Määratlemata

EBA 2016- minu lemmarid!

Kuigi 11. juuni on veel mägede taga, siis mina olen küll juba õhinas- võiks kiiremini tulla! Süda küll peksab ja sees valitseb hirm, sest kuigi enamus blogijad on nägupidi juba tuttavad ja noh, blogimise mõttes oleme ju nagu kolleegid, siis.. miski nagu tekitab ikka külmavärinaid ja mõtteid, et kas ikka minna. Selles muidugi ei ole küsimus, sest eelmisel aastal ma lõin küll põnnama, aga nüüd olen ma ka palju julgem ning tahtmist on tunduvalt rohkem teiste blogijatega lähemalt tuttavaks saada kui eelmisel aastal. 

Peab tõdema, et ma olen hakanud väga väheseid blogisid lugema. Kui üldse. Laiskus, ajapuudus, põhjuseid on mitu. Ega ma väga ei viitsi enam siin arvutis olla ka kui telefoniga saab kõik palju lihtsamalt tehtud. 

Mõtlesin aga kirja panna igast kategooriast enda lemmikud, sest enamus on vanad tuttavad, kelle blogi olen siiski paaril korral lugenud. Kelle oma rohkem, kelle oma vähem. Omad lemmikud on siiski kujunenud.

Aiandusblogid– selles kategoorias tõesti mul ühtegi lemmikut ei ole. Pole isegi never lugenud ühtegi aiandusblogi ja seda väga lihtsal põhjusel- mul endal aeda ei ole ning sellist kasvatamist-nokitsemist samuti mitte. Kui kunagi oma kodu soetame, siis kindlasti tekib see huvi ja minu blogrolli lisandub raudselt vähemalt üks aiandusblogi.

Arvamusblogid– minu vaieldamatu lemmik on Ebapärlikarp (LINK). Väga otsekohese, kuid samas khuuli ütlemisega naine. Mulle meeldivad hea huumorisoonega inimesed. Ja Merje muidugi ka, aga tema ei kandideerinud sellel aastal (LINK).

DIY blogid– sealt nimekirjast ei ole ühelgi silma peal hoidnud ning ma olin pettunud, kui ei näinud seal Maria Emma blogi (LINK). Tal on väga lennukad ideed ning ma olen isegi paar tükki temalt näpanud. 

Elu välismaal blogid– Diip kunstiinimene (LINK). See oli juba siililegi selge ja teised kõik olid võõrad näod (mitte sellepärast ma Diipi ei valinud :D)

Elulised blogid– muidugi kõige paremaks pean ma ennast :D. Okei, ma ei hakka traumeerima teid. Enda poolt ma muidugi ei hääletanud, pihin käsi südamel hetkel. Lemmikuid on palju- Aili (LINK), Kai (LINK), Sipsu (LINK), Mallukas (LINK).
Haridusblogid– mis üks loll põhiharidusega mats ikka sinna otsib? Neid ma muidugi ka ei loe ja pole ühtegi lemmikut.

Ilublogid– Iluexpress (LINK). Kuigi ma väga just ilutoodete koha pealt blogi ei jälgi, siis huvitavad mind küll riided, mida ta enda blogis näitab. Mona Masing (LINK)- üks vapustavalt ilus neiu kuldsete kätega. 
Noorukiteblogid– Mariel Pähkel (LINK).

Pere- ja beebiblogid– ainukesena tooks välja Britu (LINK). 

Tervise- ja kaalulangetusblogid– kaks vaieldamatut lemmikut, keda jälgin- Lauriita (LINK) ja Merlin (LINK). 

Videoblogid– Madli Vilsar.

Aasta üllataja.. parammparamparaaa- Ratastooli Tiia (LINK). Reaalselt, ta annab nii palju motivatsiooni absoluutselt kõiges juurde. Ma täna avastasin tema blogi ja ma juba tunnen lisaenergiat endas. Ma siiralt loodan, et ta võidab selle kategooria!

Saurusblogijaks Mallukas (LINK), absoluutselt. 

Lemmikblogisid on nii palju, et ma ei suutnud nende kõigi vahel valida. 🙂

5 thoughts on “EBA 2016- minu lemmarid!”

  1. Kui paned postitusse linke, tee nii, et need avaneksid uus aknas. Jube tüütu on, et igakord linki vajutades läheb blogist minema ning kui tahan edasi lugeda, siis pean tagasi tulema.. Samas sinu blogi on pm ainuke leht, mis jube kaua laeb. Mul ad-block peal, see natukene teeb asja paremaks aga su blogi suht reklaami jama täis ning see muudab lehe laadimise aeglaseks ja kui igakord linki vajutades veel sinu lehelt ära ka läheb, siis on eriti tüütu. Ja alati ei ole meeles, et teha vasak hiire klõps lingil.

  2. Aww, aitäh, et minu oled välja toonud ! 🙂 Ise ennast ei pea teab mis DIY blogijaks 😀 vahel tuleb tuhin, siis meisterdan ja nokitsen aga siis tuleb jälle periood, kus ma isegi ridagi ei kirjuta blogisse või siis kõik projektid lähevad vussi 🙁 😀

  3. kaua sa nüüd lolliks sõimad ennast, et gümnaharidust VEEL pole? Kooli lõpuni 😀 ?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga