***

Emadepäeva kingitus WildWomanist*

Ma polnud kunagi suurem asi ehete kandja. Aastatega on minu ehtelaegas aga korralikult täiendust saanud ja mis seal salata, ehted lisavad välimusele ainult ilu juurde.

Mulle meeldivad rohkem sellised minimalistlikud ehted. Pigem mitte väga säravad, kirjud ja värvilised. Rohkem neutraalsemad ja tagasihoidlikumad, sest minu meelest peitub lihtsuses see võlu ning less is more, eks.

Mulle meeldib kanda rohkem tähendusega ehteid.

Geit kinkis mulle ammu aega tagasi ühe Swarovski südamega kaelakee. See kee läks aga mõnda aega tagasi katki ning südameke jäi ehtekarpi nukralt uut ketti ootama. Kuna ma saan kanda ainult kas pärishõbedat või -kulda, leidsin ennast üks päev WildWomani lehelt.

Neil on Eestis kõige suurem ja erilisem valik enamasti hõbeehteid ning nende jaoks on äärmiselt oluline, et kõik ehted oleksid ehtsatest looduslikest materjalidest – hõbe, kuld, looduslikud poolvääriskivid ja kristallid.

Kuigi suurem osa nende ehetest on omapärased ja vägevad hõbeehted, siis leidub nende valikust õnneks ka väiksemaid ja minimalistlikumaid disaine, kuldehteid ja väga soodsa hinnaga ehteid ehk neil on tegelikult väga palju valikut, mida kinkida kasvõi näiteks läheneva Emadepäeva puhul oma kallile emale.

Ehted on valminud käsitööna ning enamus ehteid on neil ainult üks kuni paar eksemplari (v.a kampaaniatooted, mida on väike seeria).

Ma olin nii rõõmus, et WildWomani lehelt oma südamekesele uue kee leidsin ning nüüd seda endaga kaasas kanda saan. See südameke on mulle väga erilise tähendusega.

Muide, neil on ka täiesti oma kollektsioon – Crazy Woman, mida kuskilt mujalt maailmast ei leia. Kaks saarlasest õde, Marika ja Mairi, kes ettevõtte asutasid, rändavad mööda maailma ja otsivad kokku ägedaid ehtekive. Kõik kivid rändavad Bali saarele, kus nad ükshaaval ehetesse sobitatakse. Kõik need kivid on pandud spetsiaalselt neile endale loodud raamidesse, mille Bali hõbedasepad on käsitsi teinud. Ükskõik milline ehe sellest kollektsioonist on ainueksemplar, südamega valitud ja eestlanna disainitud. ❤️

Tuletan meelde, et Emadepäev on ainult päevade kaugusel ja miks mitte üllatada oma ema mõne unikaalse ehtega? Ma tean oma ema nii palju, et sõrmust ja ripatsit talle kinkida ei saaks, sest need on rohkem sellised personaalsemad ja meie maitsed on selles suhtes erinevad, aga paari kõrvarõngaid oskaksin ma talle küll välja valida ning ühtlasi oleks see ka armas kingitus, eks.

Mina valiksin midagi just Crazy Womani kollektsioonist oma emale näiteks sellised tšaroiidiga kõrvarõngad või need kõrvarõngad, sest mulle on lilla värv nii meeldima hakanud ja mu emale sobiksid need ideaalselt. Lisaks on mu ema ka suht crazy woman. 😅

Soovid oma ema Emadepäeva puhul üllatada? Mine ja vali www.wildwoman.ee veebipoest üks ehe, mille sa oma emale kingiksid ja lingi see siia alla ning juba pühapäeva hommikul loosin kõigi teie vahel välja 75€ WildWomani kinkekaardi!

WildWomani leiad ka Facebookist ja Instagramist!

*postitus valmis koostöös WildWoman ehtepoega

35 thoughts on “Emadepäeva kingitus WildWomanist*”

  1. Valiksin kingi oma abikaasale, kes sünnitab kohe-kohe selles kuus meile 2. poja. Kuna ametüst on tuntud kui rahustav hea une kivi, siis kingiksin lapse sünni ja emadepäeva puhul selle ripatsi: https://wildwoman.ee/roosa-ametustiga-ripats-p1315
    Esimene laps ei maganud üldse ja see oli paras katsumus meile mõlemale, kuid eriti naisele. Ripatsi kaelas kandmine ehk tõesti toimib ja lisaks on ilus vaadata! Pikk jutt, aga saaksin abikaasale ilusa ja tähendusrikka kingi teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga