Määratlemata

esimene trennipäev #edukas

Hommik oli minu jaoks täna jällegi sama ilus nagu eile või üleeile. Toitumisega olen siiani 100% paika pidanud, kaal aina langeb ja tunne on hea.

Tund aega tagasi lõpetasin esimese treeningkava päeva. Ei olnudki nii hull, kui arvasin ja ei olnud nii kerge, kui lootsin. 😀 


Harjutused on õnneks mitmekülgsed ning algajate kavas on seeriad ja kordused väikesed. 

Esimese harjutusena tuli teha koha peal soojenduseks sörki (vahelduva eduga madal põlvetõste ja sääretõste) 5minutit. Jah, tervelt 5MINUTIT! Kui ma seda aega vaatasin, mõtlesin, et ma raudselt suren ära poole peal. Ja ega tegelikult nii oligi.. põhimõtteliselt. Ma hakkasin juba vaikselt otsi andma neljandal minutil ja mõtlesin, millal see juba kord läbi saab. Sääred muutusid valulikuks ja tõmbusid pisut krampi. Aga tegin lõpuni edukalt, ilma peatumata.

Harjutused olid üsna lihtsad ja kergesti teostatavad. Ajasid korralikult higistama ja praegugi on tunda, et keha on end tavalisest rohkem liigutanud. Treeningkava sooritamise ennustatav aeg oli 60minutit ja nii ta läkski. 

Viimane harjutus oli 10minutit sörki. Sama, mis soojendus treeningkava alustamiseks. Ma mõtlesin, et kui ma selle 5minutit hädavaevu läbi tegin, mis see 10minutit siis endast kujutab? Minulegi üllatuseks oli mu vastupidavus peale treeningkava sooritamist tunduvalt suurem ja ma sörkisin selle 10minutit rahulikult ilma igasuguste masendavate mõtetega ära. Ja oleks veel pealegi tahtnud joosta, sest jaksu nagu oli, aga ei hakanud end üle koormama. 

Hommikul sai vähe pikem maa maha kõnnitud, õhtul lähen samuti kõndima. Liikumine on ju nüüdsest minu igapäevane eluosa. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga