Esimene lastetuba valmis!*

Me oleme lõpuks valmis saanud esimese lastetoa. Tegelikult see on juba mõnda aega valmis olnud. Okei, laeliistud on veel panemata, aga kindlasti mõni teist teab, et nendega võib lausa aastaid minna. 😀

Mul oli muidugi suvel juba see tuhin sees, et davai, hakkame remontima. Reaalsus oli aga see, et õues oli päris palju tööd teha ja rabada kahes kohas idee poolest korraga ei olnud üldse hea idee. 😀 Ehk siis suvel panustasime natuke rohkem aiatöödesse ja kui nüüd suht õues kõik tehtud, siis hakkasime rohkem majas sees kõpitsema.

Lapsed paigutasime esialgu kõik alla, sest üleval on suht jahe, mida me ei osanud oodata ja tahame sinna nüüd, kas a) õhksoojuspumba panna või nagu korstnapühkija soovitas, siis b) kamina. Eks vaatame, kumb tuleb. ?

Nii, ühte tuppa läksid siis Adeele ja Krissu. Teise Hendrik ja Raimond. Esimesena võtsimegi Adeele ja Krissu toa. Me proovime need kaks tuba teha nii, et, kui üleval on küttesüsteem olemas, siis jäävad need toad Adeelele ja Krissule. Ehk siis üks ühte, teine teise tuppa. Valisime üsna sellised neutraalsed toonid.

Lagi oli juba valmis, ainult, et kollast värvi. Selle värvisime valgega üle. Põrandat ka ei vahetanud, täitsa ilus parkett on maas. Panimegi ainult uue tapeedi ja tegime natuke värvimistöid.

Tapeet: Bauhof

Voodid: taaskasutus, ühe jõudsin valgega üle värvida, teine on selline helehall, tahaks ka valgega üle võõbata, aga aega on ju, onju

Enne pildid:

Ja pärast pildid:

Lambi tahan ka kindlasti välja vahetada
Kui kütame, siis see beebiga kastike ei ole seal nii ?

See nukumaja on ikka ülivõimas. Kuigi suuremad poisid alguses olid jumala kindlad, et iuuuu, nemad küll tüdrukute asjadega ei mängi, siis täna ma lausa imestan, et lapsed pole juba seda maja ribadeks tõmmanud, sest nad kõik mängivad seal väga palju. 😀 Terrassil saab tuld põlema panna, pliidike on tulede ja häälega. Wc potis saab “vett peale lasta”, st teeb seda häält jne. Päris tuus asi!

See kahepoolne joonistustahvel on ka täielik hitt ja kõigi nende seas. Ok, ma kõlan nagu mul oleks rühmatäis lapsi. ? Seal üleval on paberirull ka, aga noh, see sai juba esimesel päeval otsa. Roosa tumba on ka pärit Sinsay e-poest.

See mänguasjakast on igati ilus ja praktiline. Mahutab palju ja näeb tõesti meganunnu välja ka. Nagu te näete, on neil mänguasju tõesti ülipalju, lausa kahes hoiukotis (pärit Sinsay e-poest) lisaks veel. ?

Mul olid kodus mõned üksikud värvilised pallid, viskasin need ka sinna hulka

No ja mis lastetuba see ilma pallimereta on, eks? Ma üritasin valida sellise, mis sobiks toa värvidega kokku ja oleks ka üsna neutraalne ning kõige rohkem meeldis just see pallimeri. Kuigi see laias lastus sööb närve suht palju, sest nt Krissu arvab, et sellega mängitakse nii, kus sa keerad selle kummuli ja siis ongi mäng läbi ning kõnnib minema, siis on lastel tegelikult palju rõõmu sellest.

Mina soovitan, kes tahab väga pallimerd osta, aga kõhkleb, ostke. Saate ju igal ajal lasta tal mujal toas paar päeva puhata, kui tunnete, et asi läheb käest ja see hakkab teie elu segama. ?

Aa, sinna tuppa läheb tegelikult üles ka Adeele kiik, mis meil juba korteris oli.

See tuba jääbki hiljem siis Adeelele. ? Praegu jagavad nad aga Krissuga seda päris toredasti.

Aa ja kes tahab ka www.manguvaljakud.eu veebipoest midagi osta, kasvõi nt jõuludeks lastele, siis mul on kaks koodi pakkuda:

janejoulud – annab 8% soodustust kogu kaubale, ka allahinnatud toodetele ja kehtib kuni 15.12.20

janekk – kehtib ainult legolauale, annab 10% soodustust ja kehtib novembri lõpuni ?

*Kuna see postitus siin ei olnud kohustus vaid “kui oled rahul, maini meid ka kuskil” kokkulepe, siis ma märgin ta osaliselt koostööpostituseks ikka. Manguvaljakud.eu on meie pere väga palju toetanud ja suur suur suur aitäh teile, te olete meie pere ühed parimad sõbrad! Väga toredad inimesed, väga ilusad ja praktilised asjad!

Kommentaarid

  1. Merrr says:

    Minu arust ka super tulemus ja noo see on nii hea tunne ,kui miskit saab kodus valmis isegi kui liiste veel pole . Sest eile meil sai ka lõpuks elutoa remont valmis ja liistud veel samuti teha . Alustasime suvel remonti aga samuti järsku oli nii palju muid asju veel teha ja noo see tunne ,et ülehomme on sünnipäev ja selleks ajaks remont valmis ,,nooo nii super tunne on ,, . Lihtsalt istusin ja imetlesin seda meie enda kätega tehtud toakest ??

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]