Määratlemata

Dove- midagi juustele ja kehale!

Mingi aeg saatis mulle Dove väikese pakikese, milles oli dušigeel, rulldeodorant ja juukseõli. Kuna mulle on siin juba natuke neid tooteid testimiseks kogunenud, olen eraldi aja võtnud, millal ja mida ma kasutan. 
Võin öelda, et olen leidnud endale juukseõli, mida ma reaalselt raatsiksin enda raha eest osta peale seda, kui see pudelike otsa saab. Mul on loomulikult lokkis juuksed. Ja need lokid ei ole kohe üldse ilusad. Enne, kui ma otsustasin selle saatusliku ja vale sammu astuda ning oma juuksed blondiks värvida lasta, sirgendasin ma oma juukseid päris tihti. Juuksed harjusid selle kuumusega juba lõpuks ära. Nüüd ma teen seda vähem, sest mu juuksed on niigi palju läbi elanud. Kui ma juukseid tavaliselt sirgendan, muutuvad nad niiske ja külma ilma käes kahuseks ja laineliseks. Dove juukseõliga seda muret minu juustel enam ei ole. Peale niisket ja jahedat ilma on nad endiselt siidised ja sirged, nagu ma oleksin neid just sirgendanud. Kokkuvõttes tänu sellele juukseõlile on sirgendamist palju vähem. Õli kannan ma juustele peale pesu, kui olen nad rätikuga enam vähem kuivatanud nii, et nad oleksid lihtsalt niisked. Juukseid pesen ma iga kahe päeva tagant tavaliselt.
Dušigeelide koha pealt ma ei ole eriline kirjutaja. Mulle meeldivad absoluutselt kõik dušigeelid, mis on sellised magusamad, kreemjased ja jätavad naha pehmeks ning annavad sellele pikaaegse hea lõhna. Ja ega see Dove gofresh nendest teistest ei erine. Küll ei ole ta magusa lõhnaga vaid selline vängem ja järsem lõhn, aga mitte liialt hapukas. 
Üks uus lemmik mul veel on see Dove powder soft rulldeodorant. Seda ma ostaksin samuti kindlalt, kui vana otsa saab. Kui mulle Dove powder soft tavaline deodorant üldse ei sobinud, jättes valgeid rante igalepoole, siis see rulldeodorant on küll täiesti kümnesse. Mingeid jälgi ta ei jäta ning toime on pikaaegne. Lõhnalt on ta selline vängem ja hapukam, kuid samas pehme. Ma ei tea, kas lõhna kohta saab üldse pehme öelda, aga seda ta on. 

Kokkuvõttes, dušigeele jään ma endiselt ostma hinna järgi. Kusjuures on Maximas pidevalt erinvaid soodukaid väga headele dušigeelidele ja ega need Dove omad väga kallid ei olegi. Juukseõli ja rulldeodorandile paneksin meeleldi raha, sest need on mul tõesti uued lemmikud ja ma reaalselt kasutan neid, mitte nad ei jää kuskile vannitoa kapile seisma ja ootama. 

Lõppu paar pilti tänasest ilusast ilmast, mida ma otsustasime paar tundi nautida. Nagu ikka, kui õues särab päike ja on ilus ilm, on temperatuur madal. Pildid on tehtud kaameraga Canon EOS 1200D. Ma endiselt leian, et ei oska kuidagi seda kasutada. Olen koba, kahe sõnaga.

4 thoughts on “Dove- midagi juustele ja kehale!”

  1. See dove juukseõli on tõesti imeline! Sul jätkub seda veel üpris kauaks, aga kui peaks saabuma päev, mil uut on vaja, siis maximas on teinekord sellele väga häid pakkumisi.

  2. Kuna Maxima mul kodu kõrval, siis ma käin seal igapäevaselt ja pean tõdema, et siiani ainuke pood, kus on igasugustele ilutoodetele megahead soodukad kampaaniate ajal. Vähemalt nii palju, kui mina märganud olen, siis on see üks väheseid poode 🙂

  3. Selveri laadapäevadel on ka väga häid soodukaid, eriti jumestustoodetele.

  4. Selver jääb minu kodust üsna kaugele ja põhimõtteliselt ma ei külastagi seda poodi üldse, aga mul on üsna hea meel, et minu kodu lähedale ehitatakse kaubanduskeskust (jälle, eksole :D) ja sinna tuleb ka Selver, seega kindlasti hakkan uudistamas käimas. Kodu kõrval on veel Säästumarket, aga seal on väga väga imetilluke valik ilutoodetele, kui üldse on. Maxima ongi see põhikoht, kus mina kampaaniate ajal igasuguseid hügieenitarbeid ja ilutooteid ostan (mitte, et ma muul ajal ei ostaks, aga kampaaniate ajal ostan ikka hulgi kokku) 🙂 Jumestustoodetega ongi nii, et ma olen väga võhik selliste asjade koha pealt 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga