehk kellelgi on müüa kuni 1500€ väärtuses autot, millega saaksin harjutada enne autokooli- ja argieksameid. Mõnes mõttes pole paha idee, teisest küljest, kui tahan niikuinii korraliku autot, siis kas on mõttekas kulutada praegu 1500€, siis koguda ja osta korralik? Äkki panna kohe 1500€ kõrvale ja hakata hoogsalt koguma?

Ma väga igakuiselt kõrvale panna ei saa, sest abiellumine tulemas – mis me teeme ka minimaalsed, sest ei näe pointi suurt asja teha. Laps on tulemas. Igapäevakulutused. Sääste meil küll on, aga ootamatuid suuremaid väljaminekuid ka alatihti – majas elamise rõõmud. 😅

Aga ei, tuleb jalad perse alt välja võtta ja mõtlema hakata, kuidas asjad liikuma saada, et soovitud tulemuseni jõuda, eks. Kui istud ühe koha peal ja mõttetult töinad, siis ei liigugi midagi.

Järelmaksu ei saa, laenu ei anta, lähedastelt ei taha ka laenu küsida, kui on mingigi võimalus nn ise teenida rohkem.

Siin aga minu üks idee:

Nii ma eile mõtlesingi ja pakkusin välja üsna mitmele koostööpartnerile idee – et mina saaks ka iga koodikasutuse pealt mingi %. See võib kõlada praegu täiesti pisikese asjana, aga ma kirjutasin nendele brändidele, kelle juures kasutatakse minu sooduskoodi ikka megapalju.

Nt www.sugarly.ee – kirjutas mulle eile, et mu üleeilse ühe story peale osteti tal ladu tühjaks ja kuna valmistab neid tooteid käsitööna, siis läheb veidi aega, et kliendid oma tellimused kätte saaks.

Seal epoes kehtib kood janeblogi10 ja annab 10% soodukat! www.sugarly.ee

Järgmine bränd on www.peachlabel.ee, kus on megavalik trennirõivad ja kelle riideid on ka minu kapis julgelt üle poole sellest – hetkel rasedana on nt nende retuusid ülimugavad.

Nende e-poes annab kood janeblogi teile 10% soodukat ja ka TASUTA TARNE! http://www.peachlabel.ee

Selle brändi taga on imearmas Anet, kes paneb nendesse riietesse oma terve südame – isegi rohkem ja mul pole olnud kunagi kahju neile reklaami teha. Veel enam, et tegemist on päriselt väga mugavate riietega!

Kolmas bränd, kes mõttega kaasa läks (mulle ei meeldi üldse koostööde pealt ahnitseda ja isegi seda ideed oli mul paha välja käia) oli www.manguvaljakud.eu, kellega on meil megaedukas koostöö olnud ja kelle e-poodi ma reklaamin meeleldi.

Seal kehtib lausa kolm koodi: janekk (legolauale), janesuvi (kiivrid, rattad, tõukekad, sõidukid jne) ja jane (ülejäänud asjad) – ärge laske epoe nimest end eksitada, seal on vääääääga suur valik tooteid lastele ja ka uued ning mõnusad vaibad koju – mul sealt neli mõnusat vaipa! www.manguvaljakud.eu

Köögis selline:

Külalistetoas selline:

Ja elutoas megasuur vaip:

Lisaks on meil nende e-poest hoovis armas mängumaja, batuut ja ka mänguväljak.

Pisemate narivoodi on sealt pärit ja ka vaip:

Poiste voodid ja mänguasjakast:

Pisemate toas veel nukumaja ja tool-lauad:

www.tervisepyramiid.ee e-poes kehtib kood jane20 ja annab 20% soodukat kuni 20.04! Mina ise tarbin nende epoest nt Pregnaane Plus tablette, mis on rasedatele idekad ja tuulepäädele veel rohkem – ühes tabletis on piisav kogus foolhapet ja rauda ning ka teisi vitamiine, mida ema ja loode vajavad.

Veel võtan ma magneesiumi, mis aitab hästi vältida jalgade-käte suremist – mul raseduste ajal eriti hull teema sellega. Ja no, närvilisuse vastu aitab ka väga hästi. Olen proovinud mitmeid erinevaid Magneesiume ja see on mu arvates kõige parema imendumisega, st toime tuleb suht ruttu.

D-vitamiini kapsleid tarbin juba päris ammu ja enne näitas vereanalüüs, et mul on sellega päris kehvasti – neid tarbides sain üsna ruttu selle taseme korda.

Tilga kujul on ka neil pakkuda d-vitamiine – tean, et paljudele ei meeldi kapsleid neelata.

Mu lapsed võtavad nende populaarseid Lohe vitamiine. Hetkel ainult Lohe mutivitamiine, kus on kõik vajalik ühes kummikarus olemas, aga olemas on ka Lohe C-vitamiini kummikarud sellisteks perioodideks, kus immuunsüsteem vajab lisaturgutust.

Need on tõesti sellesmõttes head, et lapsed võtavad suure rõõmuga ja meil on vahepeal lausa vaidluseks kiskunud, sest nad tahavad süüa ju ikka rohkem neid ahvatlevaid “komme”. 😀

Igatahes, on seal megalt tooteid tervise tugevdamiseks – valikut igale inimesele. 🙂

Ja viimane, kellele ma selle idee välja käisin, oli www.kupud.ee, kelle epoest olen mina kasutanud aastaid kuppe, Alya Skin näohooldustooteid, My Magic Mitten 100% Türgi siidist kooriv kinnas ja palju muud. Seal e-poes kehtib kood janeblogi ja annab 15% soodustust ostukorvile!

Ja ega rohkem polegi. Ma muidugi ei ütle, et minge nüüd ja ostke ja kasutage mu koode, et endale siin easy money teenida – mul endalgi praegu juba nii nõme tunne sedasi kuidagi “kerjata”, aga kui teil näiteks läheb kunagi vaja midagi lastele, midagi oma riidekappi, ilutooteid, tervise jaoks midagi, siis ma loodan, et teil on meeles, et mul on pakkuda hulga sooduskoode, millega saate häid soodukaid ja natuke ka head teha – see tulu läheb kõik meie auto alla, millega saaksin mina liikluses harjutada ja oma pere vedada. 🙂

Igaksjuhuks toon ka välja, et see postitus siin on täiesti minu enda mõte ja ükski bränd pole selles teadlik – loodan, et keegi neist ei pahanda ka. 🙂

See on lihtsalt üks viis, mida ma proovin, et oma eesmärgini lähemale jõuda. Ja ma väga tänan, kes luges postituse lõpuni ning neid, kes kasutavad antud poodides mu sooduskoode. 🤍

Ps! Siin blogis olevatele reklaamidele võite ka klikkida – see on ka väga suureks abiks!

4 thoughts on “Aita meil auto osta!”

  1. Olen juba kuus aastat mõelnud seda igapäev ,miks mul ei võiks kõik lihtsalt tulla 😔 Ja kui me autot otsisime siis ka kuidagi terve suvi oli selline tunne,et aeg lihtsalt ei liigu ja terve igaviku läheb et leida see õige auto ,selle õige hinnaga mis oli meie eelarve piir . Lõpuks sügisel siis ta tuli meie juurde ja meie enda linnas ka ,appi kui häppyd me olime nagu oleks lapse saand 😅 Mitte ,et see sama väärne oleks või ma ei tea aga tunne oli küll säärane . Eriti see ,et enne pulmi juhtus see ja noo see tegi selle tunde veel ägedamaks 😊 Loodan väga ,et saad ka varsti autokese 🤗

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga