***

Beebi- ja lasteriided

Mul on juba ammu plaanis olnud kirjutada sellest, kust meie pere soetab lastele riideid. Suuremate poiste vaieldamatuks lemmikuks on Takko Fashion, kust leiab neile peaaegu kõike, mis vaja – teksad, sviitrid, t-särgid, dressipüksid. Siiani on olnud väga kvaliteetsed ja hinnad on samuti väga head.

Takko Fashionist leiame me alati Hendrikule ja Raimondile riideid, aga beebiriiete valik poistele on seal väga kesine. Vähemalt Ülemiste keskuse omas, kus oleme alati käinud.

Üks aeg kirjutas mulle Bebe beebi- ja lasteriided (link!) esindaja ning soovis saata meile kingituseks 0-12 bodyde komplekti (link!) mida on hea kasutada näiteks beebi minisünnipäevade jäädvustamiseks.

Mul avanes võimalus nende veebipoest valida Kristoferile meelepäraseid riideid. Valik oli alguses neil väga kesine, kuid tänaseks on see tohutult laienenud ning kui esialgu oli neil ainult Facebooki leht, siis nüüd on täiesti oma veebipood, kus kogu valik üleval, mis samuti täieneb jõudsalt.

Nende valikus ei ole ainult beebiriideid vaid ka suurematele lastele – nii poistele kui ka tüdrukutele. Minu poisid said endale samasugused sviitrid (link!) ning Raimond valis endale veel ühe rebasekampsuni (link!), mida kahjuks Hendriku suurusele ei olnud. Kristoferi kapp sai oluliselt täiendatud. Tema kapis leidub kasutatud asju kindlasti rohkem kui uusi, sest mul ei ole taaskasutuse vastu mitte midagi. Inimesed müüvad ja annavad ära väga korralike asju ning oleks lausa patt neid lihtsalt ära visata. Ka mina annan kõik Kristoferi riided täiesti niisama ära, kui need talle üks kord väikeseks jäävad.

  Müts-body-püksid komplekt (link!).

Bodyd (link!) ja püksid (link!).

Kristofer sai endale veel paar tudukat ja komplekti erinevaid bodysid, kuid neid ma veebipoest ei leia – järelikult on otsas.

Kui rääkida kvaliteedist, siis beebiriietel on ilmselt mõttetu seda hinnata, kuna enamus ajast nad magavad või söövad või uudistavad niisama maailma, kuid mingid rahmeldamist ja aktiivsust nad väga välja ei näita.

Poiste sviitrid on küll igasugusele jooksmisele, tõmblemisele ja pesemisele hästi vastu pidanud. Värvid on ilusad, nööbid püsivad ees, triikimine liiga ei tee.

Beebiriided on pesemisel siiani oma endise välimuse säilitanud (ilma plekkideta loomulikult) ning sama pehmed ja nahasõbralikud, kui nad pakendist välja võttes olid.

Kokkuvõttes – kiidan riideid ja kiidan teenindajat. 🙂

*Postitus on valminud koostöös Bebe beebi- ja lasteriided veebipoega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga