***

Andsime vanale kapile natuke särtsu

Kuna ma olen kodune, mis ei tule ilmselt kellelegi enam üllatusena, siis viimasel ajal on mul lihtsalt nii nii niiiii igav. Lapsed justkui muutuvad iga päevaga aina iseseisvamaks. Eile teatasid nad mulle, et ma olen nendega mängimiseks liiga vana. Vaat siis, pole ma midagi nii noor ema, nagu inimesed kommenteerida armastavad. Vana känd valmis juba. 😀

Üks päev tekkis idee vanale riidekapile natuke särtsu anda. On teine siin selline vanem ja valget värvi. Kuidagi liiga tavaline läbi minu silmade vaadates. Üks tapeediosa oli ka nagu üle ja mõtlesin, et miks mitte. Kapp sobiks toaga palju rohkem kokku.

Egas midagi. Võtsime lastega käärid kätte ja hakkasime tapeedist lilli välja lõikama. Neile andsin muidugi prügi tükeldamiseks, sest vastasel juhul oleksin võinud lilledest vaid und näha. Neil oli tegevust ja minul ka. Kellegi närvid kannatada ei saanud.  Egas seal midagi kontimurdvat tegelikult ei olegi. Igaüks saab hakkama, aga mulle meeldib ka nii lihtsaid asju blogis näidata ja kirja panna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga