***

blogiauhinnad 2017

Kui Mari-Leen avaldas esimese blogiauhindade postituse ja blogijate registreerimine algas, mõtlesin pikalt, kuhu kategooriasse enda blogi sättida. Tol hetkel ma polnud veel enda rasedusest teatanud. Järgnevatel kuudel saab siit blogist kindlasti lugeda rohkem rasedusega ja lastega seotud postitusi, seega oleks ma ühest küljest tahtnud blogi registreerida beebi- ja pereblogi kategooriasse.
Seejärel aga hakkasin mõtlema, et siiani olen ma kirjutanud kõigest. Arvamusblogi see koht siin kindlasti ei ole, pigem elustiili oma. Viimasesse ma ka selle kohakese regasin.
Kuigi ma olen kirjutanud ja teen seda ka tulevikus rohkem rasedusest ning lastest, siis blogi jääb endiselt elustiili omaks, ma arvan. Vähemalt esialgu. See tähendab siis seda, et kirjutan kõigest- tervislikust eluviisist, mida kavatsen peale sünnitamist jätkata (mõtlen rohkem spordivärki), lastest, iseendast, suhetest, söögikohtadest, üritustest jne.. ehk sellest kõigest, millest olen siiani kirjutanud. Vahepeal võibolla avaldan ka arvamust, mine sa tea.
See on minu praegune nägemus, aga ega milleskis ei saa kindel olla. Võibolla aasta pärast on see koht siin punkblogi või olen vahepeal aednikuks hakanud või jumal teab, mida tegema asunud. Miski pole jääv ja püsiv. Ikka juhtub, et uued tuuled puhuvad peale, lahedamad mõtted tikuvad pähe.
Blogiauhindadele lähen ma kindlasti kohale. Eelmine aasta oli võimas! Juba see tegi mind nii õnnelikuks, et ma top10-sse pääsesin. Osalemine on pool võitu, nagu öeldakse. Ma ilmselt olen selleks ajaks juba suure kõhuga, aga seda veel enam on mugavam minna- saan ühe korra avalikult rahus paks olla! Kaks kõige mõnusamat asja raseduse juures- pole punaseid sõpru ja saadki rahus oma voltidega lehvitada, mitte keegi ei tule sind vaalaks sõimama. 😀 vist.
Blogiauhinnad 2017 ürituse ja osalemise kohta saate rohkem infot siit (link!).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga