***

Boobs post

Keegi Jaanika avaldas kommentaariumis soovi, et võiksin kirjutada oma tissidest. Armas Jaanika, ma ei tea, kust on sinu huvi tekkinud minu tisside vastu, aga sinu soovil panen ma oma mõtted kirja. Ok ok, ma tögan niisama! 😀

Nagu ma eelmises postituses kirjutasin, olen alati vaevelnud kompleksides seoses oma tissidega. Pole jumala/ema/looduse poolt mulle neid just kahe käega jagatud (mis ei tähenda muidugi, et nad oleksid nii väiksed, et kokku mahuksid ühte kätte :D). Teismelisena süüdistasin ma selles oma ema. Päris ausalt. Kui ma vaatasin oma sõbrannasid, kellel suurem rinnapartii oli, siis olid need ka nende emadel (ei ma ei olnud mingi boobwatcher, aga kui sulle enda juures miski üldse ei meeldi, siis paratamatult jälgid teiste puhul neid kehaosi rohkem). Seega, asi on raudselt geenides!

Nii hakkasin ma kandma juba teismeeas push-up rinnahoidjaid. Nii palju, kui ema oli mulle nõus neid ostma, sest millegipärast ostis ta ainult selliseid, mis muutsid rinna veel lamedamaks ja mina, vaene teismeline, vaevlesin veel suuremates kompleksides. Tol ajal kandsin ma A korvi (kui ma saaks ise hinnata, siis oleks see olnud -A).

Esimese rasedusega mu rind väga ei muutunud. Raseduse ajal, peale sünnitust ja imetamise ajal oli ta ikka natuke suurem, kui enne kõike seda, aga mingit trastilist muutust ma ei märganud. Kandsin rinnahoidjaid suuruses 75/80B.

Teise rasedusega muutus rind ikka korralikuks kopsakaks. Võisin lausa uhkust tunda! 😀 Muidugi muutus see ajapikku kord suuremaks ja siis jälle väiksemaks, sest teadagi, muutub rind imetamise ja selle lõpetamise järel. Esialgu kandsin B korv rinnahoidjat, kuid see muutus jube kitsaks ning oli ka aegu, mil olin C korvi omanik.

Peale kahte last olid mul rindade asemel kivid sokkides, mida vabalt võis üle õla visata, et kergem olla oleks. Või kahte lehte. Paigal ja normaalsena hoidsid neid vaid rinnahoidjad. Push-up rinnahoidjad. See minu lemmikuim valik. Ma absoluutselt ei näe probleemi nende kandmises tegelikult ja on täiesti arusaadav, et väiksema rinnapartiiga naised seda teevad – nad on mugavad ja annavad rindadele suurema effekti, AGA.. mul pikemas perspektiivis hakkavad näitaks rinnad muutuma valulikuks, kui koguaeg kannan toestusega rinnahoidjaid.

Üks hetk (muidugi nüüd, raseduse ajal, mil mu rinnad on jälle kopsakad :D) mõtlesin ma, et aitab.. Mida ma põen oma rindade pärast? Mehele meeldivad, mulle ka.. natuke… Milleks põdeda, eksole? Lapsed on mu sõna otseses mõttes tössi imenud ja mis seal ikka parata. Kindlasti ei süüdista ma lapsi, sest ilmselgelt ma rohkem lapsi ei tahaks, kui näeksin neil kogu süüd. 😀 Hetkel ma ei oska öelda, mis mu rindadega toimub, sest juba teised rinnahoidjad (B-korv) on mul seljas lõhkenud. 😀

Kuidas rindu trimmi saada? Jaanika küsis seda ja ausalt, ma ei oska vastata. Ok, oskan! Rinnaoperatsioon? See on kõige tõhusam viis endale seksikas partii saada. Kunagi kuskilt lugesin, et kui teha mingeid lihasharjutusi, võib naine samuti rinnad trimmi saada. Ei tea, kui tõele see vastab, pole ise proovinud. Ja muidugi ringleb Googles igasuguseid artikleid imeasjadest, kuidas koduste vahenditega Pamela tissid saada. Mulle on Facebookis küll ühte ja teist silma jäänud, aga ma pole kunagi neisse süvenenud. 😀

12 thoughts on “Boobs post”

 1. Sinu blogipostitusi on alati huvitav lugeda 😀 Võiksid veel meelde tuletada ja kirja panna kuidas poistega oli beebina, kuidas neile meeldis magama jääda, kas oli palju magamata öid, kaua rinda imesid, kas magasid kaisus või voodis, millal hakkasid oma voodis magama…..

  1. Nendest saab kindlasti kirjutatud paralleelselt Kristoferi arenguga, nii on palju mugavam ja kõik asjad ühes kohas. 🙂 Aitäh!

   1. Kindlasti räägi ka kas oled kasutanud rinnapumpa ja mida arvad piima välja pumpamisest ning õhtul välja minemisest ja paari siidri joomisest nagu paljud emad teevad…

 2. Mehele meeldivad?
  Arvad, et su mees tuleks sulle ütlema, kui tema jaoks su rinnad oleks rõvedad?
  Ma tundsin end nagu peletis enda rindade pärast peale teist last.
  Panin aja ilukirurgi juurde, lasin aga tissid kenaks teha, ja siis sain mehelt need vägevad sõnad, et no tõesti, on palju kenamad kui ennem.
  Kuigi…. ennem kiitis ta ka mu loomulikke rindasi.
  Nyyd kannan uhkusega maikat, rinnakat all pole, ei pea panema push up rinnakaid, mis on maailma ebamugavaimad.
  Mina muudesse asjadesse lihtsalt ei usu, kui oleks muudmoodi saanud tissid kenamaks, siis muidugi poleks oppi teinud 😀

  1. Meil on mehega selline omamoodi suhe, et me ütlemegi teineteisele täiesti ausalt välja, kui miski ei meeldi.. Ja täiesti otsekoheselt. Oleme tülli ka läinud aususe pärast, aga sellised me kord oleme. 🙂

  2. Ära pane kõiki mehi ühte patta seetõttu, et Sinul on enda omaga selline kogemus!

   Minul on ka mu enda meelest kole pisike rind… Mees pole kunagi mu rindade kohta ühtki märkust teinud. Ikka ütles, et temale meeldivad ja nii…mina aga tundsin end ikkagi halvasti edasi, sest no, on nagu kirsikivid ja ise sisendasin endale, et kui ei meeldi mulle, siis raudpolt mehele ka mitte.

   Lõpuks ma siis panin aja kirurgi konsultatsioonile ja teavitasin sellest ka meest. Tal pidid silmad põrandale veerema. Ma siis selgitasin, et asi polegi temas vaid ikka minus endas ka, kes ma end omaenda kehas halvasti tunnen. Samas panid tema laused mind mõtlema – jutt sellest, kui hinnaline olen ma juba puhtalt inimesena ning kuidas minu keha on tema jaoks just see kõige armsam ja nii öelda oma.

   Konsultatsioonil käisin ära ja sealt edasi ei jõudnudki. Kuidagi…tuli enda kehaga leppimine ja täna ma pigem uhkusega kannan enda pisikest rinda. Las ta siis olla.

  3. Kus kohas opil käisid ning mis oli hinnaks, kui see saladus pole? Endalgi juba pikemat aega see mõttes. Mitte suurendada vaid tagasi vormi.

   1. Ära mind nüüd imelikult vaata, aga ma olen sinu riiuli üle küll kade. 😀

 3. Mul kolm last ja rinnad ei ole enam nii trimmis ja sarnanevad veits viimasel pildil rindadega ja suuruse vahe on nagu eelviimasel pildil 😂😂😂 mees ikka tögab, et täna on suure rinna katsumise tuju ja siis teinepäev katsuks väikest nunnukest 😂😂 tegelt häirib ikka hullult kui ûks rind C ja teine B, aga no mis sa ikka teed eks see väike kirurgiline kohendamine vast päästaks ainult.

 4. Mul hetkel ei tule meelde, kuid kindlasti oled kirjutanud tuleva lapse nimest. Kuidas te nii kindald olete, et ta just Kristofer nägu on? 😀

  1. Kirjutasin nimeloost siin: http://janeblogi.ee/nimetraditsioon/

   Alguses oli veidi harjumatu, aga Kristofer meeldib mulle ja millegipärast kutsume teda juba praegu nii. Loodetavasti, kui talle otsa vaatame, on ta ikka Kristoferi nägu. 😀 Ühegi lapsega ei ole peale sündi tekkinud seda olukorda, kus nimi ja nägu ei sobiks kokku. 🙂

 5. Ma vist ainukene, kes fännab pisikesi tisse! Ainuke asi, mis imetamise ajal juhtus , et ühest rinnast kadus piim ja teine rind on rippuv sokk🐒🐵🐵
  Millegi pärast nad ka vaatavad eri suunda! Eks näis mis peale täitsa imetamise lõppu saab neist😁
  Enne sunnitust oli 75B korv …Arvan, et peale imetamist sama või veel väiksem.
  Keehi võiks rääkida -kuidas trenniga saada nad pringimaks. Mul juba teismeeas olid rippuva(((

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga