Määratlemata

esimene tatoveering

Ma olen päris pikka aega mõelnud, et tahan endal käele tatoveeringut teha. Algselt mõtlesin, et see võiks kuidagi minu poegadega seotud olla, kuid siis matsin selle mõtte maha. Tahtsin midagi naiseliku, õrna ja armast. 

Kui ma nägin, et facebookis üks tuttav lisas selle kaanepildiks, armusin totaalselt ära ja teadsin, millist tatoveeringut ma tahan. 
Kuna mulle ikka korralikult meeldib aega venitada selliste otsuste ja tegemistega, siis jõudiski keegi minust ette. Nägin peagi, et üks tegi endale peaaegu sellise tatoka ja teine samuti ning siis ma mõtlesin, et so what? Ma teen ikka, sest i am in love with it! Pisike mõte on, et laseks teha kolme asemel kaks roosi, kuid mees ütles, et kolm tundub isegi ilusam olevat. Kuna mul on üks tuttav, kes hästi joonistab, lasin tal ennast joonistada koos selle tatokaga, et mingi ettekujutus saada. (Tervitused, Keitti!)
Pisike võimalus on, et teen siiski kolm roosi, aga ma pean selle üle veel mõtlema. Mis kõige parem asja juures on see, et ühes kohas sain sellise tatoka hinnaks pea 300€ ja teises kohas 70€ ning sinna käiks mingi soodukas veel juurde. Ja see viimane koht ei ole Lasnamäel nurga taga. Mul ei tuleks mõttessegi mingis ebahügeenilises urkas endale tatokat lasta teha. 

Aga elame ja näeme. Ma pean sellele pikalt mõtlema, enne kui oma kehale midagi jäädavat lasen teha. 

9 thoughts on “esimene tatoveering”

 1. Vauu kus sellise hinnaga tehakse??
  Mul on endal vaja teha kunagi poole selja suurune cover-up tatoveering ja see läheb ikka väga väga kalliks kui eelistada vaid ülikuulsaid tattoo-salonge.

 2. Sulle sobiks midagi palju õhulisemate joontega, need roosid on kuidagi lamedalt raskepärased ja tüütavad varsti ära. Ei taha sind kuidagi solvata, panin lihtsalt oma arvamuse kirja.

 3. Miks sa arvad, et kuidagi solvad?

  Unustasin postituses mainida, et täpselt sellist ma ei taha, nagu kujutatud pildil, aga midagi sellist ja kindlasti mitte nii paksu kontuuriga, midagi õhulisemat nagu sa mainisid. 🙂

 4. Ütlen ausalt!
  Sinu isiksusega ja stiiliga ei sobi selline tatokas 🙂
  Ära matki kedagi! Ole sina ise…
  Sellised tatokad on hetkel nii IN, aga moe pärast ei tasu hulluks minna 🙂

 5. Vauuuu super idee! Endal samamoodi plaan jälle uut tegema minna ja tahaks samuti roose aga õlale ilmselt, aga see, mis seal pildil on, on samuti väga ilus. Edu sulle 🙂

 6. Ausus on hea 🙂

  Ma pean ütlema, et ei taha seda moe pärast teha. Kui ma nägin seda pilti, siis tol hetkel ei teadnud ma ühtegi inimest oma tutvusringkonnas, kellel selline oleks. Paari nädala jooksul tekkis kahele, keda ma facebooki vahendusel tean, kuid ma ei ütleks, et see mingi takistus oleks. Peamine on ju see, et ma rahul oleks ja mulle meeldiks 🙂

 7. Olles ise käinud just läbi cover-upi teema siis ei soovita MITTE mingil juhul seda 70 eurotst kohta. Ei saa olla lihtsalt mitte mingi valemiga kvaliteetne asi.
  Sain ka oma vana selja tätoveeringu 70 euroga, nüüd maksin pea 500 eurot et seda katta.
  Mõtle hoolega! Kodu tegijad ja need nö kraapijad ei garanteeri sulle seda, et 10 aasta pärast on sul pilt ilus, lisaks veel steriilus jne. Võin sulle enda kogemusest tuua kolm näidet mida tähendab odav tätoveering.
  Soovitan liituda fb grupiga ” Tätoveeringud”, saad kindlasti palju targemaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga