***

Fotosessioon jõulunurgas

Kui mõni laps saab sellel aastal kahetsusega teatada, et on olnud halb, siis mina võin häbi silmis tunnistada, et olen halb blogija olnud. Ma tahaks siia rohkem jõuda, aga ei jõua. Miks? Ei hakka keerutama, ma lihtsalt ei viitsi. Ma ei viitsi midagi teha, kui aus olla. Mngi laiskusesoolikas on minusse ära eksinud.

Ma tean, et viimases fotosessiooni postituses teatasin ahastusega, et ilmselt ei roni ma pikemat aega ühegi kaamerasilma ette, aga kui facebooki avalehel nägin Katrini imeilusat, kuid lihtsat jõulunurka ning meenus, et ta kutsus meid kunagi külla, tekkis küll suur soov uuesti pildistama minna. Olen, milline olen, mis seal ikka.

Leppisime aja kokku ning võtsin ühendust ka ühe tuttava meikariga, kes Paides nüüd tegutseb. Tema võõpas mind ilusamaks ja võisimegi pildistama minna.

Fotosessioon möödus väga hästi. Nagu mu mees ütles, kes tavaliselt arvamust ei avalda, siis fotograaf oskas väga hästi lastega suhela ja suunata neid nii, et nad pildil ilusti jääks. Kuigi me arutasime kuttidega kodus läbi, et teeme selle sessiooni ära ning premeerin neid ka hea ja paremaga, siis seal kohal olles oli asi hoopis vastupidine. Nad olid oma sõnad täiesti ära unustanud ning ega see preemia ka neid huvitanud. Õnneks Katrin tõesti oskas nendega nii suhelda, et nad oleksid pildil ja püsiksid seal.

Üks asi, mida veel põdesin, oli see, et härra jääb igal pildil täpselt selline, nagu teda oleks sinna relvaähvardusel toodud. Seda samuti õnneks polnud. Ta ütles, et tundis end seal väga mugavalt ja hästi.

Igatahes olen ma piltidega megaraaaahul! Hakkan nüüd ilmutusse saatma neid. Valik on raske, samas albumiinimene ma ka ei ole. Omg! 😀

Fotograaf: Katrin Merisalu Photography (link!) ja tema blogi (link!)

Jumestus: Beauty By Gelit (link!)

11 thoughts on “Fotosessioon jõulunurgas”

  1. Väga ilusad pildid! Kui kunagi oma foto nurga valmis saan,tahaks samuti Teid pildistada 😉

  2. Väga väga toredad pildid! Poisid kõik nii nii armsad! Keskmine tundub nii krutskeid tàis olevat oma kavala pilguga 😁

  3. No hoopis teine tera, vaevalt, et sa loetud päevadega ~15-20kg kaotasid….
    Ja noh esimeste perepiltidega, kus üks vaatab kuud, teine muru, kolmas magab, jne.. Ei anna samuti võrrelda.
    Tõeliselt mõnusad ja soojad pildid, kõik tunduvad väga muhedad ja rahulolevad 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga