Määratlemata

Folgipäev lasteaias

Võib vist öelda, et see oli esimene üritus, kus vanemad ka käisid.. Ma mõtlen sõimerühmade lastel. Vanemal pojal oli kõrvapõletik ja veetis paar nädalat kodus. Kolmapäeval käisime arsti juures kontrollis ning antibiootikumid olid mõjunud. Otsustasin, et Neljapäeval ja Reedel saadan ta lasteaeda. Saab uuesti ehk selle lasteaiarütmi sisse. Neljapäeva hommikul tõusis poeg ilusti üles, pani riidesse ja seadsime sammud lasteaia poole. Lasteaias selgus, et sama päeva õhtul toimub Folgipäev perepäevana, piknikulauale tuli tuua niksi-näksi. Mõtlesin üldse, kas minna või mitte, aga peagi sain selgeks, et mida ma põen, ikka läheme- mõlemal lapsel ka lõbus siis ju. Mulle lihtsalt ei meeldi üldse olla suure rahvamassi keskel ja seal üritusel oli inimesi väga palju. Lapsi oli väga palju, nagu oodata oligi. 

Üritust oli võimatu nautida, sest külm ja kõva tuul oli. Päike küll paistis, aga see ei leevendanud asja. Nii me seal olimegi siis pea kaks tundi- vaatasime rühmade tantsuesitusi, joonistasime pojaga kartulitemplitega erinevaid kujundeid, näksisime ja mängisime. Pidi ju kuidagi sooja saama. Üritusel oli muinasjutu nurk, kus lapsed said kuulata erinevaid lugusid. Veel oli plats, kus toimusid erinevad spordivõistlused. Üks nurk oli kartulitemplinurk ja viimane käsitöönurk. 

Vanem poeg tahtiski ainult autodega sõita ja ringi joosta. Kui ma tegin talle ettepaneku näiteks käsitöö nurka minna või teistega tantsima, siis ta keeldus kategooriliselt. Ühesõnaga tegelikult oli üks tore õhtu.. või paar tundi. Sai jälle kodust välja ja lastega midagi koos teha. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga