Määratlemata

bussijaama party ja head asjad

Eile jõudsin üsna kiirelt otsusele, et vanem poeg läheb nädalavahetuseks maale vanaema ja vanaisa juurde puhkama. Tegelikult oli see plaan juba ammu…täpsemalt see, et õde pidi maale minema ja ema küsis, kas saadaksin poja kaasa, kui poeg seda tahab. Pojale ma midagi mainima ei hakanud, sest kui ma juba üks kord mainin, aga mingid muud plaanid viimasel hetkel vahele tulevad, on ta üsna pettunud. Sellel korral otsustasingi viimasel hetkel ning tormasin talle lasteaeda järgi, siis bussile, sõitsime linna ja sealt trammiga balti jaama. Saatsin ta oma õega rongile ja hakkasin ise koju tagasi liikuma- baltast paessse ja sealt edasi bussiga koju. 
Kui ma koju jõudsin, ei suutnud ma uskuda, et kogu selle seikluse läbisin tunni ja poolega. Lasnamäe lõpust pole just lust balti jaama seigelda.

Kodus pisut olles, tekkis mehel mõte minna autobussijaama. Seal pidavat bussijaam tähistama oma 50. sünnipäeva mingisuguse kontserdiga. Sättisime end valmis ja hakkasimegi liikuma. Kohale jõudes ma eriliselt vaimustunud ei olnud- rahvast palju ei olnud, muusika ei vastanud minu maitsele jne. Samas, oli seal inimesi, kes lihtsalt istusid ja nautisid olemist. Eks see olegi maitse asi. Kuna mul hakkas seal väga igav, mõtlesime, et tuleme koju tagasi, sest hilisõhtul hakkas “A haunted house”. Oh, see on üks mu lemmikumaid komöödiaid. 
Istusin ja naersin. Südamest ja nii, et pisarad voolasid mööda põski alla. Lihtsalt nii naljakas. Mulle kulub see naer täna ära.

Ma sain eile hästi palju kirju, kus avaldati mulle toetust minu tegemistes, kiideti ning julgustati oma asja edasi ajama. Mul on selle kõige üle nii nii hea meel ja eile oli üldse tore päev, sest ajasin pikemalt juttu paari oma blogi lugejaga, kellega varasemalt polnudki üldse kokku puutunud ja ajasin oma kooliasju.. et tegus ja armas päev oli, täis lahedaid inimesi ja vahvaid kirju. 

Kuna paar päeva tagasi tuli mulle pakike romwest (LINK), kus sees oli sellel korral mulle väga sobivad riided. Ma jäin väga rahule kogu paki sisuga ja meeleldi näitaksin teile ka nüüd neid asju. 
Sorri piltide kvaliteedi pärast. Telefon oli ainuke tol hetkel, millega sain kiirelt klõpsud ära teha. Tegelikult olen oodanud ilusat ilma, et saaks väljas jällegi pildistada, aga seda ma ilmselt võingi ootama jääda.

Dressid (LINK) on mu uued lemmikud vabaajarõivad. Nad on isegi mugavamad, kui need Nike omad, mis ma endale soetasin paar kuud tagasi. Ehk on asi selles, et need Nike omad on nats väikesed. 
Järgmiseks tavalised heledad teksad (LINK). Mulle on nad parajad. Meeldivad väga, sest on mõnusalt ümber ja jalas väga mugavad. Üleval pool on väljas tehtud pildil samad teksad jalas.
Ning lõpuks üks armas must kleidike (LINK). Ta on mulle pisut igast kohast lai, aga ehk saan mingil ajal mõne tuttava juures parajaks õmmelda. Muidu on selline lihtne ja armas- lihtsuses  peitub võlu ning pikkust on tal samuti parajalt. Pikad käised on suureks plussiks kleidi juures. Minu arvates.
Egas ongi siis kõik. Kell on 1.06 ja ma istun üleval, kirjutan blogi ning vaatan komöödiat. Homme on lasna kirbukas ja käin sealtki läbi. Teile aga armsad lugejad toredat ning huvitavat nädalavahetust 😉

8 thoughts on “bussijaama party ja head asjad”

  1. Minu arvates sellise tegumoega kleidid sobivadki nii rohkem kui on veidike laiemad 🙂 sulle vähemalt tundub hästi sobivat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga