Määratlemata

Dove- midagi juustele ja kehale

Hmm, ma olen üsna piinlikus olukorras. Mõtlesin teile kirjutada Dove juuksetoodetest, mis mulle saadeti enam, kui kuu aega tagasi, kuid oma kaameras tuhnides ei leidnud ma enam nendest pilte üles ja seega, ma alustan kehahooldustoodetest. 

Üks päev tuli mulle telefonile sms teatega, et pakiautomaadis ootab mind pakike. Ma olin vägagi üllatunud, sest enda teada ei ole ma ühegi koostööpartneriga midagi kokku leppinud ja mingit pakikest nagu ei oota ka.. v.a need hiina omad, mis postkontorisse tulevad.

Kuna mees läks niikuinii poodi, lasin tal paki ära tuua. Näpud juba sügelesid. 😀 Kodus sain üllatuse osaliseks, kui selgus, et Dove on mulle saatnud pisikese paki kehahooldustoodetega. On üsna armas, et koostööpartner peab sind meeles ka muudel aegadel, mitte ainult siis, kui vaja mingeid tooteid tutvustada.


Ma ei ole kindel, kas ma olen kohustatud teile neid tooteid näitama ja neist kirjutama, kuid ma tahan seda teha, sest ma leidsin endale uued lemmikud. Mina ei mõista, kuidas Dove suudab minu mõtteid lugeda. 🙂 Kuid mul on siiralt hea meel, et nad seda suudavad. 

Pakike sisaldas kehale määritavat geeli või kreemi? Ma ei ole siiani kindel, kumb see on. Ta on selline kreemjas, kuid samas geeli moodi. Minu jaoks väga lihtsaks ja mugavaks teeb selle geeli juures see, kui kerge on teda nahale kanda. Pudelikese otsas on sellised rullikud, millega geel nahale masseerida. 

Seda on tõesti väga mugav ja lihtne kasutada. Suureks plussiks minu puhul ongi need rullikud, sest mulle ei meeldi oma käsi kreemiga kokku teha, vahet pole, kui hea lõhnaga ta ka ei oleks. Teleka ees on väga mõnus nahka selle pudelikesega masseerida. Geeli tuleb siis välja, kui pudelit pigistad, muidu saad niisama masseerida nahka, nagu ma juba mainisin. 

Kehaõli. Ma tegelikult ei kasuta viimasel ajal üldse mingeid kreeme ega õlisid ja ma tunnen, kuidas mu nahk kuivab. Eriti peale vanni või dušši- ma olen suur vanniinimene ja vesi kuivatab nahka palju. Õli muudab naha siidiseks ja pehmeks ning samas ei jäta sellist õlist tunnet nahale.. saate aru küll ju. Kui ma teda alguses nahale kandsin, jättis ta mulle sellise vesise mulje, kuid hei välimus on nats petlik ja kui sõrmedega masseerima hakkasin, tundsin, et õli, mis õli. 


Tegu on värskendava tootesarjaga, mis tõesti annab peale kasutamist värskendava tunde. Lõhnalt on nad pigem sellised mahedamad ja neutraalsemad, midagi vänget seal ei ole. Või ülelõhnastatut. 

Pilt võetud siit (LINK)
Dove on teinud siiani kõik, et pakkuda minu juustele parimat elamust, ravi ja puhkust. Ja ma olen ääretult tänulik nende pingutuste eest. Sellel korral tutvustan ma teile Dove Regenerate Nourishment tootesarja. Šampooni ja palsamiga sain ma läbi natuke rohkem, kui kuu aega. Maski ja õli jätkub siiani.

Üks suur pluss nende toodete juures on see, et neil on samuti selline neutraalsem lõhn. Mulle küll meeldib, kui juuksehooldustoodetel on magus ja selline hästituntav lõhn, kuid vahel on hea kasutada tooteid, mis ei ole ülelõhnastatud. 

Ma jäin nende toodetega väga rahule. Kasutades Dove Regenerate tootesarja on minu juuksed tervemad, peale sirgendamist ei ole nad enam nii kahused ja kuivad. Lihtne peale kanda, lihtne välja loputada. Ma tunnen, et mu juuksed naasevad endise välimuse ja pehmuse juurde tagasi. 

Juukseõli on küll väikeses pudelis, kuid ma olen seda kasutanud rohkem, kui kuu ja üle poole on alles. Uskumatu oli alguses see, et juustesse tuleb määrida kõigest viis tilka, kuid see õli on nii hästi laialivalguv ja sellest viiest tilgast tõesti piisab, et kõik juuksed sellega ära katta. 

Aitäh veel kord, Dove!

6 thoughts on “Dove- midagi juustele ja kehale”

  1. Dove ju odav ja kõvasti keemiat täis firma. Ma sellist asja enda juustele v kehale kül ENAM EI PANE!
    Pigem maksan rohkem ja kasutan ökot.

  2. Kuna tuleb video su õega ja kuna video sirgendavast kammist? Ma juba nii ootan!!!! 🙂 😉 #edu_kõiges

  3. Vähe sellest testib Dove oma tooteid küülikute peal. Ainuüksi selle pärast ei ostaks neid tooteid.

  4. Kuna mina midagi kindlat väita ei saanud, ei osanud ma tol päeval sulle midagi vastata. Konsulteerisin Dove toodete esindajaga ning vastus sinu väitele oleks selline- Dove ei katseta oma tooteid loomade peal ning nad on pühendunud loomadel testimise lõpetamisele. Dove tipptasemeliste uuringute eesmärk on jätkata selliste meetodite väljatöötamist, mis garanteerivad nende toodetes kasutatavate koostisosade ohutuse ilma loomadel katsetamise vajaduseta. Lisainformatsiooni Dove seisukoha ja saavutuste osas loomadel katsetamisele alternatiivsete lähenemiste väljatöötamisel on kätte saadav sellel lingil: https://www.unilever.com/sustainable-living/what-matters-to-you/developing-alternative-approaches-to-animal-testing.html

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga