***

Emad ei tohiks päris kõiki trussikuid kanda

Sirvisin siin erinevaid instagrami kasutajaid ja üheks nendeks oli Heleni oma. Teate ju küll, abielusaatest Helenit. Tal on üsna huvitav instagram. Ilusad pildid ja põnevad kommentaarid nende all. Ja veel põnevamad küsimused-vastused storys. Ma alati loen ja imestan, kuidas inimestel on mõistust antud, et selliseid asju küsida. 🤭

Näiteks väitis üks tõesõna, et lapsed, kes on vaktsineerimata, magavadki palju paremini ja rahulikumalt. Hmm, mu lapsed on kõik vaktsineeritud ja maganud sünnist saadik hästi ja rahulikult.

See selleks.

Ma tahtsin kirjutada ju trussikutest. Heleni omadest. Tal oli üks pilt, kus trussikute peal kiri “Kiss my a…” ja siis ma hakkasin kohe huviga kommentaare lugema. Ei, ärge arvake, et ma Heleni kanni piilumas käin. Selliste piltide all on tavaliselt lihtsalt väga põnevaid ja naljakaid kommentaare ning ega ma ka sellel korral meelelahutusest ilma ei jäänud. Üks 15-aastane tõesõna väitis, et sellise kirjaga trussikuid ei sobi naisel, kes on ema, kanda. Ta rõhus just sellele, et Helen on ju ema. Kuidas on ühel emal sobilik kanda SELLISE KIRJAGA trussikuid?

Mu esimene mõte oli kohe see, et eeeee… miks üks 15-aastane muretseb üldse sellepärast, millise kirjaga trussikuid keegi kannab? Ja et seda teeb ema? Miks? 🙄 Thanks mom, et otsustasid mu saada ajastul, mil maailm ei olnud veel nii fucked up. 

Mul on vahepeal tunne, et me oleme jõudnud maailma, mis on kohati väga haigete standarditega. Ma saan aru, et emad peavad nunnarüüs ringi käima, tarbima ainult öko-šmökot, rääkima püha piibli keeles ja olema täiuslikud igas mõttes, aga laskuda trussikute tasandile….

Lõptuseks tunnistan, et mul on ka ühed trussikud, millel on kiri “never too late”. Jäägu see iga inimese enda mõttemaailma otsustada, mida see tähendada võiks, hihi. 🙄🤭

Ja üldse, trussikud on nii veider sõna.

2 thoughts on “Emad ei tohiks päris kõiki trussikuid kanda”

  1. Jumal tänatud, et ma ei ole ainuke kelle jaoks tundub see sõna väga veider ja üleüldse selle kõla on nii jube😬😬😀

  2. See teema ajas mind alguses sama palju närvi kui Issand su laps teeb/ ei tee veel …….
    Nüüd ajab see naerma. Kui väiklased on mõned inimesed.

    Lugesin just ühe hea mõttetera selle kohta: ära solvu kui ma ei vasta sinu ootustele- sinu ootused pole minu antud lubadused, ma pole kohustatud neid järgima.

    Aga tegelikult on omamoodi tore, et uus põlvkond kavatseb nagu ühtne nunnakoor oma elu elama hakata. Kellest muust kui endast ta ju rääkis- tema nii ei teeks 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga