Määratlemata

arvamusi, nagu Vändrast saelaudu

Ilmselgelt pole kellelegi uudis, kuidas Mallukas ja Grete Klein ehk Padjaklubi Laura sõda peavad. Ma ei taha kuuluda sinna leeri, kes kõik avaldavad nüüd oma arvamust selle kohta, samas midagi ju tahaks kirja panna, aga still… Boooooring! Ja järgmisel hetkel kirjutavad paljud, et blogides räägitakse viimasel ajal ühtedest ja samadest teemadest. No shit, sest kõik tahavad kuuma teemaga klikke saada. Või on inimestel krooniline lobapidamatus. Otsustage ise. 

Vaatame asja kaine pilguga ehk enne mõtleme ja siis ütleme. Jep, ka mulle tundus ja tundub siiani see keiss ebaaus. Gretel on blogi taga terve tiim, näiteks too blogi ema, keda ta esitles EBAl ja ma arvan, et teisigi inimesi. Ta saab head reklaami blogile teha läbi TV3, sest seda ju reklaamitakse peaaegu iga jumala päev. Tal on kõik vajaminev tipptasemel tehnika, ilmselgelt. So, kus on siin võrdsus? Inimesed on võrdsed, küll aga elu mitte. Paraku näen mina, et Grete Kleinil on suuremad võimalused enda blogi üles töötada ja seda inimestele ette sööta. Ma ei ole kade. Ausalt. Ja ta ei tööta seda ise üles vaid abilised, kellele ilmselt mingit pappi välja köhitakse. Jälle.. paljudel ei ole võimalust palgata endale inimesi, kes su blogiga tegeleks. Nagu mul. Samas, ei ole need kindlad faktid vaid üsna tõenäolised asjad. Ehk minu oletused. 

Et mitte Grete Kleini kividega surnuks pilduda (jah, väga ebaviisakas ja inetu oli tal Kaist niiviisi kirjutada!), siis visake need kivid hoopis korraldaja kapsaaeda. Miks ei reageerinud keegi siis, kui nähti Laura blogi kandideerimas? Tundub, et kui Laura blogi poleks ühtegi auhinda noppinud, oleks kõigil tuimalt savi olnud, kas ta üldse eksisteeris seal listis või ei. Aga kuna ta sai auhindu, tõsteti selline kära. Minu meelest on see puhtalt korraldaja süü/viga/probleem, mõelge, kuidas tahate. Järgmisel aastal ehk leitakse sellistele blogidele muud lahendused..

Ja nagu üks teine blogija ütles ja mis üsna tõele vastas, siis EBAl oli tunne, nagu me oleks Padjaklubi võtteplatsil, mitte blogijatele mõeldud üritusel. Aga see on kõigest minu arvamus ja kokkuvõttes on mul hea meel, et inimesed viitsivad ja tahavad üksteisele nii palju aega pühendada asja pärast, mida enam muuta ei saa. Im out!

1 thought on “arvamusi, nagu Vändrast saelaudu”

  1. Kuna tegemist oli siiski blogiauhindade jagamisega, siis on ilmselge, et sul peab olema blogi, millega osaleda. Padjaklubi Laural see oli. Võitis auhinnad aga seetõttu, et fännid ta poolt hääletasid. Ei saa üldse aru teiste blogijate pahameelest ja kisast, mis selle teema vastu on püstitatud. Ilmselt ei suuda blogijad seda teemat kaine pilguga kuulata ja vaadata. Jah, sellega olen nõus, et vastus Kaile oli küllaltki ebaviisakas… aga mis te ise antud situatsioonis teekiste, kui meedia kargab kraesse? Oleksite vait?

    Mina pean ka blogi, küll mitte nii suurelt. Kui minu blogi oleks kandidaatide hulgas olnud ja kuidagi ka vajalikud hääled kokku saanud, siis oleks ka pahameel, et miks see tundmatu blogija küll auhinna sai. See näide on küll absurdne, aga sama totter on ka Laura võidu kallal viriseda. Tehke ka oma blogile suurt reklaami, mitte ärge vinguge, et ei saa. Ja kui teie ei saa, siis ei tähenda, et mitte keegi ei saa. Olge sallivamad! Sina ole aga tubli ikka edasi! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga