Äsjasünnitanud naine aka kassiokse

Mingi hull teema keerleb selle ümber, millise vale mulje on Kate Middleton äsjasünnitajatest jätnud. Ei ole ju võimalik, et üks äsjasünnitanud naine näeb nii hea välja nagu tema. Sorry, aga tema ei ole ju ka “tavaline” naine vaid natuke kõrgemast liigast. Ta peabki nägema välja hea ja esinduslik, vahet pole, kas ta on just sünnitanud või megarämeda kõhulahtisusega tualetist välja astunud.

Lugesin mina ka eile seda artiklit ja pidin tõdema, et tõesti on võimalik koos lapsega oma aju samuti välja sünnitada. Vähemalt selle artikli kirjutaja puhul tundub see nii olevat.

Ma olen tänaseks kolm last sünnitanud ja võin kohe vabalt öelda, et pole peale ühtegi sünnitust näinud välja nagu kassi okse. Artiklis on selline võrdlus toodud.

Peale esimest ja teist sünnitust olin jumala krapsakas, normaalselt riides, juuksed krunnis, nägu jumala ok. Kui keegi oleks mind tänaval näinud, poleks aru saada olnudki, et olen just sünnitanud.

Kuna kolmas sünnitus nii kergelt ei läinud, st kaotasin palju verd ja hiljem ei suutnud jalgadel püsida, siis tõesti, nägin paratamatult halvem välja. Nagu oleks tõbine või midagi.

Ilmselgelt on sünnitused erinevad, nendest taastumine erinev ja olek peale sünnitust erinev. Kes näeb välja nagu printsess, kes oleks justkui poksimatšist väljunud ja… need, kes näevad välja nagu kassiokse. Ikka juhtub.

Minu teada pole sünnitusest taastumisest veel eraldi olümpiaala tehtud, et peaks võistlema, kes parem välja näeb. 😀

Kommentaarid

 1. Krista says:

  Mina peale sünnitust nägin küll väga hea välja. Tõesti oli hea kerge tunne kohe ? Naine,kellega samal päeval sûnnitasin nägi väga kehv välja, kõndida ei saanud ning istumisest ei tahtnud midagi kuulda. Mina selle eest istusin ning jalutasin lapsega ringi nagu polekski sünnitanud. ?

 2. Ainika says:

  Mul ka kolm synnitust viimase nelja aasta jooksul olnud ja pole kunagi halb välja näinud, isegi arstid imestasid, kui hommikul kell 10 dušši all olin! Paar sõbrannat ka imestasid, kui mind nädal hiljem poes nägid nad ka arvasid, et ma kyll sünnitanud naise nägu ei ole!

  • Rents says:

   Täna õnne, et sa kuulus pole, muidu vastaksid küsimustele teemal “oled sa kindel, et sa surrogaati ei kasutanud?”

 3. Eily says:

  Mina nägi peale sünnitust 4x ilusam välja kui läksin sünnitama ? peale sünnitus tuli näole kohe jume tagasi ei tea millest aga nii see oli ?? kui olin ära sünnitanud küsisin esimese asjana millal ma pesema saan minna ?? ning polnud 30 mintsagi möödas ja ma tatsasin ringi nagu poleks just sünnitanud ?? niiet naised rohkem uskus endasse ning oleme ikka ilusad edasi eks ?

 4. Maarja says:

  Mul sõbranna sünnitas paar kuud tagasi ja kui ma 3 h hiljem haiglasse jõutsin istus rätsepaistmes ja imetas last ja välja nägi sama ilus nagu enne rasedust. Läks rasedusega väga inetuks. Kuigi sünnitus kestis pea 22 tundi kokku. Samas ta mees oli nii näost ära ja nägi nagu täisoksendanud kass välja hoopis. 😀

  Mina nägin küll peale sünnitust välja nagu malakas aga mitte sünnitusest vaid magamatusest. Polnud pm 48 tundi maganud ja pool 5 sain palatisse ja kell 7 oli äratus. Järgmise päeval juba olin inimese nägu , koju saades juba vaatas peeglist naine vastu.

  Eks ininesed on etinevad ja eks meik , riided jnd teevad ta ilusaks. Samas me kõik oskame maalida ilusa pildi endast vajalikusel ja temal selleks ju abilised olemas. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]