Määratlemata

Asjad, mis muudavad mind õnnelikuks

Blogijate grupis käivitati jaanuari kuu challenge, kus iga päev on uus teema, millest kirjutada. Ma pole kunagi sellistest väljakutsetest osa võtnud, aga olen endale pisikese lubaduse andnud, et sellel aastal ütlen ma rohkem “jah” erinevatele võimalustele. Ma ei saa kindlalt öelda, et kõik need 30 päeva ma siia jõuan kirjutama, aga annan endast parima.
Tänane teema on “Nimekiri 10-st asjast, mis muudavad sind tõeliselt õnnelikuks.” Kuna reaalselt on tähtis kirjutada ASJADEST, mis mind õnnelikuks teevad, siis seda ma kohe tegema hakkangi. Kõik “lapsed-mees-kodu” on ilmselgelt need, mis/kes mind reaalselt õnnelikuks muudavad ja nendest mu elu koosnebki. Seega teen ma teisiti ja neid sellel korral postitusse ei kaasa. 

1. Hea kohv. Jep, päev algab hea lattega ja lõppeb ka sellega. Ma olen sõltlane! Kuigi vahepeal Raimond võõrutas mind sellega, et valas minu teadmata õli keedukannu ja üks päev pidin ma peaaegu oma sisikonna välja oksendama, kui õlist kohvi jõin, siis tänaseks olen ma sellest traumast taastunud ja kohviga jälle sina peale saanud. 

2. Ilus ilm. No keda ei muudaks taevas särav päike õnnelikuks? Nendel päevadel ma viitsin end lausa korda teha ja ümber olevatele inimestele natukenegi silmailu vahelduseks pakkuda.

3. Head näohooldustooted. Ma olen megaõnnelik, kui ma leian miskit, mis mu näolapikese korras hoiab, sest noh.. kellele ei meeldiks eks. Ja ilus välimus muudab alati õnnelikumaks.

4. Vann. Ooh, kui happy ma olen, kui lasen vanni sooja vett täis, lisan vannivahtu ja puistan roosiõisi.. Tõeline jumala õnnistus! Ja kui veel lapsed ka juures ei ole.. 

5. Hea toit! Kes siis ei teaks, et armastus käib kõhu kaudu. Hea toit on üks asi, mis muudab mind tõesti õnnelikuks. 

6. Ilusad asjad. Olgu selleks mõni ilus ehe või kingitus koostööpartnerilt või mõni riideese, mis teeb sind veel ilusamaks ja annab enesekindlust juurde. Või miks mitte mõni dekoratiivese? Näiteks olen ma täielik küünlamaniakk.

7. Komplimendid! Kui te vaid näeksite mu laia naeratust, kui keegi mulle midagi ilusat ütleb/kirjutab. Vahet pole, kas näost näkku või virtuaalselt. Muudab päeva kohe palju päikselisemaks. 

8. Pehme tekk. Ma ostsin hiljuti ühe pehme teki, mille all on hästi hubane ja mõnus jahedaid talveõhtuid mööda saata. Tassike teed lisaks ja ongi täiuslik kombo.

Valik asjadest, mis mind õnnelikumaks teevad. Mitte, et need asjad hädavajalikud eluks oleks, but still. Ma kindlasti leiaks veel midagi, mida siia listi lisada, aga liiga pikaks ei taha ka venitada. 

6 thoughts on “Asjad, mis muudavad mind õnnelikuks”

  1. Hei hei ☺ Kuna sa video postitad? (Küsimuste ja vastustega) Sul on nii palju küsimusi et mina teeks video juba ära, Muidu venib pikaks 🙂 Jääme ootama 😉

  2. Esialgne plaan oli video mahutada vanasse aastasse, aga lapsed arvasid, et on ilgelt fun emmet kaamera ees segada, seega ei tulnud sellest midagi välja. Küll aga ma homme kantseldan lapsed lasteaeda ja hakkan selle kallal nokitsema. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga