Määratlemata

Eesti värvides

Ma olen küll puhas eestlane, aga ma ei ole kunagi mõelnud, et tahaks oma rahvust välimuse või riietega rõhutada. Küll olen ma mõelnud soetada lastele need populaarsed ja ilusad heegeldatud mütsid suveks. Just Eesti lipu värvides. Kahjuks ainult mõtteks see ongi jäänud. Nüüd juba lapsed nii palju suuremad, et neile meeldib rohkem poisilikke mütse kanda. Need heegeldatud mütsid on minu meelest sobivamad väiksematele lastele või isegi beebsudele. 

Koostöös Woolk Eesti lehega saadeti mulle kolm sini-must-valge värvides mütsi- üks mulle, teine vanemale pojale ja kolmas välja loosimiseks. Vanem poeg teatas, et tema tahab ikka enda mütsi kanda ja andsin siis teise mütsi oma härrale. Hiljem proovisin pojale pähe ja oli natuke lai talle, seega jäi ta enda mütsi juurde ikka. Meie aga kõndisime juba üleeile uhkelt ja rõõmsalt mööda lasnamäge ringi nende mütsidega.

Kui ma alguses üksinda väljas jalutasin, siis mul oli natuke kõhe küll. Enamus inimesi vaatasid mind palju veidrama pilguga kui ülejäänud päevadel ja muidugi sain ma aru, millest see tingitud oli. Mitte, et müts kole oleks, ilmselt hakkas silma see sini-must-valge kombinatsioon. Aga ma pühkisin selle ebamugavustunde oma sisemusest ära kui hakkasin mõtlema nendele venelastele, kes suvel armastavad Russia dressidega ringi vihtuda. Mitte, et selles midagi halba oleks. Igaühele oma. 

Kaks väikest poissi jalutasid ka meist mööda ja ütlesid: “Näe, neil on Eesti lipud peas.” Seda oli nii vahva kuulata. 

Aga mütsid on muidu väga-väga soojad ja mugavad. Hoiavad ilusti ümber pea, mis on väga suur pluss. Sees on selline fliismaterjalist vooder, mis hoiab pea ja kõrvad soojas, kuid samas on materjal selline hingav, et pea higistama ei hakkaks. Härrale ka väga meeldis ning on igati rahul. 
Woolk Eesti Facebooki lehelt leiab palju erinevaid mütse ning nende kodulehel on veel suurem valik. Koduleht asub neil siin (LINK) ja Facebooki leht siin (LINK). 

Kui soovid endale ka seda lahedat mütsi võita, külasta Jane elublogi facebooki lehte. Siit pääsed kiirelt blogi facebooki lehele parema küljeriba kaudu või vajutades siia (LINK). 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga