***

Fotosessioon metsas

Teate, armsad, ma olen nii muserdatud ja tunnen ennast halvasti. Tänane päev oli megasuper – hommikul vara olid silmad juba lahti, tegin soengu pähe ja sõitsime fotograafi juurde. Meil oli plaanis printsessi teemaline fantaasiasessioon metsas. Vahet pole, et õues sadas lund. Vahet pole, et õues möllas torm. Tundsin end nii positiivselt meelestatuna ja ootasin sessiooni väga.

Jõudsime fotograafi juurde ning seal võttis vastu mind meikar, imearmas ja lõbus Margit, kes minust mõne tunniga täieliku kaunitari valmistas. Tema tegemiste kohta saate uurida siit (link!). 

Kui jumestus oli tehtud, tegin veel lokid üle, sest need olid paari tunniga juustest välja läinud. Lokid peas, pakkisime kodinad kokku ja läksime metsa.

Õues oli jõhkralt külm ning ma proovisin endast 200% anda. Minus oli hästi palju positiivsust ja tundsin end nii ilusana, ausalt.

Selle imelise punase kleidi laenas meile Printsess.eu (link!). Kusjuures saime ka ühe musta pitsilise kleidi, aga kuna aega oli planeeritust vähem, ei jõudnud me kahjuks sellega pilte teha.

Ja juba mõnda aega tagasi saatis fotograaf mulle pildid ning ühtäkki muutusin ma nii kurvaks. Fotograaf Epp ise oli jumala khuul ja pildistada oskab, aga nüüd ma taipan, miks kaalun 80kg… Ma näen välja nagu Fiona. See roheline Fiona, ainult ilma rohelise värvita. Ma ei mõista, kuidas ma nii suur olen???!! Täiesti lõpp.. Ma teen endast pea igapäev pilte ja tean, et olen ülekaalus, aga et nii palju… Ma ei taha end ilmselt mitu nädalat enam peeglist vaadata. Ma ei vaata ennast enam sama pilguga. Päris tõsiselt.

Võib-olla just ühte sellist fotosessiooni ma vajasingi taipamaks, et mu keha on röövitud gorilla poolt, mine sa tea. Ma ei lase end vist tükk aega enam pildistada. 😀

Pildid klõpsis Epp Ojalill Photography (link!).

Jumestuse tegi MK Makeup (link!).

Kleit Printsess.eu (link!). 

39 thoughts on “Fotosessioon metsas”

 1. Ma leian, et naise kohta kes äsja sünnitas, ei näe sa küll välja nagu mingi Fiona 😀 Väga ilus naine oled, endale lihtsalt tundub, kleit on ka sellise lõikega, et pole päris sinu keha materjal. Printsessi lõikega kleit annabki inimesele visuaalselt kilosi juurde. Väga kenad pildid on!

 2. Anna andeks minu ausus,aga need pildid on tõesti jubedad!See meik on küll väga halvasti välja kukkunud ja see punane kleit ei sobi sulle kohe üldse…Aga vähemalt süda on sul õigel kohal 😉

  1. Poleks uskunud, et ma seda ütlen, aga su kommentaar on üks kõige armsamaid. 🙂 (esimene pool muidugi mitte, sest jumestaja andis endast kõik ning fotograaf samuti, kes on alles algaja)

 3. Ja muidugi ma ei saa aru,miks koguaeg nännutatakse “sa alles sünnitasid,pole häda midagi..”.Miks see äsja sünnitanud naine siis nagu kartulikott peab välja nägema?Mis pagana vabandus see on?

   1. Esiteks keegi ei nännuta. Lihtsalt kolme lapse kõrvalt, kellest üks on imik oleks veider kui ta oleks kohe tipp vormis 😀 Muidugi võiks alla võtta, endal kergem ja ilusam vaadata aga ei leia ka, et otse sünnitustoast peaks laps õlal jõusaali tormama, et mitte Fiona välja näha.

  1. Sina oled ikka ilus inimene,nii seest kui väljast!Lihtsalt see meik ja kleit ei ole sinu.See kleidivärv jätab sinust tunduvalt tüsedama mulje kui sa tegelikult oled.Oled ju hea ema oma kolmele lapsele ja mehele…See ongi põhiline 😉 Vahet ei ole,et kaalunumber on suurem kui peaks…head inimest peabki palju olema 🙂

 4. Mina arvan samuti, et kleit natuke vale ja näitab sind visuaalselt suuremana.
  Ära lase pead norgu. Oled imeilus 🙂
  Mina samuti võitlen enesekindlusega.
  Enne rasedust kaalusin 69. Tänaseks, 4 kuud peale sûnnitust olen ma 77-79 ja alla ei lähe. Olen 169cm pikk.
  Raseduse võtsin 20 kilo. Ise ma ei tunne, et nüüd jube suur oleksin aga pilte vaadates tuleb nutt peale! Ja samuti riideid ostes. Enne kandsin S suurust. Nüüd ostsin talvejope mis on L 😣
  Peab olema tugev ja ei tohi stressi langeda.
  Kardan, et stress ei lase mu kaalul langeda.
  Aga Sina, pea pûsti! 🙂 Oled tõeline Printsess!
  Oled ennegi suutnud eesmärki saavutada, suudad ka nüüd! ❤

 5. Kullapai, alles sa ju sünnitasid! Võta aega endale ning, kui tunned, et sa ei ole oma kehas päris sina siis step-by-step parema minani. Minule meeldivad pildid väga ja ka sa ise näed ilus välja! Samuti nõustun varasema kommentaariga – kleidi valik oli võib-olla kehvakene.

 6. Pole sa mingi Fiona. Hoopis väga särav ja kaunis noor naine. Ma ütleks hoopis, et nende piltide puhul on üsna suur probleem hoopis fotograafis (okei, veidi kleidivalikus ka). Osade piltide tegemiseks valitud nurgad, seaded, järeltöötlus – see kõik jätab asjast üsna “meh” mulje ja ei rõhuta üldse kõike seda ilusat, mis sinus on. Sina ära nukrutse ühti 🙂

 7. Ma käisin raseduse lõpus pildistamas ja noo mul oli sama reakstsioon, sest see punane kleit tegi mind nii jubedalt paksuks, ometi võtsin ainult 10kg juurde ja oli megaväike kõht. Aga pildil olin nagu kolmikute ootaja.

  1. Nõustun, need pildid on ikka kivi selle algaja fotograafi kapsaaeda. Meik on ilus, sina oled ilus, aga tema on mingid tossused käkid valmis vorpinud.

   Ehk ikka harjutab enne, kui nt raha oma teenuse eest küsima hakkab. Seda praegust kvaliteeti ei maksaks tal küll väga reklaamida.

 8. Pildid iseenesest on hästi teostatud.
  Meik ja soeng ka kena
  Aga sellise lõikega kleit teebki õlad kaela rinnad visuaalselt laiemaks, lihtsalt korsettkleit ehk olek rõhutanud küll rinda aga õlad jäänuks tahaplaanile!
  Pead ei maksa norgu lasta, meist keegi ei kanna köiki lõikeid välja .

 9. Ega minagi peeglisse vaadates aru ei saanud, et nii suur olen.. Ainult fotode pealt. Lõpuks 88kilo kaaludes sain aru, et ma pole endast ühtki pilti alles jätnud just sp, et ma ei suuda neid vaadata. Siis käis peas plõks ja otsustasin midagi ette võtta. Liitusin fitlapiga ja kohekohe on -20kg langetatud. 🙂

 10. Mina ka kaalusin end ja oh seda üllatust kui vaatas vastu 80kg, tápselt sama, muidu olen alati 68 olnud ja endaga rahul.. aga jah samuti kodus puudub ja eks tuleb midagi ette vôtta. Muidu pean nagu morsk koduvetesse varsti naasma 😁 vôtame end koos käsile? Koos on kergem 😎

 11. Ma pole kunagu Su postitusi kommenteerinud ja mõtlesin seda nüüd teha. Minu arust näed Sa välja nagu tugev ja veetlev Naine, suure algustähega! Eriti esimesel ja kolmandal pildil.
  Ma olen kindel, et saavutad on ihaldatud kehakaalu ning mitte kunagi vaadates peeglisse Sa ei ütle endale, et “Ma olen kole ja paks!”, sest Sa peaks enda üle uhke olema, kaunis kolme lapse ema! 🙂 Stay strong ja sära alati nii nagu Su lapsed!

 12. No hallo inimesed.Sellepärast ongi selline lumehelbekeste ühiskond, et keegi midagi öelda ei julge ja keegi absull kriitikat ei talu.
  Jane, pildid ON ilusad, aga tõesti näitavad sind mega suurena, ilmselgelt ongi siinseal need ülekilod, aga paratamtus on see, et fotograafi töö on tuua välja inimese parimad nurgad.Sind on pildistatud just risti vastupidi.
  Ja nõustun eelnevaga, et anna aega natuke kehale.Said eelmine kord hakkama, saad nüüd ammugi, seda enam et liigud pidevalt.Liigu ka edaspidi ja muutused tulevad.

 13. Sorri aga tõesti noh, fotograaf või asi. Meik on imeilus ja kleidil poleks ka viga aga nii kehva silmaga ei saa pildistamisega tegelev inimene küll olla. Loomupärane anne puudub

 14. Minu arust oled sa väga kaunis! See fotosessioon toob esile sinu parimad küljed. Sa oled tõesti ilus!

  1. Täpselt minu mõte, kui meigitoolist püsti tõusin ja end peeglist nägin. Ütlesin ka jumestajale, et ma olen nagu kuri võõrasema. 😀

 15. Hehhh…
  Ma mõistan sind miks sa enda vastu oled kriitiline – olen ka (ma ei meeldi endale).
  Aga ma üks õhtu avastadin end peale pesemist keerutamas seal peegli ees ja ma puhkesin nutma – mu kintsud on nagu vanal inimesel,mu kõht lotendab ja mu tissid on meeletult ära vajunud…varsti saan need üle õla visata 🙂
  Kui ma näen end koledada siis mul on igasugused parakad peas – mis mu mees üldse minust arvab ja näeb jne. Meil on mitu last 🙂
  Vb me vahel vajamegi et me ütleks nii välja et keegi kiidaks meid. Me ju kõik tahame kiitmist ja tegelt sisimas ju tihti.
  Ma olen 177cm pikk ja ma kaalun 94kg enne kaalusin 109kg peale viimast last.
  Ei ole niisama lihtne see kaalust allavõtmine. Kui oleks siis ma ju oleks kõhna. Mul ei ole seda peale hakkamist et ohhh nüüd jälgin pagana toitumiskava eiii see ei ole mulle. Ma võin tervislikult toituda aga mitte kaaluga jne.

  Ahhhh perssse Jane me oleme ju tegelt ilusad 😍

 16. Anna andeks, aga tegelikult on kleidi värv vinge, meik on äge…
  Lihtsalt fotograaf ei oska panna inimest õige nurga all poseerima – seega, ära süüdista end vaid vali järgmine kord kogemustega inimene end (ja oma pere) jäädvustama…

  Mitu pilti on juba tehtud altpoolt ülesse suunatuna, seega tekib lott lõua alla… Sirgelt otse kaamerasse seistes… No tekibki selline lai tunnetus… Ühesõnaga jahhh…

  Kahju, sest värvid on ägedad ja sa ise oled kaunis!

 17. Okei, nendel piltidel näed tõesti tüsedam välja kui muidu ja ehk ei ole riidevalik kõige õnnestunum, teebki visuaalselt suuremaks, aga ma pean ütlema, et sa siiski näed väga kaunis välja ja ausalt, kes on öelnud, et vaid kõhna on kena. Sul ei ole vaja olla kriitiline ega end halvast tunda, oled tõesti kaunis noor naine. Ka nende piltide peal. Kindlasti mitte ära häbene ei end ega neid pilte. Meik mulle kusjuures väga meeldib. Ma ei tea, kas sul oli FB-s või kus üks profiilipilt ja vaatasin, et püha püss. Ei mingit “depressiivset Eesti väikelinna ema, kes pole enam kena” nagu laulusõnad ütlevad eksju.

 18. Näid vähe tüsedamana ja, aga ajaks ka süü fotograafi kaela. Väga ilusad pildid!

 19. jep. asi on fotograafis. nende nurkade alt (otse eest alt üles 🤢) näeks igaüks lokkides ja pidukleidis 10-15 kg raskem välja…

 20. Hei, juhtusin täiesti kogemata seda postitust lugema ja vaatama, iial pole kusagile kommentaari jätnud, aga läks kuidagi hinge seekord see lugu. Oled väga ilus naine! Ei taha mitte kedagi solvata, aga tõesti, mina näen ka, et pildid on lihtsalt natuke valesti tehtud. Nii saab 50kg kaaluva noore neiu ka 70kg kaaluvaks prouaks pildistada.
  Ära ole kurb, oled tõesti väga ilus!

 21. Ära ole endaga nii karm.
  Minu arust oled väga ilus .Pluss täiega äge kleit 😉

 22. Hakkasin alles hiljuti su blogi jälgima. Fotograaf oleks pidanud tõesti natuke poose sättima, nt 5. ja 8. pildil peaks selga natuke rohkem tahapoole sirutama nii, et peidab selja ära. Aga oled tõesti ilus naine, sain su instagrami fotode tõttu inspiratsiooni ka ise rohkem jalutamas käia. Te tundute ka oma mehega väga harmooniline paar, lihtsalt on mingi energia, mis paistab fotodelt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga