Määratlemata

beautiful stuff

No nagu ikka enamus naisi, siis olen mina üks neist, kes pidevalt internetis ringi tuulab. Pea kõik sõna otseses mõttes on kolinud inetrnetimaailma- isegi saad kodus arvutist endale toidukauba välja valida ja see tuuakse sulle koju kätte. Minu arust on see jama, sest inimesed hakkavad end üha vähem ja vähem liigutama. Imelik on mõelda, et kunagi oli kõik nii raskesti kättesaadav ja inimestel ei olnud tänu sellele üldse aega ning nüüd, kus kõik on olemas ja lausa inimestele kätte toodud, on inimestel veel vähem aega kõige muu jaoks. Ah, mis ma ikka jutustan. Vaatasin jälle ilusaid asju ja panin paar wishlisti kokku, põhinedes Romwe.com asjadele. 
Ma lihtsalt läksin romwe lehele ja leidsin need lillad kõrvarõngad (LINK). No lihtsalt nii-nii ilusad. Ma ei tea, mis kiiks mul on, aga mulle absoluutselt ei meeldi ehteid kanda. Pole teinud seda juba ammu. Vaadata meeldib, aga ise ei kannaks. Ma ei oska sellele mingit adekvaatset põhjust leida…
Kohe järgmiseks langes mu ette kleit (LINK), mis sobiks nende kõrvarõngastega ideaalselt kokku. 
Kui aus olla, siis see leopardimustriline pluus (LINK) on juba minu poole teel.. või tegelt neid on isegi kaks tükki, pisut erineva tegumoega ainult. Kõrvarõngad (LINK) ning kott (LINK) on ideaalne kooslus selle pluusiga. 
Kõige viimaseks on üks mu lemmikuid viimasel ajal. Ma ei ole veel kuskilt leidnud seda, et endale soetada. Romwest on see otsas ja nad ei tea, kas seda juurde tuleb. Roosa käsnakallepusa (LINK). Ma nägin sealt samast romwest reaalset pilti ka ja see on lihtsalt nii võrratu. Kahju, et seda kuskilt ei saa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga