***

hääletama-hääletama!

No nii! Täna on viimane päev hääletamiseks! Ma olen kindlasti mõne surmani ära tüüdanud, mõni tahaks mulle vastu pead virutada ja mõni hea meelega mu blogi kindlasti enam ei jälgiks. 😀

Ma ausalt luban, et peale tänast on see blogiauhindade buum läbi. Võib-olla peale Blogiauhindu tuleb mõni selleteemaline postitus. Näiteks sellest, kuidas läks, kes soengu ja jumestusega abistas (kui ma leian endale abikäed), millised olid emotsioonid jne.

2015. aastal kandideerisin ma ka oma blogiga sellel üritusel, kuid ma absoluutselt ei reklaaminud end kuskil, et keegi hääletaks minu poolt. Eelmisel aastal sain ma teada, et reklaamimine oleks vajalik, sest kõik ei pruugi ju teada, et selline üritus tulemas on, kus ja kuidas hääletada saab. Nii ma ka reklaamisin siis ja palusin ikka hääletada.

Ma ei olnud kurb, et autasu ei saanud. Vastupidi, olin õnnelik, et TOP10sse pääsesin, sest eluliste blogide all on koguaeg tihe rebimine ja kandidaate on selles valdkonnas kõige rohkem. 

Kuvapilt pärit siit (link!)

Ma olin lausa üllatunud, et TOP10s märgitud olin. Vahet pole, et viimane, aga midagigi. Ma isegi ei mäleta, kuidas või milline eelmine aasta see hääletusmeetod oli.

Sellel aastal olen ma suuremat tööd teinud oma blogi promomisega. Ma tõesti arvan, et olen ajaga arenenud ja paremaks saanud. Jah, ma tõesti arvan, et olen hea blogija. Parem blogija kui aasta tagasi. Muidugi teen ka mina vigu ja kõige osavam sõnasepp ma tihtipeale ei ole, aga mul on hea blogi. Kui mitte öelda väga hea.

Ah, mis ma ikka kudrutan siin! Ma tänan igat inimest, kes oma hääled meie pesakesele andsid. Andsid sa üks, kaks, kolm, neli või viis.. Tuhat tänu sulle, sest iga hääl omette on minu jaoks väga olulise tähendusega. Ilma teieta, mu lugejad ja fännid, ei oleks ma üldse hetkel just selline blogija, nagu ma olen. Teie annate mulle inspiratsiooni, motivatsiooni, pakute tuge ja toote vahel ka maa peale tagasi. Aitäh teile kõigile!

Ning neil, kes veel pole hääletanud, palun ma endiselt (ja ainult täna, viimast korda, ausalt :D) võtta need 2-3 minutit ja kindlasti hääletada. Ka üks hääl võib seisu kellegi jaoks paremaks või halvemaks muuta. Iga hääl on tähtis!

Kuidas hääletada? No ilmselt enamus juba teavad, aga kui leidub kedagi, kellel on sellega raskusi, siis ma kindlasti olen nõus oma abikäe andma. Postituse pildilt leiab ka juhised, kuid kordamine olevat tarkuse ema! 🙂

Mine siia lehele (VAJUTA SIIA!), otsi üles kategooria: elulised blogid ja link: janeblogi.ee. Keri lehe alla ja vajuta “hääleta”. 

Ühelt IP aadressilt saab anda kuni 5 häält. Muidugi võid sa seal lõpmatuseni hääletada, aga arvesse läheb ainult sinu 5 häält.

Kui soovid kõik oma hääled meile anda, refreshi vahepeal lehte ja jätka oma tegevust. 🙂

Peale tänast on selle asjaga rahu majas. Jääb üle vaid oodata nüüd 10. juunit, mil toimub Tallinnas, Venus Clubis, Eesti Blogiauhinnad 2017 gala, algusega kell 19.00. Tulge ikka kõik kohale, kes vähegi saavad ja tahavad. Oled blogija või lugeja või kui sul lihtsalt selleks õhtuks plaane pole, aga tahaksid end välja tuulutama minna. Oodatud on kõik ja enda tulekust võiksid teada anda siin: EBA 2017 üritus . Ühtlasi saab sellelt lehelt ka rohkem informatsiooni ürituse kohta. 🙂

Mul oleks hea meel tutvuda oma lugejatega ja ka kaasblogijatega, kellega veel sina peal ei ole! 10. juunil Venus Clubis näeme!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga