***

ennustame lapse sugu

Mind on tänaseks ikka korralikult survestatud sellega, et “noh kas tuleb ikka sellel korral tütar ära? kas lõpuks tuleb tüdruk?”. See viimane küsimus kõlab eriti sellisena, nagu kaks eelnevat last oleks pool maakera rahvaarvust.
Ka meie oleme mõtisklenud omaette, kas tuleb poiss või tüdruk. Ma arvan, et oleks üsna veider, kui me seda ei teeks. Meil on härraga isegi oma nn kihlvedu. 😀 #aastalapsevanemad2017
Ma üritasin googlest leida midagi, mille järgi on inimesed aegade algusest lapse sugu ennustanud ja kõige ette lõi Marimelli blogi, kus on kõik ennustusviisid ühte postitusse korjatud. Vaat kui mugav!
 
Jaapani meetod ennustab lapse sugu selle järgi, mis kuus laps eostati ning mis kuus on naine ja mees sündinud. Jaapani meetod hõlmab endas kahte tabelit, mis peaksid ära näitama, kui suure tõenäosusega sünnib poiss või tüdruk.
Esimese tabeli abil saad välja arvutada perenumbri. Kuidas seda leida? Leia tabelist mehe ja naise sünnikuu. Nende veeru ja rea ristumiskohast leiad numbri. Näide: mina olen sündinud detsembris ja mu mees aprillis, siis perenumber on meil 4.
Teisest tabelist tuleb leida ülemisest reast perenumber, mille esimese tabeli abil kindlaks tegid. Järgmisena otsi perenumbrile vastavast veerust viljastamise kuu. Sama rea tabeli keskelt on näha, kui suure tõenäosusega ootad sa poissi või tüdrukut.
Meie perenumber oli 4. Jaapani meetodi järgi sünnib meil suurema tõenäosusega poiss (4 sinist tärni).
Kui hakkan arvutama esimese lapse sugu selle meetodi järgi, läks täppi. Teise lapse oma ei läinud.
Hiina meetod ei ole küll täiesti täpne, aga siiski maailmas üsna laialdast poolehoidu võitnud. Meetod võtab arvesse naise vanuse ja viljastamise aja.
Kuidas kasutada tabelit?
1)Vali vanuse veerust naise vanus.
2)Vali “aeg” reast lapse viljastamise aeg.
3)Veeru ja rea lõikekohast näed, kas sünnib poiss või tüdruk.
Sinine tähendab poissi, roosa tüdrukut.
Selle järgi peaks sündima tüdruk. 
Esimese lapse sugu ei saanud arvutada, tabelis puudub vanus 17. 😀
Teise lapse arvutuse kohaselt läks täppi, tuligi ju poiss.
Hiina meetod vol 2. 
Tuleb vaadata, kui vana on lapse ema siis, kui laps peaks sündima ja viige see tabelis kokku horisontaalis toodud kuuga, mil laps eostati. Kahe näitaja ristumiskohas on märgitud, kas tuleb poiss või tüdruk.
Selle ennustuse kohaselt peaks sündima tüdruk!
Samuti selle meetodi järgi peaks Hendrik olema hoopis tüdruk ja Raimond poiss, nagu ta ongi.
Teate, mina ei oska midagi arvata. Egas ma valida niikuinii ei saa, seega, mis siin ikka valida eksole. Sünnib see, kes sünnib. Väike võimalus on järgmisel neljapäeval teada saada, siis on järgmine ultraheli. Nädalaid on sel ajal 13+2. 🙂

9 thoughts on “ennustame lapse sugu”

 1. Hehehe… Meil peaks tulema selle järgi poiss. Saime ka oma kaua oodatud triibud kätte, üritasime nov. saadik ja nüüd läks õnneks. Esimene laps 4- aastane ju juba.

 2. Ausalt mis see teiste asi on, kas nüüd tuleb tûdruk või mitte.
  Peaks ikka môtlema sellele, et vahet pole kumb tuleb peaasi, et pisike terve on koos oma 10 sõrme ja 10 varbaga

 3. Mul on ka kaks poega, eelmine nädal mõtlesin et võiks selle testi teha. Päevadeni oli mõni päev aega ja enesetunne oli ka hea, aga millegipärast tegin testi ja kaks triipu, teine küll natuke hele, aga siiski olemas.
  Ise tahaks väga tütart, mitte et mul poja vastu midagi oleks, mees tahab ikka poega 😀
  Kalendri järgi peaks nagu tütar tulema 😀 😀

 4. Kahjuks on peale hiljutist blogi uuendust vms telefonis.paha lugeda. Enne oli tekst ûlevalt alla ja sai lihtsalt alla kerida aga nüüd peab vasakule-paremale ja ûles – alla seiklema ja nii ebamugav nii ): arvuti taha ei jóua lugema sest arvutisse jóuan nii harva. Imetamise ajal hea nutitelefonis olla 😀
  Aga see kui eeldatakse et kuna 2 poissi on olemas ja nüüd peaks ju tûdruk tulema, on küll nôme ja kahju et niiviisi kûsitakse kogu aeg.

 5. Ainukesed uuendused olid blogi päis ja see, et eemaldasin mobiilse versiooni blogil. Ilmselt selle viimase pärast ongi natuke nadi lugeda. Kas sul näitab ekraanil nii väikest kirja, et peab suurendama? Mina näiteks ei pea ja saan kenasti loetud, lihtsalt pean alla kerima, et postitust lõpuni ikka lugeda.
  Tegelikult on huvitav lugeda, mida inimesed pakuvad ja arvavad. 🙂

 6. Kirja suurendama ei pea, aga kui loen osa juttu ära, siis lambist hûppab ekraan nt teise lôigu juurde või lehe peatsisse.. ei oska paremini seletada. Vaevalt et ma ainuke olen? Keegi teine pole kirjutanud selle kohta? Aga kas sa seda tagasi ei saa muuta et oleks jälle see mobiilne asi et saaks mugavalt lugeda? (:

 7. Ei ole keegi teine kurtnud veel siiani ja endal ka seda probleemi pole. Võin muidugi mobiilse tagasi panna. Ma võtsin selle ära, kuna mu meelest see nii kole, aga no problem, panen tagasi 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga