Haiged unenäod vol 2

Ma tegelt ka ei saa aru, kuidas on võimalik nii haigeid unenägusid näha. Julgelt kirjutan need raseduse arvele, sest iga rasedusega lähevad nad aina räigemaks ja mitte rasedana ma kas ei mäleta või polegi selliseid asju unes näinud.

Igatahes üks hommik ärkasin ma üles kerge paanikaga ning kontrollisin, kas magan ikka Geidu kõrval, sest nägin vist terve öö unes, kuidas ma Viktor Vassiljeviga abiellusin ja selle tähistamiseks ta andis mulle valida, kas läheme Hessi või Mäkki.

Ma arvan, et see unenägu oli tingitud kahest asjast – ma üks päev vaatasin seda doktor Vassili saadet ja teine päev mõtisklesin selle üle, kas Paides on Hesburger juba avatud. Pane need kaks kokku ja saadki korraliku õudusunenäo…

Isegi kõik need unenäod, kus ma kuhugi metsa sisse põlen või muudmoodi ära suren, pole nii õudsad ja reaalsed olnud kui see.

Täna nägin unes, kuidas ma nunnaks hakkasin. Elasin kuskil välismaal, pärapõrgus ja rändasime õdedega mööda mingit jõge paatidega salaja Eestisse, et ma saaks New Yorkerisse minna ning oma peagi sündivale tütrele nunnakostüümi osta. Muide seal oli päris korralik valik. 😀

Seal olles seisin mingisuguse stange juures ning kogemata astusin ühele naisele jala peale. Ta hakkas minuga ülbitsema ja näitas oma tütrele, suunates minu peale näpuga, et “vaata, kui lonnakas inimene!” Jah, LONNAKAS! Ja siis kogunesid kõik kliendid ja müüjad minu ümber, moodustasid ringi, näitasid näpuga mu peale ja karjusid kooris: “Lonnakas, lonnakas, lonnakas!” 😀

Kui nüüd analüüsida seda unenägu, siis ilmselt on seal natuke seda viimast “emadel pole lubatud peol käia” teemat, kuhu on lisatud törts minu rasedust ja saamegi sellise huvitava unenäo. Lonnakas pidi muidu selle naise arust olema leebem variant lollakast. ?

Foto: link!

Kommentaarid

  1. Maarja says:

    Ma näen ka viimasel ajal täiesti WTF unenägusid ? Täna öösel nägin, et olime mehe ja mõnede sõpradega kuskil tee peal jalutamas, äkki nägime tee ääres meest kes oigas, nagu valust vist. Ja siis läksime kûsima, mis juhtus. Ütles et et seal tee peal on üks kanalisatsiooniluuk, seal on miin maa sees, ärge jumala eest sinna minge! Ee… okei, siis ma muidugi, nagu ühes lollakas õudusfilmis ikka, lähen ju ikka vaatama, mis värk on. Õudselt kartsin astuda küll seal. Siis mees ütles, et: “Tead, Ants (meie tuttav) käis seal augus tulnukate juures. Seal elavad tulnukad.” Ehk siis seal kanalisatsiooni augus oli hoopis mingi tulnukate salajane baas ?? ja siis muidugi ronisime sisse. Seal oli selline nagu nõukaaegne köök. Tuhmid värvid, hämar valgus. Ja äkitselt siis astusid sisse kolm tulnukat, olid meist natuke lühemad, rohekas-halli värvi, silmad suured ja mustad. Ma jubedalt kartsin, mis ekperimente nad nüüd meiega tegema hakkavad ? aga polnudki midagi hullu. Vestlesid meiega, nagu tavalised inimesed ? Sellised veidrad lood siis unes ?

  2. Aare says:

    See vist õige koht oma Jane unenägu postitada.
    Olin tööle läinud, mingi väike kontor. Ootasime kedagi, tegime aega parajaks, et minna pubisse. Seltskond oli 3-4 noormeest ja üks tütarlaps. Tütarlapse nimi oli Jane Stück. Ilma, et oodatav oleks saabunud hakkasime liikuma. Jane oli veidi solvunud kamba hierarhia pärast. Ilmselt sai talle osaks suhtumist, mis talle ei meeldinud. Vesteldes lonkisime teistele järgi. Mingi hetk tuli mulle meelde, et midagi jäi kontorisse. Tormasin tagasi, tütarlaps jäi ootama. Ei tea, mis see oli, mida otsima läksin. Üks asi oli- kirjutasin paberile Jane Stück ja panin paberi sahtlisse. Lõpuks sain kontoris asjad tehtud, keerasin ukse lukku, lahkudes trehvasin kolleegi, keda varem polnud näinud. Aega oli kulunud pool tundi. Lootsin, et Jane läks teistele järgi, mul läks ikka väga palju aega. Ei, ta ootas ja täiesti rahulikult.
    Selline uni. Ei meenu, et tunneksin ühtegi Janet.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]