***

Bonusway – teeni enda ostude pealt!

Bonusway logo - www.logosarchive.com/bonusway

Päris paljud blogijad kirjutavad sellisest lehest nagu seda on Bonusway.com (link!). Ütleme nii, et ma puhtalt uudishimust ja katsetamissoovist liitusin ka. Ma ei tea, kas seal oli mingi hetk 5 euro teema? Ma ei liitunud enda teada läbi kellegi ja sain ka viieka endale. Nüüd kirjutasin Bonuswayle ja ei pidavat neil enam seda liitumisstrateegiat olema.

Seal on väga palju populaarseid välismaa poode, kellega olen ka mina koostööd teinud – SheIn.com, Dresslink.com, Wholesale7.net. Veel on seal listis Aliexpress ja Ebay, kust ilmselt väga paljud inimesed tellivad. Mina paraku välismaalt tellida ei saa, sest pole sellist kaarti – kuidas swedbankis seda üldse teha saab? Mingit krediitkaarti ma ei taha, internetipangas seadete all mingeid valikuid pole, et saaks enda kaarti muuta selliseks, millega väljamaalt tellida.

Küll on seal aga ka Eesti e-poode, kust ma ikka aegajalt midagi tellinud olen, näiteks Hansapost ja Kaup24. Võib-olla on neid isegi rohkem. Seal tõesti on megalt neid poode, et pole jõudnudki kõike läbi lapata ja tuleb aina juurde.

Lastepoode pidi tulema lähiajal megalt ja siis on meil Bonuswayga väike koostööplaan. Soovitan silma peal hoida blogil. Ilmselt on see kasulik kõigile, kellel on lapsed ja tellivad neile netist mänguasju või riideid või midagi muud. 😀

Aga kuidas oleks, kui saaksid teenida omaenda ostude pealt? Kõlab päris mugavalt, eksole. Ja kindlasti kõlab liiga hästi, et tõsi olla. Nagu ma aru sain, siis teenib iga ostu pealt mingi summa tagasi, aga alles siis, kui oled tellimuse ka kinnitanud. Niisama asjade ostukorvi lisamisest kahjuks kasu pole. 😀

Mina liitusin. Las see konto olla ja kui vaja midagi tellida ning seal listis pood olemas, siis kindlasti katsetan ära, palju tagasi saab. Tagasiside minu poolt garanteeritud!

Mallukal näiteks üheksakümpi seal kogutud juba! (viimastel andmetel :D)

Seega, kui sa oled tihe netis šoppaja, siis soovitan liituda ja vaadata, palju sulle plekki koguneb. Kaotada pole sul ju midagi? Ja niimoodi lisaraha teenida pole ju üldse paha.

Liituda saad siin (link!) ja ei maksa see sulle midagi. Lisaks kogud 4€ boonust iga sõbra eest, kes liitub Bonuswayga sinu soovituslingi kaudu ja kogub vähemalt 1€ väärtuses väljavõetavaid boonuseid tehtud veebiostudel. 

9 thoughts on “Bonusway – teeni enda ostude pealt!”

 1. Swedis on netiostude sooritamiseks kaart täitsa olemas. Mine panka kohapeale ja ütle, et tahad sellist deebetkaarti, millega turvaliste netiostude programmiga liituda saab. Tegemist on tavalise pangakaartiga, pangakontolt aktiveerid turvalised ostud ja ongi olemas. Miinustesse minna pole võimalik, nagu krediitkaardiga. Liitusin ise ka mõni aeg tagasi ja juba on natukene kontole tiksunud ka. 😀

 2. Swedbankis tee deebetkaart pluss (krediitkaardi tunnustega kaart, aga ikkagi nagu tavaline pangakaart). Seda saab vist isegi netist tellida omale, st et ei pea pangakontorisse kohale minema, aga ma ei tea ka täpselt, võid uurida. Kuutasu on 0.32€ ja pärast kinnitad netipangast turvalised ostud ning hakka aga tellima 😀 lisaks saab sellega poes viipemakseid ka teha, väga mugav ja mina, kui suur netishoppaja olen igatahes rahul.

  1. Kui ma õigesti aru sain, siis võid kanda nii paypali kui ka oma isiklikule pangakontole. 🙂

 3. Swedbankist on vaja tellida kaart nimega Deebetkaart Pluss. Oled sa kindel, et sul juba ei ole õige kaart? Swedbank väljastab neid kaarte ammusest ajast, see ongi nö standardkaart tänaseks.

  Vaata oma kaardi tagaküljele – kui seal on kolmekohaline musta värvi trükitud kood, siis on sul Deebetkaart Pluss. Seejärel on vaja internetipangas aktiveerida “turvalised ostud internetist”, ning ongi valmis. Kui ei ole kolmekohalist koodi, siis mine kontorisse, küsi endale Deebetkaart Pluss, mine koju, aktiveeri, shoppa.

  Veel – kui kaardil on Visa Electron või Maestro logo, siis on tegu kaardiga, millel krediitkaardifunktsioone ei ole (st välismaalt osta ei saa). Kui kaardil on MasterCard, siis saab.

 4. Nüüd ma juba spämmin, aga meenus veel, et kui panka lähed Deebetkaart Plussi tegema, siis ütledki, et krediitilepingut sa ei soovi. Kasutad ainult kontol olevat omaenda raha, nagu tavalise deebetkaardi puhul ikka.

 5. Tore kül see bonusway. Tellid uue salasõna ja ikka sisse ei saa. Lõpuks blokeeritakse su ip mitmeks tunniks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga